sklep.sulphur.com.pl- Logo - Opinie

sklep.sulphur.com.pl

Opinie (535) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (798)

Ważny od: 2 lis 2022
sklep.sulphur.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 cze 2023
Wszystko super. Znam markę od lat i kupuje regularnie… choć niektóre produkty zmieniły się w składzie mając w sobie nadto chemii, co traci sens dalszego użytkowania.. zwłaszcza błoto borowiny w wiaderku.. zaczęło mnie podrażniać.. takie produkty powinny być jak najprostsze i jak najbardziej naturalne w składzie… Ale mam swoich ulubieńców do których wracam. Błotko kupuje u konkurencji. Przydałaby się darmowa wysyłka powyżej określonej kwoty. Dziękuje za szybka wysyłkę, pozdrawiam

7 gru 2023
Zamówiłam m.in.mydło siarczkowe, a dostałam masło borowinowe.A tak mi zależało na tym mydle. Realizujcie zgodnie z zamówieniem!!

Opinie nt. sklepu sklep.sulphur.com.pl

Od tygodnia towar nie został wysłany a wy prosicie o opinię?
23 godziny temu
Najmocniej przepraszam. W dniach 29.04-05.05 byliśmy na urlopie. Dziś realizujemy wszystkie wysyłki z tego okresu. Prośbę o opinię otrzymał Pan przedwcześnie, wynika to z konfiguracji systemu.
31 mar 2024
Zamówienie zostało przesyłane bez jednego produktu za który zapłaciłam. Jestem niezadowolona
Odpowiedź ze sklepu sklep.sulphur.com.pl
Pani Ewo, przepraszamy za pomyłkę, brakujący produkt już został do Pani wysłany (przesyłka gratis).
30 gru 2023
Przesłać opłacony towar. Zamówiony 25 grudnia, do dziś 30 grudnia nadal nie otrzymałam zamówienia.
3 sty 2024
Pani Ewo, tak jak pisałem opóźnienie wynikało z dwu powodów: skończyła nam się seria produktu borowina plus i czekaliśmy na nową serię; nie pracowaliśmy między Świętami a Nowym Rokiem;