francuskieperfumy.pl- Logo - Opinie

francuskieperfumy.pl

Opinie (7414) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (16 081)

1 sty 2024
1. Zapach - zamówiłam 4 perfumy, każdy miał dokładnie te same nuty zapachowe i świetnie oddawał klimat oryginalnego zapachu. Zapach trochę dziwnie się kształtuje, na początku pachnie całkiem inaczej, potrzeba ok. 3 minut, żeby ładnie rozkwitł. Ale to nic. 2. Trwałość - na ubraniach utrzymuje się bardzo dobrze, na ciele średnio, co i tak jest lepiej niż się spodziewałam. 3. Sklep - organizacja sprawna i szybka, rzetelnie przygotowana paczka. Urocza karteczka z podpisami pracowników - to bardzo miły gest. Za tą cenę, otrzymałam więcej niż się spodziewałam. Uwielbiam myśl, że mogę testować różne zapachy, mieć ich całą półkę i nie stresować się, że wydałam duży pieniądz, a zapach się źle nosi i z chęcią bym się go pozbyła :-) będę do was z przyjemnością wracać.

5 paź 2023
Domagacie się Państwo opinii o swoim produkcie po raz nty wysyłając email w tej sprawie. No dobrze. Na nieszczęście posiadam obydwa zamówione flakony perfum w oryginale. Na lewą rękę popsikałem Państwa produkt na prawą Chanel. Nie chciałbym tracić czasu na rozwlekłe opowiadanie jak bardzo się ten zapach utlenił z lewej ręki - no tak, szybko, że nie byłem w stanie porównać nuty zapachowej - ale obawiam się, że nie miała nic wspólnego z tym co jest na prawej ręce. Jeżeli zaś chodzi o zapach Dolce Gabbana The One, to kiedyś dostałem w prezencie od córki partnerki po powrocie z Egiptu taki flakonik z olejkiem zapachowym, no więc to coś co przyszło jako drugi produkt przywołało wspomnienia miłego gestu dziecka, ale niekoniecznie przypominało The One. Tak, oczywiście wiem ile zapłaciłem i jakie były opinie o Państwa produktach. Nie mam pretensji - po prostu prosiliście mnie pare razy o opinię to ją napisałem. Serdecznie pozdrawiam Państwa, a tym, którzy się łudzą, że "inspiracja" będzie tym finałem którego oczekują w postaci ulubionego zapachu, to mogą się srogo rozczarować....

Opinie nt. sklepu francuskieperfumy.pl

JJ
Jolanta J.
Gorzów Wlkp.

Super. Polecam

Okazało się że przesyłka zaginęła. Zadzwoniłam i zaraz następnego dnia została wysłana druga. Jestem pod wrażeniem szybkiej reakcji firmy. Polecam
AK
Ana K.
Białystok
16 sty 2024
Są przepiękne, oddają zapach 1:1 i na dodatek utrzymują się dużo dłużej. Znalazłam swoje ulubione perfumy w idealnej pojemności i świetnej cenie
21 sty 2024
Polecam. Dostaw szybka. Perfumy nie są moze identyczne ale nuty bardzo podobne. Polecam. Trwałość średnia. Stosunek ceny do jakości DUZY PLUS+++
Dziękujemy ❤️

Ładne zapachy, ale nie podobne do oryg

Ładne zapachy, zobaczymy jak z trwałością. Niestety do oryginalnego odpowiednika jest im daleko ( Lacoste challenge). Przesyłka bez zastrzeżeń.
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nasze perfumy nie spełniły oczekiwań, staramy się aby każdy nasz zapach był w pełni inspirowany oryginalnym zapachem. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
24 sty 2024
Od kilku lat jestem Waszą klientką.Z każdym kolejnym zamówieniem moja satysfakcja z Waszych perfum rośnie! Polecam gorąco Francuskie Perfumy.
18 sty 2024
Na plus: Zmniejszenie kwoty minimalnego zamówienia po którym jest darmowa dostawa, dodatkowo wprowadzenie AJ deluxe w większych pojemnościach
Dziękujemy ❤️
Zamówienie wysłane szybko, poprawnie skompletowane i bezpiecznie zapakowane. Perfumy ładne, ale trwałość umiarkowana. Za tę cenę polecam :)

Zapach inspirowany YSL Homme 335

Zapach inspirowany YSL Homme, nr335, zbliżony w 90 proc, utrzymuje się delikatnie nawet do 24 h. Małe problemy z atomizerem, ale poprawiłem.
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy ❤️Jeśli będzie jakiś problem prosimy o kontakt na e-mail: kontakt@francuskieperfumy.pl
IR
Irena R.
Myszków
Perfumy bardzo zbliżone do oryginału, mają piękny otulający zapach i utrzymują się długo na skórze. Jestem zaskoczona ich wysoką jakością.
Dziękujemy ❤️
Estetyka opakowania i flakony na perfumy może podobać się.Wody perfumowane o w miarę trwałym zapachu.Za rozsądną kwotę warte polecenia.
Dziękujemy ❤️
swietne perfumy, niska cena, dobrze zapakowane z gwarancja ze sie nie zbije polecilam wielu isobom i naprwno bede znowu zamawiala
14 sty 2024
Szybka wysyłka, świetnie zapakowane i ładne flakoniki , ale perfumy są nietrwałe, nie ma tego efektu wow jak przy oryginale .
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy ❤️ Percepcja trwałości perfum jest kwestią indywidualną, związaną z osobistymi upodobaniami, jak również z indywidualnym PH skóry, a także innego rodzaju subiektywnymi uwarunkowaniami. Perfumy inaczej utrzymują się na skórze a inaczej na odzieży.
Pięknie pachną, podobnie do oryginalnych, a co najlepsze jedne z nich dłużej pachną niż te kupione w Dou..sie, polecam !

Idealne połączenie jak orginał

Wszystko dokładnie spakowane zgodnie z zamówieniem szybka realizacja i oczywiście odpowiedni zapach jak oryginał polecam

Co zmienić?

Osobiście chciałbym aby na każdej butelce również była informacja o inspiracji zapachu i bardziej czytelna niż obecnie.
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy ❤️niestety nie mamy możliwości dodania napisu na buteleczce.
DS
Zamawiam od lat, zawsze realizują zamówienie sprawnie i szybko. Perfumy pięknie pachną i są trwałe. Gorąco polecam.
24 sty 2024
Witam serdecznie, poraz kolejny dziękuję bardzo jestem w pełni usatysfakcjonowany, pozdrawiam miłego dnia życzę 😊
Dziękujemy ❤️
Ładne zapachy, choć nie są bardzo trwałe ale i tak jestem zadowolona z zakupu i jeszcze złoże tu zamówienie.

Ulubiony sklep

Śliczne długotrwałe w dobrej cenie perfumy. Plus szybka dostawa i bezproblemowa obsługa. Polecam serdecznie 💚
Dziękujemy ❤️
Zostawiam mocne 4 gwiazdki. Perfumy od oryginałów trochę odbiegają niestety. Dość szybka wysyłka na plus.
24 sty 2024
Dziękujemy ❤️ Dziękujemy za wybór naszych produktów, na stronie posiadamy ponad 500 zapachów. Mamy nadzieję, że uda się znaleźć zapach, który spełni oczekiwania.