sklep.sulphur.com.pl- Logo - Opinie

sklep.sulphur.com.pl

Opinie (472) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (675)

Ważny od: 2 lis 2022
sklep.sulphur.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 cze 2023
Wszystko super. Znam markę od lat i kupuje regularnie… choć niektóre produkty zmieniły się w składzie mając w sobie nadto chemii, co traci sens dalszego użytkowania.. zwłaszcza błoto borowiny w wiaderku.. zaczęło mnie podrażniać.. takie produkty powinny być jak najprostsze i jak najbardziej naturalne w składzie… Ale mam swoich ulubieńców do których wracam. Błotko kupuje u konkurencji. Przydałaby się darmowa wysyłka powyżej określonej kwoty. Dziękuje za szybka wysyłkę, pozdrawiam

7 gru 2023
Zamówiłam m.in.mydło siarczkowe, a dostałam masło borowinowe.A tak mi zależało na tym mydle. Realizujcie zgodnie z zamówieniem!!

Opinie nt. sklepu sklep.sulphur.com.pl

5 lut 2024

- opinia

- kosmetyki Sulphur są mi znane od kilku miesięcy, więc obecnie zamawiam produkty, które skończyły się. Linia kosmetyków Sulphur jest odpowiednia dla mojej skóry, doskonale oczyszcza ją oraz nawilża Mineralnym Kremem Siarczkowym oraz Masłem Borowinowym. Do kąpieli stosuję Maskę Siarczkową, oczywiście przestrzegam 2 - 3 tygodni użytkowania. Polecam produkty moim znajomym, borykających się ze skórą problematyczną.
6 lut 2024
Wow! Nie możemy ci wystarczająco podziękować za całą miłość i uwagę, jaką obdarzasz nasze produkty Sulphur. To naprawdę miłe słyszeć, że Twoja skóra rozkwitła dzięki naszemu kremowi mineralnemu i masłu borowinowemu, a maska Siarczkowa jest dla Ciebie odpowiednim towarzyszem kąpieli. Cieszymy się, że poleciłeś nas swoim znajomym, aby i oni mogli doświadczyć magii Sulphur. Dziękujemy, że jesteś częścią naszej historii!
Kosmetyki są świetne! Już po pierwszym użyciu strupy łuszczycowe mamy ładnie zeszły, a ulga w świądzie była natychmiastowa! Już w chwili pisania tej opinii czekam na kolejną paczkę, bo kosmetyki tak świetnie się sprawdzają, że kupiłam dla całej rodziny :D
14 lut 2024
Wysoka kultura sprzedaży. Zamówienie zrealizowane ekspresowo, ponadto byłem na bieżąco informowany na jakim etapie jest moje zamówienie. Kosmetyki o rewelacyjnym składzie. Polecam innym kupującym, sam też z chęcią wrócę na kolejne zakupy.
Odpowiedź ze sklepu sklep.sulphur.com.pl
Dzięki za świetną recenzję! Cieszymy się, że podobały Ci się zakupy u nas i doceniasz szybką dostawę. Wierzymy, że naturalne składniki są kluczem do każdej rutyny pielęgnacyjnej, dlatego oferujemy tylko najlepsze produkty. Wracaj po więcej!
7 lut 2024

kolejny żel siarczkowy z tej serii

kolejny żel siarczkowy , tamten się już skończył , ten też nie będzie ostatni, piękny zapach , świetnie odpręża w kąpieli , po problemach ze skórą nie ma śladów ( wysypka , przesuszenie )
8 lut 2024
Dziękujemy za świetną recenzję! Cieszymy się, że nasz produkt do kąpieli tak bardzo Ci pomógł. Ważne jest dla nas, aby każdy z naszych klientów czuł się zrelaksowany, a jego problemy skórne zostały rozwiązane. Dziękujemy za miłe słowa i mamy nadzieję, że wkrótce tu wrócisz!
Przesyłka dotarła w ekspresowym tempie. W środku kilka próbek innych produktów. Kosmetyki ładnie pachną, ale jeszcze nie mogę się wypowiedzieć czy je polecam🙂
Odpowiedź ze sklepu sklep.sulphur.com.pl
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że Twoje zamówienie dotarło szybko i że podoba Ci się zapach naszych produktów. Rozumiemy, jak ważne jest upewnienie się, że wszystko spełnia Twoje oczekiwania i jesteśmy do Twojej dyspozycji, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktów. Jeszcze raz dzięki!
Bardzo dobry produkt, kupiłam zestaw pielęgnacyjny do twarzy i ciała dla mojego nastoletniego syna z problemami skórnymi i jest o niebo lepiej.
31 sty 2024
Krem przywiozła mi mama z sanatorium i okazał się świetny do twarzy i rąk. Już poleciłam córce i też jest zadowolona. Polecamy
31 sty 2024
Dzięki za miłe słowa! Cieszymy się, że ty i twoja córka uwielbiacie nasz krem Sulphur! Staramy się tworzyć produkty, które poprawią Twoje samopoczucie i cieszymy się, że okazały się dla Ciebie pomocne. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcony czas i podzielenie się Twoją opinią!
12 lut 2024
Świetna kąpiel borowinowa i siarkowa . Bardzo polecam bo naprawdę pomaga na stawy i na rwę kulszową i na bóle mięśni .
14 lut 2024
Wielkie dzięki za twoją wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że nasze kąpiele siarkowe i borowinowe okazały się przydatne w leczeniu bólu stawów, rwy kulszowej i bólu mięśni. Naszym celem w Sklepie Sulphur jest zawsze dostarczanie produktów, które są naturalne, bezpieczne i skuteczne dla dobrego samopoczucia naszych klientów.
Skuteczne produkty do pielęgnacji włosów [szampon i odżywka], odbudowy płytki paznokcia oraz nawilżające skórę. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu sklep.sulphur.com.pl
Dzięki za świetną recenzję! Miło nam słyszeć, że uwielbiasz nasze produkty do pielęgnacji włosów oraz odżywkę Agda Plus. Możesz mieć pewność, że w Sklepie Sulphur staramy się dostarczać wyłącznie produkty najwyższej jakości i zapewniamy obsługę klienta na najwyższym poziomie. Doceniamy Twoje wsparcie!
9 lut 2024
Byłam miło zaskoczona kiedy zobaczyłam dodatkowo próbki marki Sulphur Busko Zdrój. Produkty bardzo na Plus.
12 lut 2024
Wielkie dzięki za opinie! Cieszymy się, że jesteś pozytywnie zaskoczony i że podobają Ci się nasze produkty. W Sklep Sulphur jesteśmy dumni z dostarczania wysokiej jakości produktów i obsługi klienta. Mamy nadzieję, że wkrótce znów się spotkamy!
12 lut 2024
Kosmetyki z najwyższej półki. Od kilku lat jestem wierna kremom, mydlom, paście do zębów z sulphur.
14 lut 2024
Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości i cieszymy się, że sprawdzają się one tak dobrze przez lata. Staramy się tworzyć naturalne produkty, które zapewniają korzystne rezultaty i trwałe efekty, jednocześnie minimalizując wszelkie potencjalne szkody. Dziękujemy za recenzję!
30 sty 2024

Doskonałe Produkty, Wyjątkowa Obsługa!

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w Sulphur Busko Zdrój. Szybka wysyłka i świetna obsługa. Polecamp
31 sty 2024
Bardzo dziękuję za miłe słowa! W Sulphur Busko Zdrój staramy się zapewnić najlepszą obsługę klienta - od szybkiej wysyłki po doskonałą obsługę. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc Ci w dokonaniu pozytywnych zakupów!
3 lut 2024
dosyć długi termin realizacji. Jednak nie spieszyło mi się. Produkty w estetycznych opakowaniach,
11 lut 2024
Super kosmetyki, po kilka dniach widać spektakularne efekty u córki z problemową skórą
12 lut 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na recenzję naszych produktów - doceniamy Twoją opinię! Cieszymy się, że już po kilku dniach zauważyłaś niesamowite rezultaty na skórze swojej córki. W Sklepie Sulphur staramy się dostarczać naturalne i skuteczne rozwiązania szczególnie dla skóry wrażliwej i problematycznej. Cieszymy się, że nasze produkty tak dobrze sprawdziły się w Twoim przypadku.
8 lut 2024
- produkty Sulphur spełniają moje oczekiwanie, są znakomite dla cery z problemami.
12 lut 2024
Wielkie dzięki za pozytywne opinie! Cieszymy się, że nasze produkty pomagają Ci w rozwiązywaniu problemów skórnych. W Sklepie Sulphur dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości, które pomogą im zachować zdrowie i jak najlepszy wygląd.
31 sty 2024
Dziękuję za profesjonalną obsługę, szybką wysyłkę i wysoką jakość kosmetyków.
3 lut 2024
wszystko w porządku :-)
12 lut 2024
Super mnie ból i śwedzi mniej ale za sami szypie używamy co trzy dni
JK
Joanna K.
Oława-Marcinkowice
11 lut 2024

Super sklep. Polecam.

Jestem bardzo zadowolona z zamówienia. Wszysko przebiegło szybko.
12 lut 2024
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że wszystko poszło gładko z Twoim zamówieniem. Staramy się, aby nasi klienci mieli wspaniałe doświadczenia podczas zakupów u nas i cieszymy się, że je masz. Dziękujemy za zakupy w Sklep Sulphur!
5 lut 2024
Łatwość w zamówieniu, szybkość nadania paczki. Czytelna strona.
6 lut 2024
Dzięki za świetną recenzję! Cieszymy się, że spodobała Ci się nasza strona internetowa i że łatwo było złożyć zamówienie. Zawsze staramy się zapewnić naszym klientom sprawne i szybkie doświadczenie - dlatego nazywamy się "Sklep Sulphur"!