Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl- Logo - Opinie

Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.plOpinie

ważny od: 10.08.2021
Sklep Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 10.08.2021

Opinie nt. sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

Ogólnie bardzo dobre wrażenie. Proszę zwrócić ewentualnie uwagę na zapakowanie towaru. W moim przypadku przy zmiękczaczu do wody jeden element był złamany. W związku z tym ze nie miało to wpływu na działanie urządzenia odstąpiłem od informowania o tym firmy. Polecam bo szybka przesyłka i towar spełniający swoje funkcje. Za zakupie poprosiłem o instrukcje która została szybko przesłana mailem.

Dzwoniłam klika razy do firmy, kiedy zostanie zrealizowane moje zamówienie, do dnia dzisiejszego nie dostałam odpowiedzi, za każdym razem dostaję informację, że sprawdzą i oddzwonią ( nikt nie oddzwania). Towar kupiony na osobę fizyczną a dostałam na maila fakturę zaliczkową z moim nr zamówienia wystawioną na firmę z o.o. - skąd i dlaczego nie wiedzą. Nadal nie mam towaru ani informacji kiedy towar przyjdzie (pompa ciepła) , nie wiem również dlaczego nie dostałam faktury zaliczkowej wystawionej na mnie.

Opinie nt. sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

Towar szybko dostarczony panele PV- 3 dni. Obsługa klienta do poprawy. Z opinii wynika, że trwa to od dłuższego czasu. Sam zastanawiałem się nad zakupami. Kontakt e-mail odpowiedź po 3 dniach. Telefon 8 godzin prób. Po odbiorze miły pan w trakcie posiłku, z mlaskaniem na ustach odpowiadał tak lub nie. Zły PR. Ale jeżeli i tak zamawiają to po co się starać .
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dziękujemy za opinię. Przepraszamy jeśli odbiór obsługi był negatywny i dziękujemy za skierowanie uwagi na ten aspekt. Zapraszamy ponownie oraz do skorzystania z kodów rabatowych dostępnych poprzez newsletter, media społecznościowe oraz na stronie. Pozdrawia Zespół Swatt
Wszystkie akcesoria solarne posiadam z tego sklepu , niektóre już więcej jak 6 lat i wciąż działają. Polecam każdemu ten sklep
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dziękujemy za opinię. Zapraszamy ponownie oraz do skorzystania z kodów rabatowych dostępnych poprzez newsletter, media społecznościowe oraz na stronie. Pozdrawia Zespół Swatt
Proponuję wysyłać potwierdzenie przelewu lub zmienić status zamówienia - trochę się niepokoiłem...
Jestem zadowolony z transakcji przeprowadzonej przez firmę SWATT - polecam
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Transakcja przeprowadzona profesjonalnie i błyskawicznie - tak trzymać!
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dobre ceny, szybka realizacja, duży wybór, fachowe doradztwo
Wszystko ok.sprawna obsługa,szybka wysyłka. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Profesjonalny kontakt ze sprzedającym.
Szybko. Profesjonalnie. POLECAM!!!
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dziękujemy za ocenę. Zapraszamy ponownie oraz do skorzystania z kodów rabatowych dostępnych poprzez newsletter, media społecznościowe oraz na stronie. Pozdrawia Zespół Swatt
Wczoraj
Wczoraj