capitalbook.com.pl- Logo - Opinie

capitalbook.com.pl

Opinie (779) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3636)

nie podobało mi się tylko to, że skorzystałam z pocztexu. Cały dzień byliśmy w domu a mimo to dostałam sms od kuriera, że mam udać się na pocztę, co oznacza, że muszę odstać swoje by odebrać przesyłkę. Z informacji na poczcie wynika, ze pocztex z zasady wrzuca przesyłki na pocztę, która jest odrębnym podmiotem prawnym i nic nie może z tym zrobić. Proszę wykreślić pocztex z oferty i korzystać z innych kurierów. Nie używam płatności internetowych więc b. interesuje mnie tylko płatność za pobraniem. Poza tym wszystko na bdb +

Dzień dobry Państwu, Opłaciłem zamówienie 26 lutego, do dziś - 11 marca nie otrzymałem ani zamówienia ani żadnej informacji zwrotnej co do jego losu! Okropnie! Nieprofesjonalnie! Proszę natychmiast wysłać książkę albo zwrócić pieniądze!

Opinie nt. sklepu capitalbook.com.pl

Polecam !

Chyba jedna z ostatnich księgarni gdzie możesz kupić reglamentowane i znikające treści. Widzialem w CB niektóre tytuły które chodzą na Allegro rzadko i są unikatowe. Dobrze ze jesteście, ze smutkiem to napisze dobrze że JESZCZE jesteście.. Szybka wysyłka, zamówienie bez problemów, ogólnie spoko polecam !
Szybka dostawa bardzo dobry kontakt z klijentem
MP
Marcin P.
Łódź
EC
EWA C.
Siedlęcin
Bardzo polecam. Kontakt z klientem wyśmienity. Szybkość i rzetelność wysyłki na najwyższym poziomie.
Wspaniała obsługa.Szybka przesyłka
powiadomienia sms