fotopoker.pl- Logo - Opinie

fotopoker.pl

Opinie (287) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (479)

Poszukiwałem Fuji x100v, oczywiście z drugiej ręki, na olx trafiłem na takie perełki, że ludzie potrafili je sprzedawać w cenie nowej szóstki, to też stwierdziłem, że kupię x100vi i tu kolejny problem bo nigdzie niedostępny, no chyba, że u „koników”, którzy pozapisywali się na listy w różnych sklepach i zaczęli spekulować rynkiem z narzutem od 1k do 1,5k, nie jestem frajerem i nie zamierzałem przepłacać to też, zrezygnowany chciałem wpisać się na te pseudo listy, wbijam w przeglądarkę a tu FOTOPOKER, produkt dostępny, przeklikałem zamówienie i dzwonię (nadal nie dowierzając ) ale obsługa klienta potwierdza, nawet sprawdza samych siebie i tym sposobem stałem się właścicielem swojego fuji x100vi po cenie rynkowej i zbędnej zwłoki. Tak więc jeśli macie fotograficzne marzenia Fotopoker je spełni 😀😃😄😁 Pozdrawiam.

Zamówienie zostało zrealizowane poprawnie, towar dojechał dobrze zapakowany. Udało mi się kupić towar, który nie był dostępny w innych sklepach. Można się było do firmy dodzwonić i otrzymałem wtedy wyczerpującą informację. Niestety: - został mi sprzedany towar ze statusem 'dostępny' który okazał się być sprzedawany jako dropshipping, musiałem czekać aż zamówiony towar dojedzie i dopiero wtedy zamówienie zostało zrealizowane. Pewnie gdzieś w regulaminach jest to napisane, ale fajnie byłoby, gdyby taka informacja była jasno i dużymi literami napisana w momencie zakupu - podzieliłbym zamówienie, albo zamówił tylko towar faktycznie dostępny na miejscu. - pozornie dobra informacja wysyłana na każdym etapie sprzedaży poprzez e-mail była tak naprawdę szeregiem niewiele znaczących komunikatów. Z mojego punktu widzenia informacja na temat 'potwierdzenie wpływu zamówienia', ' przyjęcia do realizacji', ' przekazania do realizacji' nic nie mówią. Brakowało info o najważniejszym, to znaczy o spodziewanym czasie wysyłki. Następnym razem przed złożeniem zamówienia będę dzwonił i dopytywał.
MK

Opinie nt. sklepu fotopoker.pl

22 godziny temu
PT
Paweł T.
22 godziny temu
Termin realizacji, kontakt z działem sprzedaży.
Polecam bardzo. Zamówienia zgodne z opisem i kontakt ze sklepem pierwsza klasa 💪

Fotodreamz

Szybką, dobrze zabezpieczona dostawa.
Zakup bez zarzutów. Polecam tą firmę.
Jak zawsze super.
Produkt taki jak w opisie dziecko zadowolone polecam bo szybka obsługa i przesyłka. Lexnovum. Pl
13 lip 2024
Szybka realizacja, zgodna z zamówieniem.

Jestem zaskoczony

Z jednej strony Autoryzowany, sprawdzony sklep firmy Nikon więc to jest dla mnie ważne z drugiej strony przekonałem się, że za marką FOTOPOKER stoją ludzie do których można zwrócić się ze swoim problemem i nie napotka się na ścianę tylko realną chęć wyjścia na przeciw. Jestem bardzo zaskoczony i bardzo polecam.
11 lip 2024