nastrychu.pl

Opinie (154) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (512)

Ważny od: 16 sty 2023
nastrychu.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu nastrychu.pl

13 maj 2023
duży wybór łatwe wybieranie tematyczne
15 lis 2023
Dziękujemy za pięciogwiazdkową opinię! Cieszymy się, że dzięki wyborowi tematycznemu łatwo robi się u nas zakupy. Aktualnie dostosowaliśmy naszą stronę do nowych standardów, aby zakupy były jeszcze bardziej przyjemne. Zachęcamy do sprawdzenia :) i serdecznie zapraszamy do dalszych zakupów, a jeśli pojawią się pytania, służymy pomocą. Dziękujemy za zaufanie!
27 paź 2023
Super jakość. Polecam mimo ceny troszkę większych jak u konkurencji ale naprawdę jakość jest dla mnie ważna a tu jest na najwyższym poziomie. Ponadto szybka realizacja i niezawodność
15 lis 2023
Bardzo dziękujemy za pięciogwiazdkową opinię! Cieszymy się, że nasza super jakość obsługi i produktów spełniła Pani oczekiwania, mimo troszkę wyższej ceny w porównaniu z konkurencją. Dla naszej firmy jakość jest priorytetem, i miło jest usłyszeć, że jest to dla Pani istotne. Dodatkowo dziękujemy za docenienie szybkiej realizacji i niezawodności. Serdecznie zapraszamy do kolejnych zakupów i służymy pomocą w razie jakichkolwiek pytań. Dziękujemy za zaufanie i polecenie naszych produktów!
6 lip 2023
Super szybka realizacja zamówień, expresowa wysyłka, towar zawsze dostępny. Polecam!
1 sie 2023
Dziękujemy serdecznie za Pani wspaniałą opinię! Cieszymy się, że była Pani zadowolona z naszej super szybkiej realizacji zamówień i expresowej wysyłki. Dla nas najważniejsze jest zapewnienie, aby towar zawsze był dostępny, aby nasi klienci mieli łatwy dostęp do swoich ulubionych produktów. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zaufanie. Jeśli będzie Pani miała jakiekolwiek pytania lub potrzebowała dalszej pomocy, prosimy o kontakt. Jesteśmy zawsze gotowi do udzielenia profesjonalnej obsługi i zapewnienia jeszcze lepszych zakupów online. Dziękujemy za to, że poleca Pani nasz sklep! Zapraszamy ponownie, mamy nadzieję, że będzie to długotrwała relacja :) Pozdrawiamy!
20 paź 2023
bardzo kompetentna i miła obsługa,towar dostarczony bardzo szybko. polecam
15 lis 2023
Dziękujemy serdecznie za pięciogwiazdkową opinię! Cieszymy się, że nasza obsługa była dla Pani kompetentna i miła, a towar został dostarczony bardzo szybko. Bardzo doceniamy Pani rekomendację. Serdecznie zapraszamy do kolejnych zakupów i zawsze służymy pomocą. Dziękujemy za zaufanie!
25 lis 2023
Bardzo szybka wysyłka, wszystko na wysokim poziomie polecam
KJ
Konrad J.
15 paź 2023
Materiały do dekupażu, a wszczególności lakiery i papier ryżowy
15 lis 2023
Bardzo dziękujemy za pięciogwiazdkową opinię! Cieszymy się, że nasza oferta materiałów do decoupage, zwłaszcza lakiery i papier ryżowy, jest dla Pani satysfakcjonująca. W naszym sklepie staramy się utrzymywać szeroką gamę produktów, a także regularnie wprowadzać nowości, aby zaspokoić różnorodne potrzeby naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej oferty i do kolejnych zakupów. Dziękujemy za zaufanie!
KJ
Konrad J.
22 paź 2023
Sklep Na Strychu oferuje interesujące produkty do dekupazu
15 lis 2023
Bardzo dziękujemy za pięciogwiazdkową opinię! Cieszymy się, że nasz sklep Na Strychu jest dla Pani miejscem, gdzie można znaleźć interesujące produkty do decoupage. Doceniamy Pani wsparcie i zapraszamy do dalszych zakupów. Jeśli pojawią się pytania lub sugestie, zawsze jesteśmy do Pani dyspozycji. Dziękujemy za zaufanie!
11 lip 2023

Szybka wysyłka, dobra komunikacja ze sprzedawcą polecam.
1 sie 2023
Dziękujemy za Pani wspaniałą opinię! Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że była Pani zadowolona z naszej szybkiej wysyłki i komunikacji z nami. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego cieszymy się, że sprostaliśmy Pani oczekiwaniom. Doceniamy, że poleca Pani nasz sklep - to dla nas ogromna rekomendacja! Jeśli będziemy mogli w jakikolwiek sposób pomóc lub odpowiedzieć na jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt. Dziękujemy za Pani zaufanie i wybór naszego sklepu. Zapraszamy do odwiedzania naszego sklepu online nastrychu.pl Pozdrawiamy!
Bardzo szybka dostawa, dobrze zapakowany towar.
IB
Ilona B.
Tarnowskie góry
4 wrz 2023
Bardzo szybka dostawa, duża oferta produktów.
15 lis 2023
Bardzo dziękujemy za pięciogwiazdkową opinię! Cieszymy się, że zamówienie dotarło do Pani w ekspresowym tempie, a oferta produktów spełnia Pani oczekiwania. Chcielibyśmy także podkreślić, że cały czas poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty, aby zawsze dostarczać naszym klientom interesujące opcje zakupowe. Serdecznie zapraszamy do regularnego sprawdzania naszych nowości i do kolejnych udanych zakupów. Dziękujemy za zaufanie!
18 sie 2023
szybką dostawą i wszystko według zamówienia
25 paź 2023
Ekspresowo, profesjonalnie, polecam!
15 lis 2023
Dziękujemy serdecznie za pięciogwiazdkową opinię! Jesteśmy zachwyceni, że nasza ekspresowa i profesjonalna obsługa spotkała się z Pani zadowoleniem. Bardzo cenimy Pani rekomendację. Serdecznie zapraszamy do kolejnych zakupów i zawsze służymy pomocą. Dziękujemy za zaufanie!
KX
Katarzyna x.
Międzyzdroje
12 lis 2023
Jak zawsze fantastyczna obsługa
15 lis 2023
Dziękujemy serdecznie za pięciogwiazdkową opinię! Cieszymy się, że nasza obsługa jest dla Pani zawsze fantastyczna. To dla nas ogromna nagroda i motywacja do dalszego dostarczania wysokiej jakości usług. Serdecznie zapraszamy do kolejnych zakupów i służymy pomocą w razie jakichkolwiek pytań. Dziękujemy za zaufanie!
23 lis 2023
Jakość i szybka dostawa
26 gru 2023
Ekspresowa wysyłka
Szybko i sprawnie
3 paź 2023
Szybka dostawa
15 lis 2023
Bardzo dziękujemy za pięciogwiazdkową opinię! Cieszymy się, że Pani zamówienie dotarło szybko. Stale pracujemy nad tym, aby zapewnić naszym klientom ekspresową dostawę. Oferujemy różne formy dostawy, tak aby każdy klient mógł wybrać opcję dostosowaną do swoich preferencji. Serdecznie zapraszamy do kolejnych zakupów i służymy pomocą w razie jakichkolwiek pytań. Dziękujemy za zaufanie!
2 sie 2023
Wszystko super