Trena.pl - Sklep fryzjerski, hurtownia fryzjerska i zaopatrzenie salonów

Opinie (672) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5796)

Ważny od: 15 kwi 2024
Trena.pl - Sklep fryzjerski, hurtownia fryzjerska i zaopatrzenie salonów spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Zamówienie ok, ale nie daję 5 gwiazdek bo: doszło w bardzo uszkodzonym opakowaniu z dziurą, czyli było niedobrze zapakowane. Gdyby były tam delikatniejsze rzeczy niż szampony, mogłoby się nie nadawać już do użytku. Po drugie, przy zamówieniu dużej ilości szamponów i odżywek, zawsze dostawałam z innych sklepów darmowe próbki/testery a tutaj nic. Więc trochę byłam zawiedziona.

Dostarczony produkt był uszkodzony podczas transportu. Po przesłaniu informacji i zdjęć przedstawiciel firmy zaproponował zwrot kosztów przesyłki. Na moją odpowiedź, że uważam, że powinna być obniżona cena produktu uszkodzonego otrzymałam propozycję bym wysłała na własny koszt uszkodzony produkt.i zostaną mi zwrócone środki. Uważam, że dzial reklamacji nie spełnia swojej roli bowiem całkowitą odpowiedzialność za niewłaściwe zapakowanie, transport lub też sprzedaż uszkodzonego produktu obciąża się klienta. Bardzo dziwne podejście do obsługi klienta. Następnym razem będę omijała państwa sklep internetowy

Opinie nt. sklepu Trena.pl - Sklep fryzjerski, hurtownia fryzjerska i zaopatrzenie salonów

Bardzo lubię tu zaglądać. Bogata oferta i przystępne ceny. Brakuje mi opcji darmowej dostawy oraz może możnaby uruchomić dodawanie opinii o produktach? Pomimo tego jest to mój ulubiony sklep z kosmetykami do włosów (i nie tylko). Polecam
13 kwi 2024
Sklep Trena super. Tylko jak dla mnie przydałaby sie jeszcze cała paleta farb Artego i zostałabym tylko z wami 😄 a tak mam dwa sklepy Trena i Gobli które maja farby Artego. Pozdrawiam

Szybka dostawa, ale brak wzornika przy zamawianiu farb

Szybka dostawa, dobrze spakowane produkty to plus. Minusem jest brak zdjęcia z wzornikiem kolorów przy zamawianiu farb - trzeba z góry znać nazwe/numer. To kłopotliwe i zniechęca.
Odpowiedź ze sklepu Trena.pl - Sklep fryzjerski, hurtownia fryzjerska i zaopatrzenie salonów
Dziękujemy za zainteresowanie i zakupy w naszej drogerii. Jeśli chodzi o zamówione przez Panią farby, to jak najbardziej próbnik jest na stronie, ale będziemy wdzięczni za doprecyzowanie co należałoby w nim zmienić, by był czytelniejszy i ułatwiał wybór kolorów. Pozdrawiamy, drogeria Trena.pl
Ogólnie jestem zadowolona , ale na tyle zamówień jakie robię u PAŃSTWA NIGDY NE DOSTAŁAM RABATU ANI ŻADNEJ PRÓBKI.
Duży plus za łatwość wykonywania czynności na stronie. Szybka dostawa. Minus za brak wielu produktów.
Jestem zachwycona firmą zamówienie było błyskawiczne wszystko super zapakowane polecam firma na 100 % ☺

Polecam!!

Sprawnie, szybko i w dobrej cenie. Zakupy tutaj to profesjonalizm i czysta przyjemność. Polecam
Czas realizacji,dostępność produktów.Zmiana firmy kurierskiej jeśli chodzi o opcję pobranie.
Wysyłka i kontakt ze sklepem na najwyższym poziomie.Produkty w atrakcyjnych cenach.Polecam.
Miły kontakt telefoniczny, błyskawiczna przesyłka, produkty znakomitej jakości . Polecam !
Najlepsza hurtownia na rynku , duża dostępność profesjonalnych kosmetyków oraz super ceny

super

przesyłka doszła szybko, produkt świetny + wyjątkowo bezpieczne zapakowanie produktu
Zamówione produkty są zgodne z opisem. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim.
Produkt zgodny z opisem, cena bardzo dobra, dostawa - szybka, serdecznie polecam.

10/10

Super konkurencyjna cena, szybka wysyłka, świetnie zapakowane zamówienie. 10/10 🙂
Zamówienie zostało szybko zrealizowane i w pełni zgodne z moimi oczekiwaniami.
13 kwi 2024
Kolejny raz ekspresowa wysyłka i jak zawsze przesyłka świetnie zabezpieczona.
14 kwi 2024
Bardzo cenię sobie zakupu przez trena. Zawsze rzetelnie i sprawnie. Polecam

Błyskawiczna realizacja zamówienia

Jestem zadowolona z szybkiej obsługi i dobrze zabezpieczonych kosmetyków :)
14 kwi 2024
Dobry towar w dobrej cenie.Super zabezpieczenie przesyłki i szybka dostawa.