Pakker Trousers- Logo - Opinie

Pakker Trousers

Opinie (655) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1626)

Najistotniejsza pozytywna opinia

18 gru 2023
Ściągacz w nogawce Zupełnie nie wiem jak mógłbym „wyjąć” z moich Van Denim’ów ściągacz z nogawki o którym jest mowa na stronie. Poza tym. Najlepsze spodnie jakie nosiłem kiedykolwiek. Nie mam pojęcia dlaczego projekt tej kieszeni nie jest prawnie narzucony w reszcie męskich spodni 😊

Najistotniejsza negatywna opinia

3 sie 2023
kupiłem trzy pary spodni FREE YOUR DICK wszystkie w rozmiarze "L": Cotton II Red L Coton II Aperol L i Jeans Ultra-Light L Dwie pierwsze pary rozmiarem są idealne a Jeans Ultra-Light L w łydkach są dużo węższe i ledwo można je wcisnąć na nogi. To jakiś krój bryczesów. Krój wszystkich trzech par spodni powinien być taki sam! Pozdrawiam Jerzy Jaworski

Opinie nt. sklepu Pakker Trousers

Co mi się podoba, przede wszystkim jedna kieszeń. Jestem osobą z niepełnosprawnościami i mam częściowo sparaliżowaną prawą rękę. Jeśli nie jest ujarzmiona to wije sie na lewo i prawo. Jedynym sposobem na ujarzmienie szczególnie w publicznych sytuacyjach jest włożenie jej do kieszeni. Wasze spodnie jako jedyny pozwalają dyskretnie uspokoić tą rękę. Drugą rzeczą jest szerokość spodni. Obecna Moda nie pozwala mi się schludnie ubierać. Spodnie są za wąskie, najczęściej wygląda to tak że przez prawą nogę tą sparaliżowaną nogawka przechodzą bez problemu, natomiast na lewym udzie zawsze się zacinają przy ubieraniu. Wasze spodnie mogę ubrać i rozebrać zamkniętymi oczyma co jest ogromną zaletą. Mogę ukryć asymetryczne nogi w szerokich spodniach oraz uspokoić rękę. Za to jestem wam bardzo Wdzięczny a to co moglibyśmy zmienić to uważam że niepotrzebne są Gumki na dole.
to moja trzecia para, najbardziej ulubione i superkomfortowe spodnie jakie mam, czuje się w nich jak Sindbad żeglarz ;) następne bedą z jeansu...

Zadowolony

Mam je zaledwie kilka dni więc na chwilę obecną mogę tylko napisać, że są bardzo wygodne i sprawiają wrażenie bardzo wytrzymałych. Polecam
13 cze 2024

To już kolejna para spodni ....

To już kolejna para spodni którą kupiłem. Więc mówi to samo za siebie. Teraz tylko jeszcze lniane i będę miał całą kolekcję.
20 cze 2024
Spodnie urokliwe, wygodne. Obdarowany usatysfakcjonowany. Transakcja szybka i bezproblemowa.
14 cze 2024
Wygodne spodnie dla prawdziwych męższczyzn Co lepiej? - nie popsujcie tego co już jest

CX na swiatowym poziomie

Swietne spodnie, swietny CX - za kazdym razem po zamowieniu smieje sie jak norka :)
All ok, szybka dostawa, ekologiczne opakowanie , produkt najlepsze spodnie ever
Wyjątkowa jakość, polecam. Czekam aż Ultralight blue będą normalnego rozmiaru.
Genialny krój, genialny materiał. Genialni ludzie Polecam wszystkim
AU
Artur U.
Rzeszów

Kolejny mój zakup

Szybka wysyłka, bardzo dobry kontakt, zgodność zamówienia z towarem
14 cze 2024
Spodnie genialne jak zawsze, trwałe, wygodne i na każdą okazję ;)
GZ
Grzegorz Z.
Katowice
Super spodnie. Szybka dostawa. Wszystko jak trzeba
Rewelacyjna obsluga klienta, ekspresowa wysylka
18 cze 2024
Spodnie jak zawsze najwyższej jakości :)
20 cze 2024
Super długie spodnie na lato. Polecam!
24 cze 2024
Świetne spodnie super leżą