plantini.pl- Logo - Opinie

plantini.pl

Opinie (217) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (551)

Ważny od: 9 wrz 2022
plantini.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Tacki z dość grubego plastiku (choć robi wrażenie kruchego) można bez problemu przenosić wypełnione doniczkami pełnymi ziemi i rozsady. Stosunek ceny do jakości - bardzo dobry.

10 lip 2023
Dwa zamówienia w rym roku i jeden worek ok drugi w czterech miejscach dziury ,pakowanie byle jakie co do zamówień siarczan potasu zamówiony i na zdjęciu był droższy belgijski a przyszedł SoluKem

Opinie nt. sklepu plantini.pl

5 maj 2023
10 lip 2023
Odpowiedź ze sklepu plantini.pl
17 lip 2023
Dzień dobry, Dziękujemy za opinie. Jeśli zauważają Państwo jakiekolwiek nieprawidłowości co jakości towaru lub pomyłki prosimy o zgłoszenie reklamacyjne. Mogło dojść do pomyłki. Skontaktujemy się z Panem w celu wyjaśnienia sytuacji
10 cze 2023
W zamówieniu podałem co mnie interesuje. Zapakowano i wysłano. Daremnie czekałem na telefon. Klient może zwrócić - nie patrząc na koszty.
21 paź 2023
Do dzisiaj nie dostalam paczki. Zamówiona 7dni temu. Wysłałam maila, ale brak odp.
Odpowiedź ze sklepu plantini.pl
23 paź 2023
Dzień dobry, paczka nie dotarła na czas ze względu na utrudnienia jakie napotkała w transporcie przez firmę kurierską ( auto transportujące paczki uległo pożarowi). Od nas produkt wyszedł o czasie, niestety w wyniku sytuacji niezależnej od nas nie mógł do Pani dotrzeć. W związku z zaistniałą sytuacją zwrócimy Pani pieniądze za niedostarczone produkty.
28 lis 2023