Pakker Trousers- Logo - Opinie

Pakker Trousers

Opinie (587) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1481)

Ważny od: 8 lut 2021
Pakker Trousers spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Ściągacz w nogawce Zupełnie nie wiem jak mógłbym „wyjąć” z moich Van Denim’ów ściągacz z nogawki o którym jest mowa na stronie. Poza tym. Najlepsze spodnie jakie nosiłem kiedykolwiek. Nie mam pojęcia dlaczego projekt tej kieszeni nie jest prawnie narzucony w reszcie męskich spodni 😊

3 sie 2023
kupiłem trzy pary spodni FREE YOUR DICK wszystkie w rozmiarze "L": Cotton II Red L Coton II Aperol L i Jeans Ultra-Light L Dwie pierwsze pary rozmiarem są idealne a Jeans Ultra-Light L w łydkach są dużo węższe i ledwo można je wcisnąć na nogi. To jakiś krój bryczesów. Krój wszystkich trzech par spodni powinien być taki sam! Pozdrawiam Jerzy Jaworski

Opinie nt. sklepu Pakker Trousers

3 lis 2023
Produkty konkret, kontakt profesjonalny i miły!
16 lis 2023
Dziękuję za Twój komentarz. Wszystkiego dobrego!
3 lis 2023
2 lis 2023
Fajne spodnie. Tanie nie są- lekko "overpriced " ale na szczęście tylko troszkę. Nie mniej jednak znakomicie się noszą, dobrze znoszą pranie, czuję się w nich komfortowo. Mam pięć par, gdyby urealnić cenę i obniżyć o 20 procent to na bank miałbym kilkanaście. Podsumowując- jeśli chcecie fajne, wygodne spodnie i macie ochotę na odrobinę koloru to polecam. Dla mnie bomba. Trochę mnie rozczarowuje, że nie ma czerwonych do kupienia a w reklamach są. Kup se na próbę, jest duża szansa, że pokochasz. I to niestety nie jest opłacona opinia.
16 lis 2023
Hah! Bardzo Ci dziękuję za Twoją opinię. Fajnie dostać taki feedback. Cena niestety wynika z naszych dużych kosztów produkcji. Polecam nasz program ambasadorski ;)
1 lis 2023
Profesjonalna obsługa klienta i towar HQ!
Dzięki za znakomity komentarz :D

Ulubione gacie

Pakker są super!
Odpowiedź ze sklepu Pakker Trousers
Wow! Dzięki za te miłe słowa
30 paź 2023
Lubię wasz sposób i jakość pakowania i sympatyczne z przymrużeniem oka wiadomości otrzymywane w trakcie zamówienia… To kolejny zakup, na moj gust nie trzeba nic poprawiać.
Dzięki za Twoją przesympatyczną opinię. Miło się czyta takie komentarze
27 paź 2023
Spodnie są świetne. Bardzo dobry materiał i super wykonanie . Polecam
16 lis 2023
Bardzo się cieszę, że udało nam się trafić w Twój gust :D
Spodnie - marzenie.
Dziękuję :D
Wszystko, jesteście super. Podoba mi się Wasza ideologia, obsługa klienta, szybkośc realizacji zamówienia.
16 lis 2023
Bardzo się cieszę, że udało nam się trafić w Twój gust. Dzięki za opinię
25 paź 2023
JC
23 paź 2023
22 paź 2023
20 paź 2023
Przede wszystkim świetne spodnie, super szybka obsługa wysyłki, moja dziewczyna nie wyciąga ręki z kieszeni. Jeśli mogę coś polecić - zróbcie "drzwi do Narni" w tej kieszonce w środku - chodzenie w nich bez bielizny będzie jeszcze przyjemniejsze :). Poza tym materiał ekstra przyjemny, fason bardzo ciekawy - spodnie ultra wygodne.
16 lis 2023
Nie wiem czym są drzwi do Narni w kontekście spodni, ale już niedługo pojawią się Pakkery z udoskonaloną kieszenią - może się to zgra z Twoimi potrzebami :D Dzięki za komentarz!
20 paź 2023
19 paź 2023
Wygodne spodnie Zobaczymy jak będzie z czasem
16 lis 2023
Dzięki za pozostawienie komentarza. Miłego dnia
17 paź 2023
14 paź 2023
Kolejne zamówienie super obsługa, spodnie MARZENIE
16 lis 2023
Dzięki! Super, że jesteś z nami!