eyeon.design

Opinie (17) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (116)

Opinie nt. sklepu eyeon.design

11 lip 2024
9 maj 2024

Długi czas oczekiwania ale warto.

Zamówienie z 13 stycznia, dostawa 9 maja - dwa krzesła. Drugie zamówienie anulowane ale sklep okazał się pomocny, bo wybrałam inny produkt, dostałam zniżkę i wszystko zostało dostarczone, włącznie z wniesieniem do domu i ustawieniem w pokoju:) Długo to trwało ale w sumie wyszło na plus, bo mam ładniejszy stół i za fajną cenę. Pozdrawiam.
20 kwi 2024
Przepiękny zestaw ogrodowy z Kave Home, polecam!
Narożnik Vienna jak najbardziej polecam, ładnie wykonany, kurierzy wszystko wnieśli i rozpakowali. Jedynie czas oczekiwania mógłby być krótszy, ale przynajmniej warto było czekać bo prezentuje się super
4 sie 2023
Bardzo sympatyczna obsługa, oryginalne meble i lampy, czas oczekiwania dość długi ale zgodny z informacją na stronie. Polecam!
Lampa Pantop urocza, jestem zadowolona z zakupu. Świetna i miła obsługa sklepu oraz ciekawy asortyment!
10 sty 2024
Bardzo dobry kontakt ze sklepem, sprawna realizacja zamówienia. Polecam serdecznie i wrócę na 100% :)
Przesyłka solidnie zapakowana. Duży plus za miłą i szybką obsługę! Stoliczek śliczny
31 lip 2023
Miła obsługa klienta, wszystko zgodnie z opisem, polecam sklep
25 gru 2023
Prezenty dotarły przed świętami. Wszystko perfekcyjnie ;)
13 wrz 2023
Przepiękny asortyment!