miodywowka.pl

Opinie (125) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (214)

Ważny od: 6 paź 2022
miodywowka.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu miodywowka.pl

Pięknie opakowane, jedynie w jednym opakowaniu herbatka się oderwała ale to kosmetyczny szczegół. Ocena bardzo dobra!
7 kwi 2024
Szybka realizacja, bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą
OY
Oksana Y.
Szczecin
13 kwi 2024

Polecam, pięknie przygotowane i szybko dostarczone

Juz kolejny raz zamawiałam miodziki na prezent dla bliskich. Pięknie zapakowane i pięknie smakują, tak mi powiedzieli obdarowani. Z pewnością jeszcze skorzystam z oferty. Polecam
Produkt godny polecenia takich sprzedawca bardzo szybka wysyłka bardzo dobrze zapakowany towar na pewno tu wrócę i każdemu polecam warto
Cała rodzinka obdarowana pysznymi miodami, które znamy i lubimy, a jeszcze dostaliśmy w prezencie różne miodowe nowinki do spróbowania!
Kupiłem miód rzepakowy z truskawką jako dodatek do prezentu dla narzeczonej. Bardzo jej smakował i na pewno wrócimy po inne smaki :)

Gorąco polecam.

Przesyłka ekspresowa, rewelacyjny kontakt telefoniczny, miody elegancko zapakowane i bardzo dobre. Gorąco polecam.
W paczce doskonałe miody i dodatkowo ... niespodzianki do spróbowania! Cała rodzinka teraz łasuchuje zadowolona!
Bardzo szybka realizacja, produkty pięknie opakowane i potwierdzono przez osoby obdarowane, że dobre
17 mar 2024
Bardzo zaskoczyła mnie tak szybka wysyłka. Super usługa.
Cudowne!!!
14 lut 2024
Wspaniale miody niebieskie z algami, piękny kolor i cudowny smak, polecam!!!
25 lut 2024
Miody smakowe bardzo dobre.
Best quality ever
24 lip 2023

Uwielbiam ...

Tak dobrego miodu nie jadłam nigdzie,zamawiam już od kilku lat i polecam wszystkim którzy kochają miody
Odpowiedź ze sklepu miodywowka.pl
26 lip 2023
Super!!!, bardzo miło nam to słyszeć
6 lip 2023
Najwyższy poziom świadczonych usług, przepyszne miody, super kontakt i szybka wysyłka. Szeroki wybór oraz świetne opisy produktów pozwolą na znalezienie opcji bazowych, oraz miodów wzbogacone różnymi smakami. Zawsze jestem zadowolona z zakupu. Miody WOWKA stanowią idealny pomysł na prezent dla siebie i innych. Uśmiech na twarzy obdarowanego gwarantowany :).
Odpowiedź ze sklepu miodywowka.pl
26 lip 2023
Dziękujemy za taką opinię, to dodaje dużo motywacji do pracy!!!