nastrychu.pl

Opinie (154) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (512)

Ważny od: 16 sty 2023
nastrychu.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu nastrychu.pl

11 lut 2024
Doskonały wybór, bardzo szybki termin realizacji.
2 mar 2024
Szybka wysyłka, towar zgodny z opisem.
MS
Monika S.
Łódź
17 lut 2024
10 sty 2024
Szybka realizacja zamówienia oraz bardzo miłe gratisowe produkty :)
Super sklep. Szybka dostawa. Świetnie spakowana paczka
27 sty 2024
Kolejny zakup udany. Polecam
Ok
29 maj 2023

" Stryszku" mój ulubiony, opinia-wierszyk

" Stryszku" mój ulubiony, jesteś niezastąpiony. Towarów u ciebie tysiące, nowości, promocje kuszące. Obsługa najlepsza na świecie, gdzie indziej jej nie znajdziecie. Zakupy co tylko zrobione to migiem są dostarczone. Raz spróbowałam zamawiać i nie zamierzam przestawać. Gdy ktoś o dobry towar zapyta, to niech ten wierszyk przeczyta. POZDRAWIAM!
Odpowiedź ze sklepu nastrychu.pl
15 lis 2023
Bardzo dziękujemy za wspaniały wiersz i pięciogwiazdkową opinię! "Stryszku", nasz ulubiony, dziękujemy za te urocze słowa, są dla nas niezastąpione! Z ogromną radością odczytujemy, że tysiące towarów, nowości i kuszące promocje znajdują uznanie. Doceniamy także, że obsługa uznana jest za najlepszą na świecie – to dla nas wielka satysfakcja. Cieszymy się, że zakupy u nas to czysta przyjemność, a dostarczenie zamówień jest ekspresowa. Bardzo dziękujemy za Pani wierność i za to, że nie zamierza Pani przestawać. Wierszyk jest naprawdę magiczny, wielkie WOW! Z całego serca dziękujemy za tak pozytywną i kreatywną opinię. Pozdrawiamy serdecznie! 🌟
19 cze 2023

Sklepik Na Strychu na medal!

Jako stała, wieloletnia klientka Sklepiku Na Strychu gorąco polecam ten rękodzielniczy zakątek. Bogate zaopatrzenie, konkurencyjne ceny, przemiła obsługa, szybka wysyłka.
Odpowiedź ze sklepu nastrychu.pl
15 lis 2023
Bardzo dziękujemy za piękną opinię! Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Pani stałe wsparcie i zaufanie jako wieloletniej klientki Sklepiku Na Strychu. Cieszymy się, że nasze bogate zaopatrzenie, konkurencyjne ceny, przemiła obsługa oraz szybka wysyłka przyczyniają się do Pani zadowolenia. To dla nas ogromna nagroda. Serdecznie dziękujemy za polecenie naszego rękodzielniczego zakątka i zapraszamy do kolejnych zakupów. Dziękujemy za zaufanie i pozytywne słowa!