Plantago Sklep Zielarski- Logo - Opinie

Plantago Sklep Zielarski

Opinie (138) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1009)

Ważny od: 11 wrz 2020
Plantago Sklep Zielarski spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 wrz 2023
Świetny sklep - mieli dostępny rzadki produkt, którego potrzebowałam - pyłek widłaku. Bardzo szybka wysyłka, produkt profesjonalnie zabezpieczony i zapakowany tak, że bezpiecznie dotarł do paczkomatu. Zakupiony przeze mnie produkt był bardzo dobrej jakości. Rewelacyjny kontakt ze sklepem - bardzo szybko odpisują na maile, realizują prośby dotyczące wysyłki oraz na bieżąco wspierają potrzeby klienta - wykupiłam cały dostępny nakład widłaku z magazynu, produkt został szybko uzupełniony.

19 cze 2023
Nie jestem zadowolony bo narazie nic nie dostałem a zamawiałem 2 tygodnie temu

Opinie nt. sklepu Plantago Sklep Zielarski

7 wrz 2023

Świetny sklep - będę wracać

Profesjonalna firma z dużym wyborem ziół , robiłem kilkakrotnie zakupy przez internet i jestem mega zadowolony z jakości zamówionego towaru oraz usług na najwyższym poziomie .Firma pakuje zioła w praktyczne opakowania które gwarantują szczelność przy ciągłym użytkowaniu.
5 lip 2023
Towar skompletowany rzetelnie, estetycznie, szczelnie. Taka mała sugestia o dodawanie w opisach poszczególnych ziół ile ml wody, szklanek, na dane ziółko ale całość ogólnie na bdb. Towar szczelnie spakowany oraz uprzejmy kurier.
14 lip 2023
Zamówienie kontakt bdb.Wszystko estetycznie zapakowane w karton. Troszkę trzeba czekać na realizację zamówienia do dwóch dni pewnie z powodu kompletacji ziół i ilości zamówień
27 lip 2023
Polecam solidna firma. Trupem się tabletkami i skutki uboczne o mało mnie zabiły. Zioła to podstawa przy obciążonym umyśle. Pozdrawiam serdecznie.
10 gru 2023
Szybka wysyłka produktu i bardzo ciekawe opisy zastosowań ziół na stronie internetowej. Polecam
2 gru 2023
Szybka dostawa do Holandii, wspaniale produkty, piekne opakowania nic dodac nic ujac dziekuje
22 wrz 2023
Zamówiony towar zgodny z oczekiwaniami,szybka wysyłka.Osobiście jestem zadowolona z zakupu 🙂
24 cze 2023

Profesjonalnie i szybko

Błyskawiczna wysyłka, towar wysokiej jakości. Print profesjonalizm.
22 cze 2023
Znakomita jakość produktów i szeroką ich oferta. Szybka realizacja.
Wszystko zgodnie z opisem, szybka wysyłka, polecam. Dobra cena.
12 cze 2023
Duży wybór , akceptowalne ceny, szybka obsługa - polecam
26 lip 2023

Zdrówko

Szybkość obsługi. Polecam. Dobra jakość towaru.
29 lip 2023
Szybka przesyłka i dobry kontakt ze sprzedawcą
22 paź 2023
Szybka i bezproblemowa realizacja zamówienia.
11 paź 2023
Wszystko ok tylko dosyç długi czas wysyłki.
1 wrz 2023

Szybka wysyłka, wszystko zgodne z opisem.
Swietne ceny i szybka obsługa, zakupy ok
7 paź 2023

Andrzej

Towar bdb ,kontakt szybki duż asortyment