Opinie (5) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5)

Ważny od: 22 gru 2023
https://tubefittings.eu/pl/ spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu https://tubefittings.eu/pl/

Odpowiedź ze sklepu https://tubefittings.eu/pl/
Bardzo dziękujemy za najwyższą ocenę! To dla nas ogromna motywacja do dalszej doskonałej obsługi. Mamy nadzieję, że w przyszłości nadal będziemy mogli spełniać Państwa oczekiwania.

opinia

Czas realizacji - ok, Towar - ok, Zapakowane - ładnie, cena dostawy - niezbyt atrakcyjna
Odpowiedź ze sklepu https://tubefittings.eu/pl/
Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią! Cieszymy się, że byliście zadowoleni z czasu realizacji, stanu towaru oraz sposobu pakowania. Jednocześnie przepraszamy za niedogodności związane z ceną dostawy. Będziemy nadal pracować nad dostarczaniem naszych produktów w sposób, który jest zarówno wydajny, jak i atrakcyjny cenowo. Dziękujemy za wsparcie i życzliwość.
wszystko zgodnie z oczekiwaniami, polecam.
Odpowiedź ze sklepu https://tubefittings.eu/pl/
Dziękujemy za pozytywną opinię! To dla nas ogromna radość dowiedzieć się, że wszystko spełniło Państwa oczekiwania. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania lub potrzebujecie dalszej pomocy, prosimy śmiało się do nas odezwać. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i gorąco polecamy nasze usługi!
Wszystko odbywa się bardzo sprawnie
Odpowiedź ze sklepu https://tubefittings.eu/pl/
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że wszystko przebiega sprawnie i zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania lub potrzebujecie dalszej pomocy, prosimy o kontakt. Jesteśmy tutaj, aby służyć wsparciem. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję, że będziemy mogli kontynuować udaną współpracę.
ok.polecam
Odpowiedź ze sklepu https://tubefittings.eu/pl/
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że byliśmy w stanie spełnić Państwa oczekiwania.