sopockamanufaktura.com

Opinie (45) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (45)

Ważny od: 11 gru 2023
sopockamanufaktura.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 kwi 2024
Prawdziwe kakao w postaci sporych kawałków/bryłek, pięknie zapakowanych w osobne papierowe torebki oznaczone nazwą, krajem pochodzenia oraz gramaturą. Na razie wypróbowałam 2 z 5. Każde odrobinę inne ale pyszne. Rozpuszczone w mleku migdałowym smakuje cudownie, wytrawnie.

Otrzymałem produkt ale mam wielki wątpiwości co do ilości produktu w słoiczku. Zgłosiłem sprawę mailowe ale zamilkła i nie odpowiada na moje wątpliwosci.

Opinie nt. sklepu sopockamanufaktura.com

7 kwi 2024
Ocena doskonała. Termin dostawy- szybka realizacja. Odpowiednie zapakowanie-tak poszczególnych produktów, jak i całej paczki. Bardzo dobra jakość produktów. Estetycznie,szczelne opakowania. Doskonałą jakość produktów.

Dbałość o klienta

Szybka dostawa, miła i profesjonalna obsługa + po kilku zamówieniach dodatkowe produkty do spróbowania . Polecam

Polecam z całego serca

Bardzo dobrze zapakowane, dobre daty przydatności, dobra cena. Jestem bardzo zadowolony. Polecam.

Sztos!

Wszytsko idealnie, produkty bardzo wysokiej jakości. Kontakt ze sprzedającym wzorowy.
7 kwi 2024
Duży wybór, możliwość spróbowania i późniejszego świadomego zakupu.
SZybkość to ważna cecha bo: "Kto szybko daje, ten dwa razy daje".
Szybkość dostawy, profesjonalne podejście do tematu
4 godziny temu
13 kwi 2024