PRAVEN -  Sklep z Biżuterią - Logo - Opinie

PRAVEN - Sklep z Biżuterią

Opinie (116) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (116)

Ważny od: 12 wrz 2023
PRAVEN - Sklep z Biżuterią spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu PRAVEN - Sklep z Biżuterią

22 godziny temu
Sklep ma świetną ofertę biżuterii zarówno dla kobiet jak i nastolatek. Szeroka gama wzorów, modeli. Bardzo polecam. Dziękuję Pani z obsługi, która zadzwoniła aby dopytać o rozmiar,który zaznaczyłam. Poziom obsługi na najwyższym poziomie. Biżuteria pięknie zapakowana. Dziękuję.
30 kwi 2024
Jestem mile zaskoczona jakością kolczyków. Kiedyś zamówiłam 2 pary z innej firmy, również nie tak popularnej jak wiodace marki bizuteryjne i byłam zawiedziona. Tutaj zarówno kolczyki trójkąty, jak i listki są przepiękne!
24 kwi 2024
Jedynie czego mogę się przyczepić to tego ze perły są innego koloru… taki zestaw dostawałam… Opakowanie cudowne, sama jakoś tez bardzo dobra
3 maj 2024
Produkty zgodne z zamówieniem, obsługa przemiła, realizacja zamówienia ekspresowa. Polecam serdecznie.
Bardzo ładna biżuteria, pięknie zapakowane i szybka dostawa. Polecam z całego serca 🙂
Bardzo ładne kolczyki, zamówienia zrealizowane błyskawicznie. Polecam produkty firmy.

Polecam PRAVEN

Biżuteria naprawdę ładna, dobry kontakt ze sklepem, dodatkowo opakowali na prezent
Oryginalne wzornictwo, dość duży wybór biżuterii.

Piękne

Czysta przyjemność,jakość i przesłane uczucie
Polecam !!
2 maj 2024