sopockamanufaktura.com

Opinie (58) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (58)

Ważny od: 11 gru 2023
sopockamanufaktura.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 kwi 2024
Prawdziwe kakao w postaci sporych kawałków/bryłek, pięknie zapakowanych w osobne papierowe torebki oznaczone nazwą, krajem pochodzenia oraz gramaturą. Na razie wypróbowałam 2 z 5. Każde odrobinę inne ale pyszne. Rozpuszczone w mleku migdałowym smakuje cudownie, wytrawnie.

Otrzymałem produkt ale mam wielki wątpiwości co do ilości produktu w słoiczku. Zgłosiłem sprawę mailowe ale zamilkła i nie odpowiada na moje wątpliwosci.

Opinie nt. sklepu sopockamanufaktura.com

Kakao miało konsystencje kaszki, nie było gładkie i aksamitne, jestem rozczarowany marketingiem opartym na "starannym selekcjonowaniu ziaren"
Odpowiedź ze sklepu sopockamanufaktura.com
Dziękujemy za podzielenie się swoimi uwagami odnośnie naszego kakao ceremonialnego. Pragniemy wyjaśnić charakterystykę naszego produktu, by lepiej zrozumieć jego unikatową konsystencję. Kakao ceremonialne różni się od komercyjnych czekolad do picia, ponieważ jest grubomielone, co jest zgodne z tradycyjnymi metodami przygotowania. Proces ten nie obejmuje mielenia ziaren w melanżerach przez 24-48 godzin na gładką masę, jak to ma miejsce w przypadku wielu dostępnych na rynku czekolad do picia. Zamiast tego, używamy metod zbliżonych do tych, które stosowane są w tradycyjnej produkcji kakao w Ekwadorze, gdzie ziarna są mielone w ręcznych młynkach. Dlatego nasz produkt może wydawać się mniej gładki niż komercyjne czekolady do picia, jednak jest to cecha, która świadczy o jego autentyczności i bliskości do tradycyjnego ekwadorskiego kakao ceremonialnego. Nasze kakao jest wierne tradycyjnym metodom produkcji, dzięki czemu można doświadczyć prawdziwego smaku i tekstury kakao, jakie jest znane i cenione na ekwadorskich wsiach. Rozumiemy, że oczekiwania wobec produktu mogą być różne, i cenimy każdą opinię, która pomaga nam lepiej zrozumieć naszych klientów. Mamy nadzieję, że ta informacja pomoże Ci docenić unikalny charakter naszego kakao ceremonialnego. Dziękujemy za Twoją uwagę i jesteśmy do dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszelkie dodatkowe pytania lub wątpliwości.