PRAVEN -  Sklep z Biżuterią - Logo - Opinie

PRAVEN - Sklep z Biżuterią

Opinie (105) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (105)

Ważny od: 12 wrz 2023
PRAVEN - Sklep z Biżuterią spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu PRAVEN - Sklep z Biżuterią

Biżuteria

Dziękuję za śliczną biżuterie prezentuje się wspaniale. To już moje kolejne zamówienie nie mogłam się oprzeć😊. Pięknie wszystko zapakowane i po otwarciu jak pachnie perfumami szok 😉. Szybka wysyłka jednego dnia zamówione, a drugiego dnia już odbieram z paczkomatu- szybko i bezpiecznie. Polecam ❤️
1 kwi 2024

Przepiękna biżuteria i doskonała obsługa

Moje drugie zamówienie na którym się nie zawiodłam. Doskonała komunikacja z klientem, kolejny raz wysyłka do UK zakończona sukscem, mimo dodatkowej wymaganej dokumentacji. Przepiękna biżuteria zapakowana przepięknie i ten zapach.... Dziękuję i zapewne nie było to moje ostatnie zamówienie

Firma na medal

Biżuteria przepiękna(kolczyki z motylkiem), pudełko z różą urocze i pachnące. Wszystko zapakowane profesjonalnie. Przesyłka z prędkością światła. Nieprawdopodobne, że zamówiłam i kilka godzin później czekała na mnie w paczkomacie. Firma na medal.
Jedynie czego mogę się przyczepić to tego ze perły są innego koloru… taki zestaw dostawałam… Opakowanie cudowne, sama jakoś tez bardzo dobra
Super jakość
Przepiękna biżuteria, wykonana z niezwykłą starannością. Zakupiony przeze mnie komplet serce naszyjnik plus kolczyki cudownie się prezentują. Można sprawić bliskiej osobie która lubi biżuterię i kupić na prezent ?:} Starannie zapakowana. Polecam serdecznie. Na pewno jeszcze skorzystam.
Świetny produkt, a jego zapakowanie było bardzo esteyczne a nawet piękne. Treść jest ważna ale forma w tym wypadku wypada nie mniej doskonale. Polecam.

Szybka wysyłka, towar zgodny z zamówieniem

Za mało czasu upłynęło aby ocenić jakość kolczyków, ale duży plus za wygląd. Pięknie i estetycznie zapakowana przesyłka, aż miło było otwierać
Piękne opakowanie i dbałość o szczegóły
24 mar 2024
8 lut 2024
Kolczyki zgodne z opisem, pięknie zapakowane, mile zaskoczenie wywołały podziękowania za zakup i prezent. Widać, że zależy Państwu na opinii klientów. Tak trzymać! Będę obserwować Państwa stronę, z przyjemnością zrobię zakupy ponownie.;
17 lut 2024
Bardzo ładne kolczyki, subtelne i delikatne właśnie o takie mi chodziło. Prezentują się elegancko. Wszystko bardzo elegancka zapakowane. Wrócę do tego sklepu i polecam innym