francuskieperfumy.pl- Logo - Opinie

francuskieperfumy.pl

Opinie (7246) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (16 082)

1 sty 2024
1. Zapach - zamówiłam 4 perfumy, każdy miał dokładnie te same nuty zapachowe i świetnie oddawał klimat oryginalnego zapachu. Zapach trochę dziwnie się kształtuje, na początku pachnie całkiem inaczej, potrzeba ok. 3 minut, żeby ładnie rozkwitł. Ale to nic. 2. Trwałość - na ubraniach utrzymuje się bardzo dobrze, na ciele średnio, co i tak jest lepiej niż się spodziewałam. 3. Sklep - organizacja sprawna i szybka, rzetelnie przygotowana paczka. Urocza karteczka z podpisami pracowników - to bardzo miły gest. Za tą cenę, otrzymałam więcej niż się spodziewałam. Uwielbiam myśl, że mogę testować różne zapachy, mieć ich całą półkę i nie stresować się, że wydałam duży pieniądz, a zapach się źle nosi i z chęcią bym się go pozbyła :-) będę do was z przyjemnością wracać.

5 paź 2023
Domagacie się Państwo opinii o swoim produkcie po raz nty wysyłając email w tej sprawie. No dobrze. Na nieszczęście posiadam obydwa zamówione flakony perfum w oryginale. Na lewą rękę popsikałem Państwa produkt na prawą Chanel. Nie chciałbym tracić czasu na rozwlekłe opowiadanie jak bardzo się ten zapach utlenił z lewej ręki - no tak, szybko, że nie byłem w stanie porównać nuty zapachowej - ale obawiam się, że nie miała nic wspólnego z tym co jest na prawej ręce. Jeżeli zaś chodzi o zapach Dolce Gabbana The One, to kiedyś dostałem w prezencie od córki partnerki po powrocie z Egiptu taki flakonik z olejkiem zapachowym, no więc to coś co przyszło jako drugi produkt przywołało wspomnienia miłego gestu dziecka, ale niekoniecznie przypominało The One. Tak, oczywiście wiem ile zapłaciłem i jakie były opinie o Państwa produktach. Nie mam pretensji - po prostu prosiliście mnie pare razy o opinię to ją napisałem. Serdecznie pozdrawiam Państwa, a tym, którzy się łudzą, że "inspiracja" będzie tym finałem którego oczekują w postaci ulubionego zapachu, to mogą się srogo rozczarować....

Opinie nt. sklepu francuskieperfumy.pl

13 sty 2024
Ślicznie pachną, lecz krótko trzymają. Jako zamiennik na codzień jest super do noszenia.
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy ❤️ Percepcja trwałości perfum jest kwestią indywidualną, związaną z osobistymi upodobaniami, jak również z indywidualnym PH skóry, a także innego rodzaju subiektywnymi uwarunkowaniami. Perfumy inaczej utrzymują się na skórze a inaczej na odzieży.
19 paź 2023
Perfumy bardzo zbliżone zapachem do oryginałów, niestety zapach utrzymuje się krótko.
20 paź 2023
9 wrz 2023
Perfumy trafione, dosyć trwałe. Szkoda że brak zniżek, promocji. Robię duże zamówienia.
11 wrz 2023
6 wrz 2023

Piękne perfumy

Jest naprawdę świetnie, ale wysyłka strasznie długa. Mimo to wrócę na pewno, dziękuję❤️
7 wrz 2023
10 sie 2023
Zamawiałam 2 sztuki perfum lancome a otrzymałam 1 a drugie inne których nie zamawiałam
11 sie 2023
Dziękujemy ❤️Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Skontaktujemy się w sprawie wyjaśnienia sytuacji. Dołożymy wszelkich starań, aby sytuacja nie powtórzyła się .
2 lip 2023
Francuskie Perfumy Nr 101 Zapach inspirowany Chanel N°5 bardzo odbiega od oryginału,
3 lip 2023
19 cze 2023
Szybka obsługa ,ciekawe zapachy ,niektóre mogły by być trwalsze. Ale i tak jest OK
20 cze 2023
8 paź 2023
Perfumy jak zawsze na wysokim poziomie, jednak czas wysyłki bardzo się wydłużył.
9 paź 2023
Dziękujemy! ❤
1 lis 2023
Dobra obsługa. Perfumy jakościowo to nie to co oryginały. Ale cena też jest inna
2 lis 2023
Dziękujemy ❤️
Rzeczywiście zapach podobny do oryginału tylko ciut duszący w pierwszej chwili
7 gru 2023
4 sie 2023
Wszystko super, szybka wysyłka i piekny zapach ale nie trzyma sie zbyt długo.
4 sie 2023
Dziękujemy ❤️Zapewniamy, że jakość jest dla nas najważniejsza. Słuchamy naszych klientów i stale podnosimy jakość naszych produktów. Proszę mieć na uwadze, że długotrwałe stosowanie konkretnego zapachu, może wywołać wrażenie mniejszej intensywności zapachu.

Jakość i cena

Witam, Perfumy są bardzo trwałe i cena bardzo atrakcyjna wiec polecam.
16 sie 2023
10 lip 2023

Perfum który zamówiłam jak najbardziej się sprawdził 👍 dla mnie idealny.
11 lip 2023
Dziękujemy ❤️
Przy poprzednich zakupach łatwiej poruszało mi się po Waszej stronie.
28 lis 2023
Dziękujemy za informację. Bardzo prosimy kontakt mailowy z informacją co sprawiło trudności w poruszaniu się po naszej stronie.
Polecam, cena przystępna, zapachy super chociaz trwalosc dość słaba
6 paź 2023
Fajnie by było dostać czasem próbkę z kupione perfumem a tu nigdy nic
9 paź 2023
Dziękujemy! ❤
Bardzo długi czas oczekiwania na realizację zamówienia i dostawę ..
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy ❤️ Czas realizacji na naszym sklepie jest do 3 dni roboczych. Nie mamy wpływu na czas dostawy przez kuriera.
22 lip 2023
Zapach dość trwały ale nie wiem czy do końca przypomina mi orginalny
24 lip 2023
13 sty 2024
Perfumy idealne z oryginałem . Piękne. Wysyłka troszkę za długo.
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy ❤️ Czas realizacji zamówienia na naszej stronie jest do 3 dni roboczych :) Nie mamy wpływu na czas dostawy przez kuriera.
10 sie 2023
Rabaty na następne zamówienie lub darmowa przesyłka za pobraniem.
11 sie 2023
Dziękujemy za opinię. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych na których cyklicznie pojawiają się informacje o rabatach. Dodatkowo zachęcamy do zapisania się do newsletteru dzięki czemu nie przegapi Pani żadnej promocji.