Pakker Trousers- Logo - Opinie

Pakker Trousers

Opinie (659) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1646)

Ściągacz w nogawce Zupełnie nie wiem jak mógłbym „wyjąć” z moich Van Denim’ów ściągacz z nogawki o którym jest mowa na stronie. Poza tym. Najlepsze spodnie jakie nosiłem kiedykolwiek. Nie mam pojęcia dlaczego projekt tej kieszeni nie jest prawnie narzucony w reszcie męskich spodni 😊

3 sie 2023
kupiłem trzy pary spodni FREE YOUR DICK wszystkie w rozmiarze "L": Cotton II Red L Coton II Aperol L i Jeans Ultra-Light L Dwie pierwsze pary rozmiarem są idealne a Jeans Ultra-Light L w łydkach są dużo węższe i ledwo można je wcisnąć na nogi. To jakiś krój bryczesów. Krój wszystkich trzech par spodni powinien być taki sam! Pozdrawiam Jerzy Jaworski

Opinie nt. sklepu Pakker Trousers

8 lip 2024
Co mi się podoba, przede wszystkim jedna kieszeń. Jestem osobą z niepełnosprawnościami i mam częściowo sparaliżowaną prawą rękę. Jeśli nie jest ujarzmiona to wije sie na lewo i prawo. Jedynym sposobem na ujarzmienie szczególnie w publicznych sytuacyjach jest włożenie jej do kieszeni. Wasze spodnie jako jedyny pozwalają dyskretnie uspokoić tą rękę. Drugą rzeczą jest szerokość spodni. Obecna Moda nie pozwala mi się schludnie ubierać. Spodnie są za wąskie, najczęściej wygląda to tak że przez prawą nogę tą sparaliżowaną nogawka przechodzą bez problemu, natomiast na lewym udzie zawsze się zacinają przy ubieraniu. Wasze spodnie mogę ubrać i rozebrać zamkniętymi oczyma co jest ogromną zaletą. Mogę ukryć asymetryczne nogi w szerokich spodniach oraz uspokoić rękę. Za to jestem wam bardzo Wdzięczny a to co moglibyśmy zmienić to uważam że niepotrzebne są Gumki na dole.
Odpowiedź ze sklepu Pakker Trousers
Bardzo Ci dziękuję za te miłe słowa. Gumki na dole można z łatwością wyjąć, tam są takie okienka do przeciągnięcia gumy bez niszczenia spodni :)

Spodnie lniane

Na początku był problem z rozmiarem "L" spodni lnianych ( były za duże i za długie). Po zastosowaniu się do porady Nastazji i wypraniu spodni w temp. 70 st.C. i ponownym przymierzeniu do "elek" kupionych dwa lata temu, długość spodni się zrównała i w obwodzie nogawki jedynie większe są o 3,0 cm.
Bardzo dobry produkt. Polski. Świetnie opisane wymiary spodni i to, że są "longi". Natychmiastowa wysyłka - i to dwa razy. Bezproblemowy zwrot. Świetny CX! Mąż zadowolony, a nie łatwo go zadowolić!
Lepiej mogłoby być jedynie gdyby wszystkie modele byłyby dostępne we wszystkich rozmiarach ;-) ...No i zmieniłbym "sznurówkę" w pasie na "Match-ującą "z kolorem spodni ;-)
4 lip 2024
to moja trzecia para, najbardziej ulubione i superkomfortowe spodnie jakie mam, czuje się w nich jak Sindbad żeglarz ;) następne bedą z jeansu...
Super! Dzięki

Git

Spodnie wspaniałe tak jak i obsługa. Szósta para i jedne w naprawie. Jedynie sznurki od spodni mogłyby być krótsze, tak jak wcześniej.
Dzięki za miły komentarz
9 lip 2024

CX na swiatowym poziomie

Swietne spodnie, swietny CX - za kazdym razem po zamowieniu smieje sie jak norka :)
11 lip 2024
All ok, szybka dostawa, ekologiczne opakowanie , produkt najlepsze spodnie ever
Dzięki za miły komentarz
8 lip 2024
Wyjątkowa jakość, polecam. Czekam aż Ultralight blue będą normalnego rozmiaru.
Bardzo Ci dziękuję za Twój komentarz
Szybko i sprawnie, jak zwykle. To już czwarta para pakerów 👍
podobają mi się spodnie (mam już 5 par) oraz obsługa
4 lip 2024
Rewelacyjna obsluga klienta, ekspresowa wysylka
Bardzo miło to czytać :)

najlepsze spodnie ever

jest bardzo dobrze - nie psujcie :)))
GM
7 lip 2024