Herbaya® ESENCJA NATURY- Logo - Opinie

Herbaya® ESENCJA NATURY

Opinie (19) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (19)

Opinie nt. sklepu Herbaya® ESENCJA NATURY

Proszę uwzględnić fakt ....że…

Proszę uwzględnić fakt ....że substancje przeciwzbrylajace takie jak...sole magnezowe;dwutlenek krzemu.A także barwnik:kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin...nie powinny znaleźć się w tych kapsułkach...!!!! Obecność tychże podważyła moje zaufanie do Firmy HERBAYA...pozdr.E.P.
Odpowiedź ze sklepu Herbaya® ESENCJA NATURY
13 gru 2023
Uprzejmie informuję, że sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, a także kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin znajdują się w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego w sprawie dodatków do żywności. Lista ta zawiera wszystkie dopuszczone do stosowania substancje w żywności, które posiadają odpowiedni i wysoki profil bezpieczeństwa. Wykaz substancji jest na bieżąco monitorowany i aktualizowany w oparciu o wiarygodne i rzetelne dane literaturowe dotyczące bezpieczeństwa. Firma Polpharma dodatkowo spełnia wysokie wymagania dotyczące jakości stosowanych substancji w produkowanych przez siebie produktach. Co więcej, należy podkreślić, że wymienione przez Panią związki są substancjami pochodzenia naturalnego.