Pakker Trousers- Logo - Opinie

Pakker TrousersOpinie

ważny od: 8 lut 2021
data aktualizacji: 3 lut 2023
Sklep Pakker Trousers został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Pakker Trousers można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 8 lut 2021
data aktualizacji: 3 lut 2023

Opinie nt. sklepu Pakker Trousers

14 maj 2022
Aperole są doskonałe, od dawna szukałem tak wygodnych i ładnych spodni. Jedno co to przerobiłem kieszeń, pod upały, tak, żeby na środku kieszeni nie było, bo to były jednak trzy warstwy tam gdzie wentylacja jest ważna. Lniane spodnie na upały z dodatkiem takiej masywnej kieszeni są bez sensu. Teraz z kieszeniami jedynie na udzie są perfetto. Na potwierdzenie zdjęcie z Capri.

8 lut 2022
Z przodu dziwnie doszyte kieszenie rzypominające pieluchę dla dorosłych a z tyłu krawędź spodni tworzy tzw dekolt hydraulika/uśmiech delfina. Takie sobie.

Opinie nt. sklepu Pakker Trousers

Spodnie bardzo wygodne, doskonale wszyte, wyglądają bardzo dobrze, ciepłe, kieszeń gebialna. Można rzecz że idealne. Jedyny mankament za który dałam gwiazdkę w dół to fakt, że zbierają wszystkie kłaczki . Wersja Cotton, kolor czarny. Widać na nich najdrobniejsze okruchy i wloski, które łapią bardzo szybko. Już w trakcie prasowania wszystko przylegało, a w trakcie chodzenia i normalnego funkcjonowania jest masakra. Bez rolki do ubrań ciężko się ruszyć. Mimo to, i tak kupię kolejne, może z innym materiałem będzie lepiej.
21 sty 2023
Wyśmienite spodnie, na pewno kupię kolejną parę. W życiu nie przyszłoby mi do głowy, że można tak swobodnie chodzić, biegać, skakać i rozkraczać się bez obawy, że szew pęknie. Pakkery odmieniły moje życie i ta opinia wcale nie jest sponsorowana - przeciwnie, sam musiałem dopłacić!
11 sty 2023
Pory - wory, jak na zdjęciach. Wygodne. Można się w nich na kanapie rozwalić, a gdy trzeba - pośpiechu też oddalić. Ogólnie - git. Noszę dużo szpei po kieszeniach i na pasku - tego może tu brakować (ale widziały gały co brały). Może kiedyś pojawi się wersja z dodatkowymi kieszeniami jak w bojówkach?
5 sty 2023
Mam jedne "regulary" jak dla mnie ciężkie, zimowe. Lniane które potem kupowałem są już super. Szorty - zaszewki na nogawkach poprawić i tez są super. Może wrócą. Ligty, i ultralighty - jestem fanem co za pomysł żeby ich nie kontynuować?! Dick is free tylko w lightach! Pozdawiam
8 sty 2023
Mam 2 pary. Najpierw kupiłem lniane i... się zakochałem. Właśnie dokupiłem konopne i są nawet ładniejsze niż na fotkach :) Te spodnie nie mają wad! Wygodne, dobrze leżą i ta kieszeń robi robotę!!! Jedyna rzecz jaką bym dodał to wyjmowany lub regulowany ściągacz w nogawkach
Zamówienia realizowane są bardzo sprawnie. Jakoś bawełnianych i dżinsowych spodni jest bardzo dobra. Są bardzo wygodne, a kieszenie są wręcz na ocenę celującą. Zdecydowanie moje ulubione spodnie.
21 sty 2023
Dla mnie sklep idealny :). Świetny kontakt z klientem, spodnie genialnej jakości i wysyłka ekspresowa… Daje 5 gwiazdek, bo nie mogę 10ciu…
19 sty 2023
Przesyłka doszła bardzo szybko ,karta podarunkowa elegancko zapakowana. Pełna profesja.
Ekspresowa wysyłka! Niecałe 24h od złożenia zamówienia spodnie były u mnie!
19 sty 2023
Bardzo to dobre. Fajne, wygodne, porządne. Trochę drogie ale warto.
19 sty 2023
Wygląd rewelacyjny mam nadzieję że równie doskonale będzie się nosić
wspaniałe spodnie i dużo miejsca tam gdzie go potrzeba :)
5 sty 2023
Stosunek jakości do ceny, wygląd spodni.
Najwygodniejsze spodnie ever.
16 sty 2023