francuskieperfumy.pl- Logo - Opinie

francuskieperfumy.pl

Opinie (7507) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (16 080)

1 sty 2024
1. Zapach - zamówiłam 4 perfumy, każdy miał dokładnie te same nuty zapachowe i świetnie oddawał klimat oryginalnego zapachu. Zapach trochę dziwnie się kształtuje, na początku pachnie całkiem inaczej, potrzeba ok. 3 minut, żeby ładnie rozkwitł. Ale to nic. 2. Trwałość - na ubraniach utrzymuje się bardzo dobrze, na ciele średnio, co i tak jest lepiej niż się spodziewałam. 3. Sklep - organizacja sprawna i szybka, rzetelnie przygotowana paczka. Urocza karteczka z podpisami pracowników - to bardzo miły gest. Za tą cenę, otrzymałam więcej niż się spodziewałam. Uwielbiam myśl, że mogę testować różne zapachy, mieć ich całą półkę i nie stresować się, że wydałam duży pieniądz, a zapach się źle nosi i z chęcią bym się go pozbyła :-) będę do was z przyjemnością wracać.

5 paź 2023
Domagacie się Państwo opinii o swoim produkcie po raz nty wysyłając email w tej sprawie. No dobrze. Na nieszczęście posiadam obydwa zamówione flakony perfum w oryginale. Na lewą rękę popsikałem Państwa produkt na prawą Chanel. Nie chciałbym tracić czasu na rozwlekłe opowiadanie jak bardzo się ten zapach utlenił z lewej ręki - no tak, szybko, że nie byłem w stanie porównać nuty zapachowej - ale obawiam się, że nie miała nic wspólnego z tym co jest na prawej ręce. Jeżeli zaś chodzi o zapach Dolce Gabbana The One, to kiedyś dostałem w prezencie od córki partnerki po powrocie z Egiptu taki flakonik z olejkiem zapachowym, no więc to coś co przyszło jako drugi produkt przywołało wspomnienia miłego gestu dziecka, ale niekoniecznie przypominało The One. Tak, oczywiście wiem ile zapłaciłem i jakie były opinie o Państwa produktach. Nie mam pretensji - po prostu prosiliście mnie pare razy o opinię to ją napisałem. Serdecznie pozdrawiam Państwa, a tym, którzy się łudzą, że "inspiracja" będzie tym finałem którego oczekują w postaci ulubionego zapachu, to mogą się srogo rozczarować....

Opinie nt. sklepu francuskieperfumy.pl

16 maj 2023

Hugo boss i Calvin Clain Euphoria

Zapach męski hugo boss szary nieznacznie przypomina oryginał (bardziej La Rive) natomiast zapach damski Calvin Clain euphoria w ogóle nie przypomina oryginału, moja partnerka używa go od lat i jak go określiła to wyszedł jakiś zapach troche jak dla starszej pani trochę jak zepsute owoce. Także inspiracje niestety nieudane.
17 maj 2023
Dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nasze perfumy nie spełniły Pana oczekiwań, staramy się aby każdy nasz zapach był w pełni inspirowany oryginalnym zapachem. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
7 gru 2023
Bardzo szybka wysylka naprawde super sprzedawca ale perfumy ktore kupilam sa niestety okropne wiem ze cena tania dlatego nie chce sie czepiac ale numer 8 nie ma zadnego zapachu albo moze lekkiego mydla a 59 jest tez okropne czuje jakis spirytus i pomarancze ;( nie ma nawet. 1% wspolnego z oryginalem.
8 gru 2023
Dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nasze perfumy nie spełniły Pani oczekiwań, staramy się aby każdy nasz zapach był w pełni inspirowany oryginalnym zapachem. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
18 wrz 2023
Zamawiamy w firmie od kilku lat co 2-3 misiece. Zawsze dostawaliśmy próbki. Nasze zamówienia zawsze są powyżej 1000zl. Firma doliczyła nam pieniążki za próbki nie informując nas o tym. Po telefonie od nas i przekazaniu,że stracili klienta nawet się tym nie przejęli. 5 próbek-straty duże. Opłacało się?
28 wrz 2023
Dziękujemy za opinię. Polityka firmy dotycząca darmowych próbek jest dla wszystkich taka sama. W komentarzu do zamówienia wypisała Pani 10 próbek. Za zamówienie które Pani złożyła należało się 5 próbek w gratisie a 5 próbek zostało doliczone do zamówienia. Bardzo przepraszamy za niepoinformowanie o kwocie doliczonej za próbki. Przykro nam, że jedna sytuacja zawarzyła na naszej dalszej współpracy.
19 lis 2023

Niestety nie pachną jak oryginal

Niestety bardzo dużo słyszałem od influenserow że to są zamienniki, że pachną tak samo - nic bardziej mylnego trzeba bardzo się starać żeby doszukac się choć nutki zapachu oryginału. Dla mnie to wyrzucone pieniądze. Żałuję bo kupiłem dwie sztuki a prawie 70 mogłem dołożyć do oryginalu
20 lis 2023
Dziękujemy za opinię. Skontaktujemy się z Panem w celu uzyskania informacji o zapachu, odbierzemy również produkty do weryfikacji zapachów.
19 lis 2023
Perfumy same w sobie dobrze się utrzymują. Zapachy zbliżone do oryginału. Jednak czas oczekiwania na wysyłkę porażający. Zamawiam drugi raz. Pierwszym razem około tygodnia. Teraz mija tydzień i dalej oczekuje na odbiór przez kuriera. Kiedy odbierze nie wiadomo.
20 lis 2023
Dziękujemy za opinię. Czas oczekiwania na sklepie jest do 3 dni roboczych. Nie mamy wpływu na czas dostawy przez kuriera.
8 cze 2023
Co do jakości usług nie mam zastrzeżeń, dosyć szybko perfumy zostały wysłane natomiast sam produkt kompletnie nie spełnia moich oczekiwań. Perfumy kompletnie nie pachną inspirowanym zapachem, krótko sie utrzymują na ciele bo szybko się ulotniają.
12 cze 2023
11 lis 2023

Długi czas oczekiwania, słaba organizacja

Czekam już tydzień aż wyślą trzy różne perfumy i jeszcze się okazuje że zapomnieli ze strony usunąć perfumu, którego nie mają w magazynie, przez co jeden z najlepszych musiałem zmienić (dostałem też propozycję zwrotu pieniędzy ale zmieniłem)
14 lis 2023
Dziękujemy za opinię. Bardzo przepraszamy za zaistniała sytuację. Dołożymy wszelkich starań, aby sytuacja nie powtórzyła się.
"Prawie" jednak robi różnicę. Oryginał ma w sobie pewną szlachetność, a zamiennik... no cóż. Nie kupię więcej. Chce być jak Queen nie jak Kopciuszek. Kupiłam 7 zamienników i żaden, to nie to. 736...to już w ogóle.
14 lis 2023
Jak bym chciał kupić wodę to wolałbym sobie z kranu prawie nic niepachnie przykre po opiniach myślałem że to mocny zapach przypominający orginal niestety jestem rozczarowany
9 maj 2023
No cóż. Nadal czekam na zamówione kilka dni temu produkty. Być może coś ruszy. Mam nadzieję że po dwukrotnej rozmowie telefonicznej zamówienie zostanie zrealizowane.
12 lis 2023
Perfumy które zamawiałam nie były w ofercie musiałam że wzg na wysyłkę zamówić inne... Takie informacje powinny być podawane wcześniej!
14 lis 2023
Dziękujemy za opinię. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Dołożymy wszelkich starań, aby sytuacja nie powtórzyła się.
3 paź 2023
Perfum 239, ładny zapach ale utrzymuje się max 2-3h 331- wyczuwalny dosłownie chwilę ulatnia się bardzo szybko Plus za szybką wysyłkę
4 paź 2023
Dziękujemy za opinię. Percepcja trwałości perfum jest kwestią indywidualną, związaną z osobistymi upodobaniami, jak również z indywidualnym PH skóry, a także innego rodzaju subiektywnymi uwarunkowaniami. Perfumy inaczej utrzymują się na skórze a inaczej na odzieży. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
6 paź 2023

Zapach zupełnie inny od oryginału

Wbrew innym opinią, zapach zupełnie inny od oryginału... A poza tym wszystko w porządku, szybka wysyłka, ładne opakowanie itd.
9 paź 2023
14 maj 2023
Niestety zapach nr 103 bardzo odbiega od oryginału. Jego zapach przypomina wodę kolońską mojego dziadka. Przesyt alkoholu.
15 maj 2023
Dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nasze perfumy nie spełniły oczekiwań, staramy się aby każdy nasz zapach był w pełni inspirowany oryginalnym zapachem. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
2 maj 2023
Zakupiłam 2 perfumy, You-podobne ale zapach utrzymywał sie 5 minut , Angel kompletnie nie przypomina oryginału pachnie bzem
4 maj 2023
11 paź 2023
Witam. Zamawiam ostatnie czasy u was sporo towaru a niestety ani razu nie otrzymałam kodu rabatowego na kolejne zakupy .
3 lis 2023
Zapach w 20 proc przypomina oryginał Trwałość jeta taka: 40 „psiknięc” wyjdę z biura na zewnatrz i zapachu nie ma.
6 lis 2023
17 paź 2023
Już od jakiegoś czasu zamawiam te same perfumy , i próbuję nowe zapachy ,które mijają się z zapachami oryginałów.
17 wrz 2023

Kontakt zerowy, perfumy nie takie, co kiedyś…

Kontakt zerowy, trzeba się prosić o wysyłkę. Kiedyś było dużo lepiej… ostatni mój zakup w tym sklepie.
18 wrz 2023
Dziękujemy za opinię. Z uwagi na dużą ilość zamówień, dokładamy wszelkich starań, by zamówienia zostały wysyłane terminowo, zgodnie z regulaminem do 3 dni roboczych. Nie mamy wpływu na czas dostawy kuriera.
30 sie 2023
Niestety po godzinie zapach praktycznie wcale nie wyczuwalny . Szkoda bo zapowiadał się fajny.
31 sie 2023