Mech Centrum- Logo - Opinie

Mech Centrum

Opinie (98) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (98)

Ważny od: 24 sie 2023
Mech Centrum spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Wspaniały towar za tak niską cenę. Na giełdzie florystycznej kupowałam ok.500g 48zł. Mam wrażenie, że jest to ten sam chrobotek tylko przepakowany... a czasem nawet bardzo złej jakości gdyż są to rzeczywiście śmieci. Zamawiając u państwa wiem, że są to pozostałości ale towar ten oceniłabym jako pierwsza klasa. Jest super. Nasze zajęcia na terapii wiele zyskają, aż chce się pracować.

28 wrz 2023
mech dotarł bardzo żółty od spodu spodziewałam się że będzie bardziej zielony

Opinie nt. sklepu Mech Centrum

Bardzo dobra, miła i pomocna obsługa, obraz super, mech bardzo ładny a rama, aż za dobra ( solidna ). Zapakowana bardzo dobrze, zdecydowanie polecam.
Nie byłam pewna jaki ten mech przyjdzie ale byłam mile zaskoczona że nawet ładny doszedł jest z czego robić ozdoby dziękuję I pozdrawiam 😄

BARDZO PIĘKNE I PRECYZYJNE WYKONANIE.

ZDECYDOWANIE POLECAM! BARDZO PIĘKNE I PRECYZYJNE WYKONANIE. DZIĘKUJĘ
Dużo brudu mało kępek a niby najdrozszy premium ciekawe jak wyglądają tańsze opcje .Nie jestem zadowolony.Kupa roboty aby oczyścić.

Jakość rewelacyjna!

Piękny mech, dorodny, żywy kolor i super się pracuje z nim. Polecam z całego serca. Nie jest to tania dekoracja, ale jeśli ktoś chce sprawdzić swoją kreatywność to polecam gorąco.! Pasja i hobby nie zna ceny!
Polecam! Super szybka przesyłka, porządny towar, super profesjonalnie zapakowany. Świetna oferta!
Wszystko zgodnie z opisem, szybka wysyłka, polecam. To kolejny zakup w tym sklepie.
Ekspresowa i bezproblemowa obsługa, towar bardzo dobrej jakości. Polecam w 100%
Nawet najmniejsza paczka jest bardzo duża, pełna a mech bardzo ładny
17 mar 2024
Wszystko super, prace plastyczne z tego produktu wyszły na 6
Witam, jeszcze moje zamówienie nie zostało zrealizowane.
Szybka realizacja zamówienia. Wszystko zgodne z opisem.
Super produkty, szybka dostawa.
23 mar 2024