fotopoker.pl- Logo - Opinie

fotopoker.pl

Opinie (287) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (479)

Poszukiwałem Fuji x100v, oczywiście z drugiej ręki, na olx trafiłem na takie perełki, że ludzie potrafili je sprzedawać w cenie nowej szóstki, to też stwierdziłem, że kupię x100vi i tu kolejny problem bo nigdzie niedostępny, no chyba, że u „koników”, którzy pozapisywali się na listy w różnych sklepach i zaczęli spekulować rynkiem z narzutem od 1k do 1,5k, nie jestem frajerem i nie zamierzałem przepłacać to też, zrezygnowany chciałem wpisać się na te pseudo listy, wbijam w przeglądarkę a tu FOTOPOKER, produkt dostępny, przeklikałem zamówienie i dzwonię (nadal nie dowierzając ) ale obsługa klienta potwierdza, nawet sprawdza samych siebie i tym sposobem stałem się właścicielem swojego fuji x100vi po cenie rynkowej i zbędnej zwłoki. Tak więc jeśli macie fotograficzne marzenia Fotopoker je spełni 😀😃😄😁 Pozdrawiam.

Zamówienie zostało zrealizowane poprawnie, towar dojechał dobrze zapakowany. Udało mi się kupić towar, który nie był dostępny w innych sklepach. Można się było do firmy dodzwonić i otrzymałem wtedy wyczerpującą informację. Niestety: - został mi sprzedany towar ze statusem 'dostępny' który okazał się być sprzedawany jako dropshipping, musiałem czekać aż zamówiony towar dojedzie i dopiero wtedy zamówienie zostało zrealizowane. Pewnie gdzieś w regulaminach jest to napisane, ale fajnie byłoby, gdyby taka informacja była jasno i dużymi literami napisana w momencie zakupu - podzieliłbym zamówienie, albo zamówił tylko towar faktycznie dostępny na miejscu. - pozornie dobra informacja wysyłana na każdym etapie sprzedaży poprzez e-mail była tak naprawdę szeregiem niewiele znaczących komunikatów. Z mojego punktu widzenia informacja na temat 'potwierdzenie wpływu zamówienia', ' przyjęcia do realizacji', ' przekazania do realizacji' nic nie mówią. Brakowało info o najważniejszym, to znaczy o spodziewanym czasie wysyłki. Następnym razem przed złożeniem zamówienia będę dzwonił i dopytywał.
MK

Opinie nt. sklepu fotopoker.pl

Fotodreamz

13 lip 2024

Jestem zaskoczony

Z jednej strony Autoryzowany, sprawdzony sklep firmy Nikon więc to jest dla mnie ważne z drugiej strony przekonałem się, że za marką FOTOPOKER stoją ludzie do których można zwrócić się ze swoim problemem i nie napotka się na ścianę tylko realną chęć wyjścia na przeciw. Jestem bardzo zaskoczony i bardzo polecam.
2 lip 2024
Fotopoker to świetny sklep fotograficzny, który gorąco polecam. Kontakt ze sprzedającym jest doskonały – zawsze można liczyć na szybką i profesjonalną pomoc. Obsługa jest niezwykle sprawna, a zamówienia realizowane są błyskawicznie. Były to kolejne udane zakupy i na pewno wrócę ponownie.
8 lip 2024
Zamówienie dotarło na czas. Pomimo faktu, że dopiero obiektyw był zamawiany, udało się go doręczyć przed roczkiem mojego wnusia. Dzięki wielkie. Na pochwałę zasługuje również świetny kontakt ze sklepem. Panowie dzwonili, informowali. Wielki plus!!!!
Produkt taki jak w opisie dziecko zadowolone polecam bo szybka obsługa i przesyłka. Lexnovum. Pl
Polecam bardzo. Zamówienia zgodne z opisem i kontakt ze sklepem pierwsza klasa 💪
30 cze 2024

Towar zgodny z opisem, wszystko ok.

Towar zgodny z opisem, szybka wysyłka, doskonale opakowany.
PT
Paweł T.
1 dzień temu
Termin realizacji, kontakt z działem sprzedaży.
8 lip 2024
Bezproblemowa dostawa, towar zgodny z opisem.
13 lip 2024
Szybka realizacja, zgodna z zamówieniem.
10 lip 2024

Szybak i dobrze zabezpieczona przesyłka

Szybka i dobrze zabezpieczona przesyłka
Zakup bez zarzutów. Polecam tą firmę.
Szybką, dobrze zabezpieczona dostawa.
11 lip 2024
Rewelacyjna jakość obsługi klienta.
Jak zawsze super.
1 dzień temu