Pakker Trousers- Logo - Opinie

Pakker Trousers

Opinie (481) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1289)

Ważny od: 8 lut 2021
Pakker Trousers spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 gru 2023
Ściągacz w nogawce Zupełnie nie wiem jak mógłbym „wyjąć” z moich Van Denim’ów ściągacz z nogawki o którym jest mowa na stronie. Poza tym. Najlepsze spodnie jakie nosiłem kiedykolwiek. Nie mam pojęcia dlaczego projekt tej kieszeni nie jest prawnie narzucony w reszcie męskich spodni 😊

3 sie 2023
kupiłem trzy pary spodni FREE YOUR DICK wszystkie w rozmiarze "L": Cotton II Red L Coton II Aperol L i Jeans Ultra-Light L Dwie pierwsze pary rozmiarem są idealne a Jeans Ultra-Light L w łydkach są dużo węższe i ledwo można je wcisnąć na nogi. To jakiś krój bryczesów. Krój wszystkich trzech par spodni powinien być taki sam! Pozdrawiam Jerzy Jaworski

Opinie nt. sklepu Pakker Trousers

Od najnowszych
Przegrody kieszeni moglyby być wyraźniejsze, telefon w tej zewnętrznej klapie o nogę gdy się idzie raźnym krokiem, a z wewnętrznej się zsuwa do zewnętrznej siłą grawitacji. Poza tym superówa

Dziękuję i polecam.

Świetne spodnie. Super kontakt. Błyskawiczna dostawa.
To są najlepiej uszyte spodnie jakie w życiu nosiłem, mam już 6 par
Sprawdzona jakość. Doskonała, szybka realizacja zamówienia. Szczerze polecam!
Wszytko git polecam
BS
Bartek S.
Gdańsk
Najwygodniejsze spodnie na świecie! Długo się zastanawiałem nad zakupem, ale teraz mam wrażanie, że nie założę żadnych innych
MS
Marcin S.
Mysliborz
Moje ulubione spodnie, zamowione tym razem rowniez dla syna.
Bardzo wygodne spodnie. Tym razem przystępna cena.
Rzadko piszę opinie ale tutaj wręcz trzeba. To już druga para. Super wygodne i praktyczne. Kieszenie głębokie - czyli jak siadasz do auta to komórka znowu nie ładuje na ziemi. Polecam
Po prostu super.
Na pewno zamówię kolejne!

Najlepsze spodnie

Zacząłem od jednej pary i teraz praktycznie wszystkie moje spodnie to pakkery. Nie zamieniłbym tej wygody na nic innego. Są rewelacyjne.
👏👏👏👏👏👏

Wspaniałe spodnie :)

Naprawdę bardzo dawno nie nosiłem tak wygodnych spodni. Do pełni szczęścia i funkcjonalności brakuje szlufki żeby przyczepić jakiś karabińczyk z kluczami lub innym szybko przyczepialnym sprzętem potrzebnym pod ręką.
Genialne