Pakker Trousers- Logo - Opinie

Pakker Trousers

Opinie (481) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1289)

Ważny od: 8 lut 2021
Pakker Trousers spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 gru 2023
Ściągacz w nogawce Zupełnie nie wiem jak mógłbym „wyjąć” z moich Van Denim’ów ściągacz z nogawki o którym jest mowa na stronie. Poza tym. Najlepsze spodnie jakie nosiłem kiedykolwiek. Nie mam pojęcia dlaczego projekt tej kieszeni nie jest prawnie narzucony w reszcie męskich spodni 😊

3 sie 2023
kupiłem trzy pary spodni FREE YOUR DICK wszystkie w rozmiarze "L": Cotton II Red L Coton II Aperol L i Jeans Ultra-Light L Dwie pierwsze pary rozmiarem są idealne a Jeans Ultra-Light L w łydkach są dużo węższe i ledwo można je wcisnąć na nogi. To jakiś krój bryczesów. Krój wszystkich trzech par spodni powinien być taki sam! Pozdrawiam Jerzy Jaworski

Opinie nt. sklepu Pakker Trousers

2 lut 2024
Jest ok jeśli chodzi o obsługę! Mam zastrzeżenia co do materiałów których Państwo teraz używacie. Wg mnie te na początku były lepsze, bardziej wytrzymałe. Mam już z 7 par Waszych spodni, i te nowe są wg mojej oceny mniej odporne. Reszta super. A nowe perfumy mają ciekawa kompozycję, ale mgły by być bardziej trwałe, nawet kosztem większej ceny.
2 lut 2024
Faktycznie jest to subtelny zapach. Niby intensywny, bo drzewny, korzenny, ale jakby rozcieńczony przez to nie jest ciężki. Faktycznie tak jak w opisie pojawia się tylko czasami. I to mi bardzo odpowiada. Jak się pojawia, jest przyjemny, wyrazisty, ale nie nachalny. Mógłby jednak być częściej wyczuwalny. Kupię ponownie, jeśli cena zostanie na poziomie oferty promocyjnej.

Wspaniałe spodnie :)

Naprawdę bardzo dawno nie nosiłem tak wygodnych spodni. Do pełni szczęścia i funkcjonalności brakuje szlufki żeby przyczepić jakiś karabińczyk z kluczami lub innym szybko przyczepialnym sprzętem potrzebnym pod ręką.
Przegrody kieszeni moglyby być wyraźniejsze, telefon w tej zewnętrznej klapie o nogę gdy się idzie raźnym krokiem, a z wewnętrznej się zsuwa do zewnętrznej siłą grawitacji. Poza tym superówa
12 lut 2024
To już druga para. Jakość wykonania super, dobre materiały. Rozmiarowo spore i workowate, wiszą mi na tyłku, ale są wygodne jak żadne inne. Jak jesteś chudy i wolisz wygląd to kup rurki.
Rzadko piszę opinie ale tutaj wręcz trzeba. To już druga para. Super wygodne i praktyczne. Kieszenie głębokie - czyli jak siadasz do auta to komórka znowu nie ładuje na ziemi. Polecam

Najlepsze spodnie

Zacząłem od jednej pary i teraz praktycznie wszystkie moje spodnie to pakkery. Nie zamieniłbym tej wygody na nic innego. Są rewelacyjne.
Mam 3 pary pakkerow i chodzę w nich na okrągło. Ekstra wykonanie i jakość obsługi. Jedyny minus to kolor, który sie spiera i blaknie.
12 lut 2024
Szybkość realizacji zamówienia i cała jego otoczka, wraz z podziękowaniem - nie spotkałem się z tak wyjątkowym podejściem. CX na 6kę :)
BS
Bartek S.
Gdańsk
Najwygodniejsze spodnie na świecie! Długo się zastanawiałem nad zakupem, ale teraz mam wrażanie, że nie założę żadnych innych
11 lut 2024

super obsługa i dobry produkt

łatwy, odformalizowany i efektywny kontakt ze sklepem, jestem zadowolonym użytkownikiem kilku par spodni Pakker polecam
10 lut 2024
Piąte pakkery w ciągu ostatnich paru lat i dalej uważam, że są to najwygodniejsze spodnie jakie do tej pory nosiłem :)
11 lut 2024

Wysoki standard Pakkersów

Wysoki poziom Pakkersów, jak i kilka lat temu przy pierwszym zamówieniu… to konkretne to już chyba siódme albo ósme.
5 lut 2024

Najwygodniesze spodnie świata

Najwygodniejsze spodnie świata. Polecam wszystkim, nawet tym z dobrze zbudowanymi nogami!
12 lut 2024
Bardzo wygodne. Spełniają wszystkie wymagania odnośnie spodni na codzienne użytkowanie.
4 lut 2024
Tylko pakkery i już żadne inne😍 Więcej kolorów i system rabatowy dla stałych klientów 😉
Sprawdzona jakość. Doskonała, szybka realizacja zamówienia. Szczerze polecam!
9 lut 2024

To jest to !

Szybka obsługa zamówienia ,dobre opakowanie i wygodne fajne spodnie. Polecam.
To są najlepiej uszyte spodnie jakie w życiu nosiłem, mam już 6 par
10 lut 2024
Rewelacyjne spodnie. A do tego błyskawiczna realizacja zamówienia.