fraternity.pl

Opinie (86) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (86)

Ważny od: 11 paź 2023
fraternity.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu fraternity.pl

Dziękujemy za Pani opinię :) Pozdrawiamy Team Fraternity
17 lut 2024
Dziękujemy za pozostawienie opinii :) Pozdrawiamy Team Fraternity
18 sty 2024
ZAMÓWIONE SUKIENKI BARDZO DOBREJ JAKOŚCI, PIĘKNIE SIĘ UKŁADAJĄ BARDZO SZYBKA DOSTAWA, ESTETYCZNIE ZAPAKOWANA. POLECAM TEN SKLEP
Odpowiedź ze sklepu fraternity.pl
Pani Barbaro, Jest nam bardzo miło. Dziękujemy za docenienie, to zaszczyt tworzyć dla tak wspaniałych klientek! :) Do zobaczenia :) Team Fraternity
Szybkość realizacji i informacje o każdym etapie zamówienia, bardzo ładnie zapakowana przesyłka i zaskakujący słodki upominek
Odpowiedź ze sklepu fraternity.pl
Pani Agnieszko, dziękujemy za pozytywną opinię. Takie słowa są dla nas ogromnie ważne i motywują nas do pracy. Do zobaczenia! :) Pozdrawiamy Team Fraternity
14 lut 2024
Szybkosc przesyłki , a przede wszystkim, doskonały produkt. Szukałam takich spodni wiele tygodni:)
Odpowiedź ze sklepu fraternity.pl
Pani Zuzanno, Dziękujemy za docenienie naszej pracy. Bardzo Nas cieszy fakt, że to właśnie we Fraternity znalazła Pani swoje idealne spodnie:) Zapraszamy ponownie :) Pozdrawiamy Team Fraternity
Świetna sukienka. Pięknie uszyta.
Odpowiedź ze sklepu fraternity.pl
Dziękujemy, dbamy o każdy detal naszych produktów :) Pozdrawiamy Team Fraternity
Odpowiedź ze sklepu fraternity.pl
Dziękujemy za Pani pozytywną opinię i zapraszamy ponownie :) Pozdrawiamy Team Fraternity
Pani Iwono, dziękujemy za podzielenie się opinią :) Pozdrawiamy Team Fraternity
16 paź 2023
Pięknie odszyta marynarka. Z wełny! Eleganckie opakowanie. To był mój pierwszy zakup i na pewno nie ostatni, bardzo ładne rzeczy. pozdrawiam joanna słotwińska
AC
Agata C.
2 lis 2023

Duża przyjemność!

Bardzo dobrej jakości ubrania , starannie uszyte. Przemyślana koncepcja opakowań dodaje uroku zakupom.
14 lut 2024
Pani Agato, stawiamy ogromny nacisk na wysoką jakość wykonywanych przez nas produktów. Bardzo nam miło, że zostało to przez Panią zauważone i docenione. Dziękujemy! :) Pozdrawiamy Team Fraternity

Polecam!

Produkty bardzo dobrej jakości. Miła, wyrozumiała obsługa sklepu. Zamówienie ślicznie zapakowane.
16 paź 2023
To mój kolejny t-shirt tej marki, uwielbiam za jakość. Na pewno wrócę po więcej ;)
17 paź 2023
Polecam. Bardzo wysoka jakość produktów. Obsługa Klienta na najwyższym poziomie

Wszystko wspaniale

Podoba mi się doskonała jakość wykonania i materiałów oraz stonowane wzornictwo.
14 lut 2024
Dziękujemy za podzielenie się opinią. Jest nam bardzo miło, ponieważ dbamy o każdy detal naszych produktów oraz dokładamy wszelkich starań, aby materiały były najwyższej jakości :) Pozdrawiamy Team Fraternity
16 paź 2023
Świetniej jakości materiały i bardzo dobre wykończenie, świetnie leży
9 lis 2023
Szybko i sprawnie dostarczone zamówienie i doskonała jakość produktu
14 lut 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię. Bardzo nam miło, że docenia Pani nasze starania i jakość naszych produktów. Pozdrawiamy Team Fraternity
16 paź 2023
moje pierwsza czapka z wełny, która nie gryzie ;) !
16 paź 2023
kolejne moje zamówienie ;) wszystko przebiegło ok.
Produkt piękny, ale nie trafiłam z rozmiarem...
Odpowiedź ze sklepu fraternity.pl
Dziękujemy za opinię ;) proszę pamiętać, że przy każdym produkcie jest zamieszczona tabela z wymiarami. W razie potrzeby jesteśmy do dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu ;)
16 paź 2023
Super jakość produktów oraz szybka wysyłka :)