Pakker Trousers- Logo - Opinie

Pakker Trousers

Opinie (659) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1646)

Ściągacz w nogawce Zupełnie nie wiem jak mógłbym „wyjąć” z moich Van Denim’ów ściągacz z nogawki o którym jest mowa na stronie. Poza tym. Najlepsze spodnie jakie nosiłem kiedykolwiek. Nie mam pojęcia dlaczego projekt tej kieszeni nie jest prawnie narzucony w reszcie męskich spodni 😊

3 sie 2023
kupiłem trzy pary spodni FREE YOUR DICK wszystkie w rozmiarze "L": Cotton II Red L Coton II Aperol L i Jeans Ultra-Light L Dwie pierwsze pary rozmiarem są idealne a Jeans Ultra-Light L w łydkach są dużo węższe i ledwo można je wcisnąć na nogi. To jakiś krój bryczesów. Krój wszystkich trzech par spodni powinien być taki sam! Pozdrawiam Jerzy Jaworski

Opinie nt. sklepu Pakker Trousers

Szybko i sprawnie, jak zwykle. To już czwarta para pakerów 👍

Spodnie lniane

Na początku był problem z rozmiarem "L" spodni lnianych ( były za duże i za długie). Po zastosowaniu się do porady Nastazji i wypraniu spodni w temp. 70 st.C. i ponownym przymierzeniu do "elek" kupionych dwa lata temu, długość spodni się zrównała i w obwodzie nogawki jedynie większe są o 3,0 cm.
podobają mi się spodnie (mam już 5 par) oraz obsługa
Lepiej mogłoby być jedynie gdyby wszystkie modele byłyby dostępne we wszystkich rozmiarach ;-) ...No i zmieniłbym "sznurówkę" w pasie na "Match-ującą "z kolorem spodni ;-)

najlepsze spodnie ever

jest bardzo dobrze - nie psujcie :)))
Bardzo dobry produkt. Polski. Świetnie opisane wymiary spodni i to, że są "longi". Natychmiastowa wysyłka - i to dwa razy. Bezproblemowy zwrot. Świetny CX! Mąż zadowolony, a nie łatwo go zadowolić!

Git

Spodnie wspaniałe tak jak i obsługa. Szósta para i jedne w naprawie. Jedynie sznurki od spodni mogłyby być krótsze, tak jak wcześniej.
Odpowiedź ze sklepu Pakker Trousers
Dzięki za miły komentarz