amiqs.pl- Logo - Opinie

amiqs.pl

Opinie (194) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (272)

Ważny od: 9 sty 2023
amiqs.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

1 kwi 2024
Profesjonalna sprzedaż w każdym aspekcie. Jestem bardzo zadowolona z zakupu w tym sklepie. Życzliwa obsługa , co jakiś czas promocje , szeroki asortyment , szybka wysyłka. A włóczka którą kupiłam na próbę jest świetna.

13 paź 2023
Bogaty asortyment sklepu, lecz nie posiada aktualizacji stanów ilościowych. Np. zamówiłam 5 motków, gdzie pokazywany był stan szt 5, a drugiego dnia sms z przeprosinami, abym poszukała innego asortymentu, bowiem tego brak . To zniechęca do dalszych zakupów poprzez stronę internetu :-(

Opinie nt. sklepu amiqs.pl

24 sty 2024
Szybka realizacja, towar zgodny z opisem.
3 lut 2024
Zamówiony towar zgodny z opisem. 🙂
super kontakt i szybka realizacja
21 sty 2024
jakość wełny nie do przecenienia
6 lut 2024
26 sty 2024
21 sty 2024
14 sty 2024

Brak zakupionego towaru.

Niestety, nie otrzymałam towaru, pomimo jego dostępności w sklepie. O braku w magazynie zostałam poinformowana smsem kilka dni po zamówieniu. Zwrot pieniędzy otrzymałam dość szybko. Szkoda, włóczka bardzo mi się podobała, a cena była korzystna.
bardzo szybki termin wysyłki, przedmioty pięknie zapakowane. Na sklepie brakuje mi czasem włóczek średniej klasy, bo te premium są na prawdę piękne jednak dzieci szybko rosną i często trzeba zmieniać garderobę :)
2 paź 2023
Pani w sklepie dokonała „cudów „aby pomoc w poszukiwaniu potrzebnego motka - udało się za co jestem niezmiernie wdzięczna i mogłam dokończyć udzierg. Dziękuję
IO
Irena O.
Bielsko-Biała
Obsluga szybko, bardzo sprawnie,dostawa również bardzo szybko Już poszło nastepne zamówienie Dziękuje bardzo Jeśli chodzi o towar świetny wybór Pozdrawiam
2 lip 2023
Od dwóch lat kupuje w amiqus, bardzo szybka wysyłka, rewelacyjny towar. Bardzo fajny był sklep stacjonarny w Blue City ( ten stary), nowy ma mały wybór.
8 paź 2023
Polecam, dobra jakość produktów, pomocny zespół. Zamówiłam zestaw drutów który chciałam potem wymienić, wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo.