Pakker Trousers- Logo - Opinie

Pakker TrousersOpinie

ważny od: 8 lut 2021
data aktualizacji: 6 paź 2022
Sklep Pakker Trousers został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Pakker Trousers można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 8 lut 2021
data aktualizacji: 6 paź 2022

Opinie nt. sklepu Pakker Trousers

24 lis 2021
Fenomenalne spodnie. Kupione na prezent. Pasują idealnie. Dobrze opisana rozmiarówka. Obdarowany nie może wyjść z podziwu jakie wygodne!! Poleca wszystkim wkoło zakup! Już namówił parę osób. Bez wątpienia warte ceny regularnej, bo produkt broni się jakością materiału i wykonaniem! Gratuluję! Jakieś 3 dni po otrzymaniu paczki sklep zrobił promke i można było upolować spodnie taniej, więc kupiliśmy dodatkowe ;D takie same, na przyszłość! ;p Przesyłka błyskawiczna. Paczka dotarła w ciągu 1-2 dni. Dodatkowe brawa za schludne pakowanie w papier i papierową taśmę. Dostawanie takich paczek to czysta przyjemność :)

8 lut 2022
Z przodu dziwnie doszyte kieszenie rzypominające pieluchę dla dorosłych a z tyłu krawędź spodni tworzy tzw dekolt hydraulika/uśmiech delfina. Takie sobie.

Opinie nt. sklepu Pakker Trousers

23 wrz 2022
Wygodniejszych spodni nie miałem nigdy, do tego naprawdę przydatna i przemyślana kieszeń na wszystko. Sprawdzają się super czy to do na obiad do rodziny, festiwal czy na codzień. Nic nie wypada z kieszeni cokolwiek bym robił, telefon/klucze wygodnie siedzą na miejscu. Polecam!
Wszystko wyglada i nosi się super ! Polecam jednak dodać opcje prostszego zwrotu, na zasadzie gotowego formularza najlepiej do paczkomatu.
Genialny wzór i materiał, to już moja siodma para. Czekam na krótkie (przed kolano) Van Denim czarne :)
wygodne, dobrze wykonane, nie próbują mnie wykastrować przy każdym kroku. same plusy.
14 wrz 2022
Najlepsze spodnie na rynku. Wygodne, super materiał, śliczne kolory.
12 wrz 2022
3-cia para,tym razem z cienkiej bawełny. 100% udany zakup.
Genialne spodnie, zwłaszcza do podróży lotniczych.
Obsługa wysyłki i zwrotu, szybka i bezproblemowa
Obsługa i spodnie topka. Nie liczę już par ;)
Dobre wykonanie i materiały
23 wrz 2022