fotopoker.pl- Logo - Opinie

fotopoker.pl

Opinie (210) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (401)

Ważny od: 8 lis 2018
fotopoker.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 maj 2024
Z całą mocą polecam! Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, jakości obsługi i sprzętu ! Mąż, artysta bardzo zadowolony z aparatu , jaki zamówiliśmy. Ja bylam w szoku, ze przed wysyłką bardzo miły Pan z Firmy zadzwonił, potwierdził zakup, wszystko zapowiedział , że zaraz wysyłają itp. Dawno nie spotkałam się z tak przyjemnymi zakupami i ludzmi, którzy są normalni, rozmawiają z klientem jak z partnerem , a nie wrogiem - jak to ma miejsce w wielu innych sklepach. Często zamawiamy różne sprzęty i wiem, że już nie muszę szukać źródła wiarygodnego- mam je! Dziękuję za współpracę!

23 lut 2024
Zamówienie zostało zrealizowane poprawnie, towar dojechał dobrze zapakowany. Udało mi się kupić towar, który nie był dostępny w innych sklepach. Można się było do firmy dodzwonić i otrzymałem wtedy wyczerpującą informację. Niestety: - został mi sprzedany towar ze statusem 'dostępny' który okazał się być sprzedawany jako dropshipping, musiałem czekać aż zamówiony towar dojedzie i dopiero wtedy zamówienie zostało zrealizowane. Pewnie gdzieś w regulaminach jest to napisane, ale fajnie byłoby, gdyby taka informacja była jasno i dużymi literami napisana w momencie zakupu - podzieliłbym zamówienie, albo zamówił tylko towar faktycznie dostępny na miejscu. - pozornie dobra informacja wysyłana na każdym etapie sprzedaży poprzez e-mail była tak naprawdę szeregiem niewiele znaczących komunikatów. Z mojego punktu widzenia informacja na temat 'potwierdzenie wpływu zamówienia', ' przyjęcia do realizacji', ' przekazania do realizacji' nic nie mówią. Brakowało info o najważniejszym, to znaczy o spodziewanym czasie wysyłki. Następnym razem przed złożeniem zamówienia będę dzwonił i dopytywał.
MK

Opinie nt. sklepu fotopoker.pl

13 maj 2024
Bardzo polecam zakupy w fotopoker.pl . Szeroki asortyment, profesjonalizm, szybka realizacja zamówienia, świetny kontakt z klientem. Fotografowie śmiało korzystajcie :)
Świetny kontakt, merytoryczne doradztwo. Otwartość na potrzeby klienta bez względu na to czy jest on profesjonalnym fotografem czy fotoamatorem.
9 maj 2024
Dostawa od dłuższego czasu w związku ze świętami. Ale ogólnie dostarczyli. Jestem zadowolony z jakości produktu.
Duży plus za zaangażowanie obsługi sklepu przy rozwiązywaniu problemów księgowych przy realizacji zamówienia.
13 maj 2024
Świetny sprzęt, dobry kontakt ze sklepem, szybka wysyłka, bezpieczne opakowanie‼️😍
15 maj 2024
Pełen profesjonalizm polecam zamówiony towar przyszedł zaraz po zamówieniu
13 maj 2024
Zamówienie zrealizowane sprawnie i bez problemów, bezpiecznie zapakowane.
4 maj 2024

Wszystko OK

Szybka dostawa. Towar świetnie zapakowany. Czegóż chcieć więcej...?
Polecam. Szybka realizacja zamówienia. Zgodnie z opisem
1 maj 2024
Szybko i fachowo gorąco polecam zakup w tym sklepie
Wszystko zgodne z zamówieniem. Szybka realizacja.
Szybkość i procedura zamówienia. Cena.
9 maj 2024
Dobry kontakt i porady konsultanta.
1 maj 2024
Dobra cena i szybka wysyłka towaru.
Profesjonalnie, szybko. Polecam.

Towar zgodny z opisem.Obsługa na wysokm poziomie.Polecam

Nie mam zastrzeżeń. Polecam
Super obsługa Polecam!!!