PRAVEN -  Sklep z Biżuterią - Logo - Opinie

PRAVEN - Sklep z Biżuterią

Opinie (112) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (112)

Ważny od: 12 wrz 2023
PRAVEN - Sklep z Biżuterią spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu PRAVEN - Sklep z Biżuterią

Oryginalne wzornictwo, dość duży wybór biżuterii.
Bardzo ładne kolczyki, zamówienia zrealizowane błyskawicznie. Polecam produkty firmy.
Produkty zgodne z zamówieniem, obsługa przemiła, realizacja zamówienia ekspresowa. Polecam serdecznie.
2 maj 2024
30 kwi 2024
30 kwi 2024
Jestem mile zaskoczona jakością kolczyków. Kiedyś zamówiłam 2 pary z innej firmy, również nie tak popularnej jak wiodace marki bizuteryjne i byłam zawiedziona. Tutaj zarówno kolczyki trójkąty, jak i listki są przepiękne!
28 kwi 2024
26 kwi 2024
25 kwi 2024
24 kwi 2024
24 kwi 2024
Jedynie czego mogę się przyczepić to tego ze perły są innego koloru… taki zestaw dostawałam… Opakowanie cudowne, sama jakoś tez bardzo dobra
Super jakość

Biżuteria

Dziękuję za śliczną biżuterie prezentuje się wspaniale. To już moje kolejne zamówienie nie mogłam się oprzeć😊. Pięknie wszystko zapakowane i po otwarciu jak pachnie perfumami szok 😉. Szybka wysyłka jednego dnia zamówione, a drugiego dnia już odbieram z paczkomatu- szybko i bezpiecznie. Polecam ❤️

Firma na medal

Biżuteria przepiękna(kolczyki z motylkiem), pudełko z różą urocze i pachnące. Wszystko zapakowane profesjonalnie. Przesyłka z prędkością światła. Nieprawdopodobne, że zamówiłam i kilka godzin później czekała na mnie w paczkomacie. Firma na medal.
1 kwi 2024

Przepiękna biżuteria i doskonała obsługa

Moje drugie zamówienie na którym się nie zawiodłam. Doskonała komunikacja z klientem, kolejny raz wysyłka do UK zakończona sukscem, mimo dodatkowej wymaganej dokumentacji. Przepiękna biżuteria zapakowana przepięknie i ten zapach.... Dziękuję i zapewne nie było to moje ostatnie zamówienie
24 mar 2024
Przepiękna biżuteria, wykonana z niezwykłą starannością. Zakupiony przeze mnie komplet serce naszyjnik plus kolczyki cudownie się prezentują. Można sprawić bliskiej osobie która lubi biżuterię i kupić na prezent ?:} Starannie zapakowana. Polecam serdecznie. Na pewno jeszcze skorzystam.