sklep.sulphur.com.pl- Logo - Opinie

sklep.sulphur.com.pl

Opinie (742) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1037)

- kosmetyki Sulphur są mi znane od kilku miesięcy, więc obecnie zamawiam produkty, które skończyły się. Linia kosmetyków Sulphur jest odpowiednia dla mojej skóry, doskonale oczyszcza ją oraz nawilża Mineralnym Kremem Siarczkowym oraz Masłem Borowinowym. Do kąpieli stosuję Maskę Siarczkową, oczywiście przestrzegam 2 - 3 tygodni użytkowania. Polecam produkty moim znajomym, borykających się ze skórą problematyczną.

7 gru 2023
Zamówiłam m.in.mydło siarczkowe, a dostałam masło borowinowe.A tak mi zależało na tym mydle. Realizujcie zgodnie z zamówieniem!!

Opinie nt. sklepu sklep.sulphur.com.pl

Szybko sprawnie kremy ok na efekty czekamy

Szybko sprawnie kremy ok zacząłem stosować na efekty i opinie oczywiście za wcześnie ale jeśli chodzi o zakup i wysyłkę super, same kremy i balsamy do komórki fajnie nawilżają skórę maja fajny przyjemny zapach także wstępnie ok
Odpowiedź ze sklepu sklep.sulphur.com.pl
Cieszymy się, że jesteś zadowolony z szybkiej i sprawnej dostawy naszych produktów. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom bezproblemowe zakupy. Mamy nadzieję, że nasze kremy i balsamy będą nadal zapewniać Twojej skórze nawilżenie i przyjemny zapach. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie.
30 cze 2024
To moje kolejne zamówienie produktów Sulphur Busko Zdrój, jestem bardzo zadowolona z efektów. Szybka dostawa, rabat na kolejne zamówienie. Jestem zadowolona i polecam.
4 lip 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji. Cieszymy się, że jesteś zadowolona z ostatniego zakupu z naszej linii Sulphur Busko Zdrój i że nasza szybka dostawa i rabaty przyczyniły się do Twojego pozytywnego doświadczenia. Dziękujemy za polecenie nas!
Produkty są już mi znane, więc zamawiam je ponownie, dobrze służą mojej skórze, są lecznicze na moje dolegliwości i jestem z nich bardzo zadowolona.
Odpowiedź ze sklepu sklep.sulphur.com.pl
Dziękujemy za nieustające wsparcie i miłe słowa! Cieszymy się, że nasze produkty okazały się korzystne dla Twojej skóry. Nasz zespół w "Sklep Sulphur" jest oddany dostarczaniu skutecznych i leczniczych produktów dla naszych klientów. Z niecierpliwością czekamy, aby ponownie Ci służyć.
2 lip 2024
Kupiłam pierwszy raz i jestem zachwycona kąpielą siarczkową , lekko rozgrzewa relaksuje a skóra gładka jak przysłowiowa pupcia niemowlaka
4 lip 2024
Dziękujemy za podzielenie się pozytywnymi doświadczeniami z naszymi siarkowymi produktami do kąpieli. Cieszymy się, że pierwszy zakup przypadł Ci do gustu i okazał się relaksujący i korzystny dla Twojej skóry.
8 lip 2024

Kąpiel siarczkowa

Realizacja zamówienia szybka i sprawna . Jakość produktu jak zawsze najwyższa . Działanie na układ kostno stawowy bardzo pozytywne .
9 lip 2024
Dziękujemy za miłe słowa i wybranie "Sklepu Sulphur" do zakupu. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszej szybkiej i sprawnej obsługi, a także wysokiej jakości naszych produktów. Mamy nadzieję, że nadal będziemy dostarczać Ci najlepsze rozwiązania dla zdrowia Twoich stawów. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
To moje pierwsze zamówienie, wszystko przebiegło sprawnie, szybka realizacja, produkt zgodny z zamowieniempolecam
11 lip 2024
Dziękuję za sprawną dostawę. Produkty zgodnie z zamówieniem. Jakość sprawdzę podczas stosowania. Dziękuję:)
6 lip 2024
Bardzo szybka wysyłka i miły kontakt. To były moje pierwsze zakupy, ale na pewno nie ostatnie.
9 lip 2024
Dziękujemy za miłe słowa i wybranie "Sklepu Sulphur" na swój pierwszy zakup. Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszej szybkiej dostawy i miłej obsługi klienta. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy nadal zapewniać Ci wyjątkowe doświadczenia zakupowe.
Towar bardzo dobrze zabezpieczony i zapakowany , bardzo szybko dotarł do paczkomatu
Odpowiedź ze sklepu sklep.sulphur.com.pl
Drogi Kliencie, dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się pozytywnymi doświadczeniami z naszym "Sklepem Sulphur". Cieszymy się, że Twój produkt dotarł szybko i był dobrze chroniony podczas wysyłki. Naszą filozofią jest zapewnienie, że wszyscy nasi klienci otrzymują swoje produkty w sposób terminowy i bezpieczny. Dziękujemy, że nas wybrałeś.
29 cze 2024
Obsługa bezproblemowa. Jestem trakcie korzystania z zamówionych produktów.
5 lip 2024
Wszystkie produkty są super , choć brakuje mi mydełka siarkowego w kostce
9 lip 2024
Dziękujemy za miłe słowa na temat naszych produktów. Cieszymy się, że Ci się podobają. Zwrócimy uwagę na Twoją opinię dotyczącą braku mydła siarkowego w formie kostki. Staramy się stale ulepszać i oferować naszym klientom różnorodne opcje. Dziękujemy, że wybrałaś Sklep Sulphur!
Wyczerpująca odpowiedź na zadawane pytania, błyskawiczna dostawa
Kosmetyki bardzo dobrej jakości. Szybka realizacja zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu sklep.sulphur.com.pl
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby zostawić nam pozytywną recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z jakości naszych produktów i szybkości obsługi.
Kosmetyki mają ładny zapach i nie uczulają. Szybka dostawa.
10 lip 2024
Ciekawa oferta i dokładne informacje o produkcie.
4 lip 2024
Jakość produktów i szybka realizacja zamówienia
9 lip 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszych wysokiej jakości produktów i szybkiej realizacji zamówień. Twoja satysfakcja jest naszym najwyższym priorytetem w Sklepie Sulphur. Dziękujemy, że nas wybrałaś!
4 lip 2024
Bardzo przyjemba jąpieli dobroczynna dka kości.
9 lip 2024
Dziękujemy za miłe słowa na temat naszego "Sklepu Sulphur" i korzyści, jakie nasze produkty przynoszą dla Twojego dobrego samopoczucia. Nieustannie staramy się dostarczać wysokiej jakości produkty, które promują dobre zdrowie i cieszymy się, że masz przyjemne doświadczenia z naszymi produktami. Twoje zadowolenie jest naszym najwyższym priorytetem i mamy nadzieję, że będziemy Ci nadal służyć w przyszłości.
13 lip 2024
Zamówienie zrealizowane szybko i bez problemow
HB
Halina B.
Kraków
28 cze 2024

Produkt spelnia oczekiwania klienta.

SSzybka dostawa, produkt o przyjemnym zapachu.
4 lip 2024
Drogi kliencie, Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji naszego sklepu, Sklep Sulphur. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszej szybkiej dostawy i przyjemnego zapachu naszego produktu. Nasz zespół ciężko pracuje, aby zapewnić pozytywne doświadczenia wszystkim naszym klientom. Doceniamy Twoje wsparcie i mamy nadzieję, że nadal będziemy dostarczać produkty i usługi najwyższej jakości. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię. Z wyrazami szacunku, Jacek Wach
30 cze 2024
Miła obsługa, szybka dostawa, super produkty
4 lip 2024
Drogi kliencie, Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby zostawić nam tę piękną recenzję! Cieszymy się, że miałeś przyjemne doświadczenia z naszym personelem i szybką dostawą. Wspaniale jest wiedzieć, że nasze produkty spełniają Twoje oczekiwania. Mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się ponownie w Sklepie Sulphur! Z wyrazami szacunku, Jacek Wach