fotopoker.pl

Aparaty cyfrowe, lustrzanki, obiektywy, akcesoria

Opis
W branży fotograficznej działamy od kilkunastu lat – zbierając doświadczenie w wielkiej hurtowni fotograficznej postanowiliśmy założyć własny sklep internetowy oraz otworzyć punkt detaliczny w Rzeszowie przy ulicy Matuszczaka 1G. Jesteśmy pasjonatami fotografii - sami robimy zdjęcia, jeździmy na szkolenia aby na bieżąco być z wszelkimi nowościami na rynku. W swojej ofercie mamy produkty czołowych producentów: Nikon, Olympus, Fujifilm, Sigma, Tamron, Dji, PeakDesign, Tenba, FeiyuTech, Zhiyun, Sandisk i wielu innych. Mamy wypożyczalnie sprzętu foto jak również usługi robienia i druku zdjęć. Zapraszamy online i stacjonarnie.
Foto-Hurt Sp z o.o.
Matuszczaka 1G
35-083  Rzeszów

Rejestr Przedsiębiorców KRS 0000432254
Marcin Dziadosz

Opnie nt. sklepu fotopoker.pl

4.81 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu fotopoker.pl

1 tydzień temu
Bardzo dobry kontakt. Błyskawiczna wysyłka. Towar w 100 zgodny z opisem, dobrze zabezpieczony i najważniejsze - najatrakcyjniejsza cena Polecam

Blyskawiczna realizacja zamówienia, dostałem to co chciałem, w dobrej cenie. Pełen profesjonalizm. Dziękuję i polecam.

Wszystko w porządku. Polecam

Polecam bez dwoch zdan Znalazlam czego szukalam a nawet wiecej i to w bardzo dobrej cenie. Dziekuje Bardzo Panu Konsultantowi , bez jego porad bym sobie zapne nie poradzila z wyborem. Jestem mega zadowolona. Ewa

Dostawa na czas, towar bardzo dobrze zabezpieczony i zgodny z opisem. Kontakt z osobą odpowiedzialną za sprzedaż bardzo dobry. Polecam zakupy.

Super sklep

Polecam, wszystko przebiegło bez problemów, towar zgodny z zamówieniem

Profesjonalnie, szybko. Dobry kontakt z obsługa. Szybka wysyłka. Towar w idealnym stanie.Polecam

Wszystko tak jak się należy

brak uwag

Wystawiają towar jako dostępny, potem się okazuje (w szóstym dniu ) że towaru jednak nie ma.Nigdy więcej zakupów w tym sklepie. :(

Rewelacja Zamówiony towar był u mnie w mniej niż 24h.

Polecam szybko i profesionalnie

Jest ok .szybko.

Zakupiony obiektyw szerokokątny M.Zuiko Olympus 9-18 mm. Produkt dobrej jakości za rozsądną cenę.

Miła obsługa i towar zgodny z opisem. Polecam

Paczka przyszła szybko i sprawnie, dobrze zabezpieczona. Polecam To już nie pierwsze moje zakupy w tym sklepie, wszystko na 5+ :)

Polecam.