sklep.sulphur.com.pl- Logo - Opinie

sklep.sulphur.com.pl

Opinie (517) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (777)

Ważny od: 2 lis 2022
sklep.sulphur.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 cze 2023
Wszystko super. Znam markę od lat i kupuje regularnie… choć niektóre produkty zmieniły się w składzie mając w sobie nadto chemii, co traci sens dalszego użytkowania.. zwłaszcza błoto borowiny w wiaderku.. zaczęło mnie podrażniać.. takie produkty powinny być jak najprostsze i jak najbardziej naturalne w składzie… Ale mam swoich ulubieńców do których wracam. Błotko kupuje u konkurencji. Przydałaby się darmowa wysyłka powyżej określonej kwoty. Dziękuje za szybka wysyłkę, pozdrawiam

7 gru 2023
Zamówiłam m.in.mydło siarczkowe, a dostałam masło borowinowe.A tak mi zależało na tym mydle. Realizujcie zgodnie z zamówieniem!!

Opinie nt. sklepu sklep.sulphur.com.pl

Może jeszcze torby na prezenty z Waszymi produktami…

Promuję Wasze produkty wśród przyjaciółek z Francji i Polski, fajnie byłoby dostać (lub kupić) torebki eko aby móc im dać w formie prezentów razem z ulotkami... Gratuluję za prostotę designu i doskonale formuły Waszych kosmetyków i produktów do kąpieli... Sylvie
Odpowiedź ze sklepu sklep.sulphur.com.pl
Dzięki za miłe słowa, Sylvie! Miło słyszeć, że rozpowszechniasz informacje o naszych produktach wśród znajomych. Jesteśmy pasjonatami tworzenia prostych i skutecznych produktów do pielęgnacji skóry i kąpieli, więc Twoje opinie wiele dla nas znaczą! Jeżeli będzie Pani robić kolejne zakupy proszę w uwagach zaznaczyć ile toreb Pani potrzebuje - doślemy:) Jeszcze raz dzięki!
Zachwycam się Państwa wyrobami już od roku. Polecam wszystkim . Życzę Państwu Wesołych Świąt, pomyślności w życiu zawodowym jak i prywatnym. Gratuluję . Roma Bruzda
Dzień dobry, wszystkie kosmetyki, które zamówiłam są b. wysokiej jakości i sprawdzają się podczas stosowania, polecam.
Odpowiedź ze sklepu sklep.sulphur.com.pl
Witaj! Cieszymy się, że podoba Ci się nasza linia produktów do pielęgnacji skóry. Jakość jest naszym priorytetem numer jeden - dlatego cieszymy się, że masz z nią tak pozytywne doświadczenia! Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji - naprawdę to doceniamy.
uczta dla zmysłów, skora jest widocznie bardziej naprężona doskonała pielegnacja☀️ polecam ten zestaw
Odpowiedź ze sklepu sklep.sulphur.com.pl
Dziękujemy za wspaniałą recenzję! Staramy się zapewnić naszym klientom luksusowe doświadczenie i cieszymy się, że czujesz się zrelaksowany i zadbany.
Produkty bezpiecznie dotarły, dodano mała niespodziankę i rabat na następne zakupy.
Odpowiedź ze sklepu sklep.sulphur.com.pl
Dziękujemy za twoją recenzję! Cieszymy się, że nasze produkty dotarły bezpiecznie i że spodobała Ci się niespodzianka oraz rabat na kolejne zamówienie. W Sklepie Sulphur staramy się zapewnić wyjątkową obsługę klienta przy każdym zakupie. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
wspaniałe produkty, szybka realizacja zamówień ,zachęcające rabaty:)
Odpowiedź ze sklepu sklep.sulphur.com.pl
Dzięki za pozytywne opinie! Cieszymy się, że doceniasz nasze produkty, szybką realizację zamówień i niesamowite rabaty. W Sklep Sulphur dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższej jakości usługi i niezawodne produkty. Dziękujemy, że jesteś częścią naszej społeczności!
Dla mnie to nowości, ale jestem zachwycona masłem borowinowym
Odpowiedź ze sklepu sklep.sulphur.com.pl
Dzięki za miłość! Zawsze jesteśmy dumni, gdy widzimy, że klienci uwielbiają nasze nowe produkty. Staramy się dostarczać najwyższej jakości naturalne produkty, które są zarówno dobre dla Ciebie, jak i dla środowiska. Jeszcze raz dzięki!
7 kwi 2024
Bardzo dobre produkty.Szybka przesyłka,bez zastrzeżeń. Polecam
Odpowiedź ze sklepu sklep.sulphur.com.pl
Dziękuję bardzo za wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że nasze produkty i wysyłka przekroczyły Twoje oczekiwania. W Sklepie Sulphur dbamy o Twoje interesy i zawsze staramy się oferować najlepszą możliwą obsługę.
DS
Dorota S.
Świetne produkty, szybka wysyłka. Szczerze polecam
Odpowiedź ze sklepu sklep.sulphur.com.pl
Dziękujemy za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że nasze produkty i szybka wysyłka przekroczyły Twoje oczekiwania. Doceniamy Twoje wsparcie dla Sklep Sulphur i będziemy nadal ciężko pracować, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia.
Świetna i szybka realizacja zamówienia. Polecam
Odpowiedź ze sklepu sklep.sulphur.com.pl
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Cieszymy się, że masz dobre doświadczenia z naszą szybką realizacją zamówień. Staramy się, aby nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia i cieszymy się, że możemy spełnić tę obietnicę. Jeszcze raz dzięki!
Wszystko bardzo dobrze, profesjonalnie i szybko
Odpowiedź ze sklepu sklep.sulphur.com.pl
Bardzo dziękuję za miłe słowa! W Sklepie Sulphur dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższy możliwy poziom usług i cieszymy się, że nasze wysiłki zostały docenione. Dziękujemy, że jesteś częścią naszej podróży!
Szybka obsługa. Dobra jakość.
Odpowiedź ze sklepu sklep.sulphur.com.pl
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam tej recenzji, cieszymy się, że miałeś z nami szybkie i satysfakcjonujące doświadczenie!
Szybka dostawa, super profukty
Odpowiedź ze sklepu sklep.sulphur.com.pl
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Cieszymy się, że miałeś z nami wspaniałe doświadczenia i doceniamy, że poświęciłeś czas na podzielenie się swoją opinią. W Sklepie Sulphur staramy się oferować produkty najwyższej jakości i szybką dostawę, dlatego cieszymy się, że mogliśmy spełnić i przekroczyć Twoje oczekiwania!
wszystko tak jak powinno być!
Odpowiedź ze sklepu sklep.sulphur.com.pl
Dzięki za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że Twoje doświadczenie z nami było wspaniałe. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mieli przyjemne i bezstresowe doświadczenie podczas wizyty w naszym sklepie. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
Wasze produkty sa znakomite
Odpowiedź ze sklepu sklep.sulphur.com.pl
Dziękuję bardzo za miłe słowa! Staramy się dostarczać produkty najwyższej jakości.
Obdarowana osoba zadowolona.
Polecam,kupuję regularnie.