fotopoker.pl

Aparaty cyfrowe, lustrzanki, obiektywy, akcesoria

Opis
W branży fotograficznej działamy od kilkunastu lat – zbierając doświadczenie w wielkiej hurtowni fotograficznej postanowiliśmy założyć własny sklep internetowy oraz otworzyć punkt detaliczny w Rzeszowie przy ulicy Matuszczaka 1G. Jesteśmy pasjonatami fotografii - sami robimy zdjęcia, jeździmy na szkolenia aby na bieżąco być z wszelkimi nowościami na rynku. W swojej ofercie mamy produkty czołowych producentów: Nikon, Olympus, Fujifilm, Sigma, Tamron, Dji, PeakDesign, Tenba, FeiyuTech, Zhiyun, Sandisk i wielu innych. Mamy wypożyczalnie sprzętu foto jak również usługi robienia i druku zdjęć. Zapraszamy online i stacjonarnie.
Foto-Hurt Sp z o.o.

4.76 / 5.00

Gwiazdki: 4
Gwiazdki: 3
Gwiazdki: 2

Doświadczenia innych klientów sklepu fotopoker.pl

10 godzin(y) temu
Sprawnie i bezproblemowo. Polecam.

22 godzin(y) temu
Wszystko idealnie. Dziękuję

szybko sprawnie poleca

Oby tak dalej, zakupy dobrze i szybko zrealizowane

Bardzo dobry kontakt ze sklepem, szybkie i wyczerpujące informacje.

1 tydzień temu
Świetny sklep, profesjonalna obsługa, błyskawiczną wysyłka

1 tydzień temu
Wszystko szybko i sprawnie

3 tygodni(e) temu
Szybko przyjemnie i sprawnie

Szybka dostawa, super obsługa. Polecam sklep FOTOPOKER

Niestety sklep anulował moje zamówienie przez co straciłem możliwość skorzystania z podwójnego cashbacku (zamawiałem w ostatni dzień obowiązywania).

Odpowiedź ze sklepu fotopoker.pl
Złożył Pan zamówienie w niedziele o 18.23. Czyli w dzień kiedy nie pracujemy. Każde zamówienie jest przez Nas potwierdzane - Pana zamówienie zobaczyliśmy w poniedziałek i nie zostało ono przez Nas potwierdzone - od razu dostał Pan informacje, że nie możemy go zrealizować ponieważ wyczerpały Nam się stany magazynowe a w Fuji Polska tego obiektywu nie było.
Bezproblemowo. Jednak jezeli komus zalezy na czasie, warto sie upewnic przed zamowieniem czy towar jest w sklepie. Mój miał byc wyslany w ciagu 48 godzin, a w ostateczności przyszedl tydzien po zamowieniu.

Odpowiedź ze sklepu fotopoker.pl
Dziękujemy za pozytywną opnie. Przepraszamy za opóźnienia - czasami zdarza się że produkt sprzeda Nam się w sklepie stacjonarnym i system nie zdąży zaczytać aktualnych stanów i czekamy na dostawę.
Bardzo dobry kontakt. Błyskawiczna wysyłka. Towar w 100 zgodny z opisem, dobrze zabezpieczony i najważniejsze - najatrakcyjniejsza cena Polecam

Odpowiedź ze sklepu fotopoker.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię - zapraszamy do Naszej grupy na Facebook #PROMOCJEFOTO - dal jej członków przygotowujemy specjalne ceny często niższe niż na sklepie - zapraszamy
Blyskawiczna realizacja zamówienia, dostałem to co chciałem, w dobrej cenie. Pełen profesjonalizm. Dziękuję i polecam.

Wszystko w porządku. Polecam

Odpowiedź ze sklepu fotopoker.pl
Polecam bez dwoch zdan Znalazlam czego szukalam a nawet wiecej i to w bardzo dobrej cenie. Dziekuje Bardzo Panu Konsultantowi , bez jego porad bym sobie zapne nie poradzila z wyborem. Jestem mega zadowolona. Ewa

Dostawa na czas, towar bardzo dobrze zabezpieczony i zgodny z opisem. Kontakt z osobą odpowiedzialną za sprzedaż bardzo dobry. Polecam zakupy.

Super sklep

Odpowiedź ze sklepu fotopoker.pl
Polecam, wszystko przebiegło bez problemów, towar zgodny z zamówieniem

Odpowiedź ze sklepu fotopoker.pl
Profesjonalnie, szybko. Dobry kontakt z obsługa. Szybka wysyłka. Towar w idealnym stanie.Polecam