andromeda-sklep.pl

Opinie (102) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (271)

Ważny od: 21 maj 2021
andromeda-sklep.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Bardzo dobry kontakt z właścicielem sklepu, kompetentnym i pomocnym. Bogaty asortyment i godne zaufania produkty. W jednym miejscu są wszystkie suplementy, witaminy i inne produkty bardzo dobrych firm, klarownie zaprezentowane, aby łatwo było wyszukać.
AB
Alicja B.

Nie oszukiwać klientów, jeśli na stronie dany produkt jest w ustalonej cenie, to przy odbiorze nie podnosi się ceny i nie mówi klientowi że cena się nagle zmieniła, a do tego wydaje się mniejszą ilość niż ta jak była zamawiana i mówi że nie wszystko przyszło, nawet kiedy przyszło potwierdzenie na meila, że wszystko ok z zamówieniem, jednym słowem oszukiwanie i podlega to skierowaniu do urzędu ochrony konsumenta. Nie polecam sklepu Andromeda, bo zostałam oszukana, nie dostałam całego zamówienia, a do tego sprzedawczyni chciała ode mnie za zakup podwojoną cenę, nie taka jaka była na stronie internetowej

Opinie nt. sklepu andromeda-sklep.pl

Szybka dostawa, naturalny skład, odczuwalny efekt po pierwszym dniu stosowania.
Bardzo miła i profesjonalna obsługa, szeroki asortyment produktów.
Wszystko w jak najlepszym porządku, polecam!
Wszystko super, polecam
wszystko w porządku
wszystko ok
13 kwi 2024
13 kwi 2024

Mikodont krem 30ml Biolit

TOWARU NIE OTRZYMAŁAM, BRAK KONTAKTU - ODPOWIEDZI NA WIADOMOŚCI, BRAK ZWROTU GOTÓWKI. ZAMÓWIENIE OD PRAWIE DWÓCH TYGODNI WIDNIEJE JAKO OCZEKUJĄCE NA REALIZACJĘ (na stronie informacja, ze towar zakupiony przed 12:00 jest wysłany tego samego dnia) KPINA
Przez cały czas realizacji zamówienia dostawałam informację o nieopłaconym zamówieniu, mimo iż zostało opłacone zaraz po złożeniu zamówienia.
szybka i sprawna realizacja zamówien
wszystko ok
cena