alena-firany.pl- Logo - Opinie

alena-firany.pl

Opinie (2663) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2896)

Ważny od: 21 mar 2022
alena-firany.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 lip 2023
Materiał zgodny z opisem.uszycie zgodne z wymiarami. Natomiast komunikacja pozostaje do zmiany gdyż informacja o statusie nie była wysyłana na bieżąco. Na moją prośbę co i jak musialam ponowić prośbę o informację zwrotną. Poza tym czas oczekiwania był dłuższy niż opisany na stronie. Warto nad tym popracować i będzie super. Jeśli bym.chciala ponownie tu kupować to musiałbym się zastanowić dwa razy czy skorzystam.
JK
Joanna K.

30 maj 2023
Niestety tym razem zasłonki były za krótkie i w niektórych miejscach pozaciągane. Pewnie dlatego, że nie były tak jak firanki opakowane w folię. Firanki świetne.

Opinie nt. sklepu alena-firany.pl

23 paź 2023

Firany

Jedna z czterech firan które zamówiłam miała nie doszytą lamówkę ok. 10 cm
23 paź 2023
Bardzo przepraszamy za niedogodności związane z niedoszytą lamówką w jednej z zakupionych przez Panią firan. Ponieważ zakupiła Pani produkty gotowe, zapewniamy możliwość zwrotu lub wymiany na nowy egzemplarz. Dążymy do tego, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z zakupów, dlatego przykładamy dużą wagę do jakości naszych produktów. Jeszcze raz przepraszamy.
16 paź 2023
Firany wykończone źle. Odstają nitki
16 paź 2023
Przykro nam, że produkt zakupiony w naszym sklepie nie spełnił Twoich oczekiwań. Dziękujemy za Twoją opinię i przepraszamy za wszelkie niedogodności. Chcemy Cię zapewnić, że jakość naszych produktów jest dla nas priorytetem i traktujemy każdą opinię bardzo poważnie. Jeśli firana nie spełnia Twoich oczekiwań pod względem jakości, przypominamy, że jest to produkt gotowy, co oznacza, że masz pełne prawo do jej zwrotu lub wymiany bez podania przyczyny. Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, abyśmy mogli pomóc Ci w procesie zwrotu lub wymiany. Jeszcze raz przepraszamy za wszelkie niedogodności i mamy nadzieję, że damy Ci szansę na kolejne zakupy w przyszłości.
8 paź 2023
Kolor firany niezgodny z opisem , niestety nie można zwrócić, bo firana szyta na miarę. Usługa szycia trwała aż 10 dni.
8 paź 2023
Ok towar w porzadku
5 paź 2023
Brzeg z jednej strony firanki od połowy nie była zszyty
5 paź 2023
Przykro nam, że produkt zakupiony w naszym sklepie nie spełnił Pani oczekiwań. Przepraszam za niedogodności związane z brakiem zszytego brzegu firanki. To z pewnością nie jest standard, którego oczekujemy od naszych produktów. Jeśli którykolwiek z naszych produktów posiada wady lub nie spełnia Pani oczekiwań, bardzo prosimy o jak najszybszy kontakt z nami. Zależy nam na pełnej satysfakcji naszych klientów, dlatego chętnie wymienimy produkt na nowy lub naprawimy wadę. Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałą sytuację i mam nadzieję, że da nam Pani szansę na poprawę wrażenia w przyszłości.
5 paź 2023
Firanka ładna,dobrze uszyta lecz Pani na infolinii powiedziała że do 7 dni będę miała firanke ,zależało mi na czasie to zamówiłam a czekałam 13 dni .Panie na infolini powinno mówić prawdę o realizacji zamowienia.Ttle na temat.
5 paź 2023
Przede wszystkim dziękujemy za pozytywną opinię na temat jakości naszej firanki. Cieszymy się, że spełniła Pani oczekiwania pod względem wyglądu i wykonania. Bardzo przepraszam za opóźnienie w dostawie oraz za wszelkie niedogodności z tym związane. Rozumiem Panią frustrację, zwłaszcza jeśli liczyła Pani na szybszą realizację. Nasze produkty są szyte na wymiar, co sprawia, że czasami trudno jest dokładnie oszacować termin realizacji. Staramy się zawsze podawać jak najbardziej realne terminy, ale niestety mogą one czasami odbiegać od szacowanych. Przyjmuję do siebie Pani uwagi i postaramy się, aby w przyszłości komunikować się jeszcze dokładniej i jaśniej w kwestii terminów dostaw. Jeszcze raz przepraszam za niedogodności i mam nadzieję, że mimo tego incydentu, zdecyduje się Pani na kolejne zakupy w naszym sklepie.
2 wrz 2023
Kupiłam Firanki za prawie 700 zł na 2 tury i w drugiej turze przyszły góra założenie na 4 cm poprzednie 2 cm. Firanka szer 90 cm jest nierówna na dole.Po włożeniu obciążnika powstała dołem falda.Nie wygłada to najlepiej nie wiem co zrobić.Wysłałam zdjęcia z Gmaila.Danuta Rajewska
17 sie 2023
Dokonałam zamówienia kolejny raz, ponieważ za pierwszym razem była bardzo zadowolona z jakości i wykonania zamówionego produktu. Teraz daję tylko 3 gwiazdki, ponieważ 1gwiazdę zabieram za to, że fleksy tym razem było bardzo miejscami słabo przyszyte (tak jakby nitki brakowało w bębenku), a w niektórych miejscach nitka była odpruta i musiałam sama ją przyszywać ręcznie - nie jest to proste. 2 gwiazdkę zabieram za to, że producent podaje na swojej stronie, iż zasłony EFE są zaciemniające, otóż jeśli ma się plisy, żaluzje to i może są zaciemniające, ale bez tego to zaciemnienie jest bardzo słabe. Chciałam zamówić jeszcze inne produkty od Alena, ale teraz się mocno nad tym zastanawiam, że otrzymam znów taki towar jak ostatnio.
18 sie 2023
Przede wszystkim chcę serdecznie podziękować za poświęcenie czasu i napisanie tej opinii. Jesteśmy wdzięczni za Pani szczerość i dokładny opis doświadczeń z naszym produktem. Każda opinia, zarówno pozytywna, jak i konstruktywna krytyka, pomaga nam w doskonaleniu naszych produktów i usług. Przykro nam, że tym razem nasz produkt nie spełnił Pani oczekiwań w pełni. Dążymy do tego, aby każdy nasz klient był w pełni zadowolony, dlatego chciałbym podkreślić, że w przypadku stwierdzenia jakiejkolwiek wady w naszych produktach, zachęcamy do natychmiastowego kontaktu z nami. Z przyjemnością naprawimy produkt lub wymienimy go na nowy, aby Pani była w pełni zadowolona. Również chcielibyśmy podziękować za uwagę dotyczącą zaciemnienia zasłon EFE. Postaramy się bardziej precyzyjnie opisywać cechy naszych produktów, aby unikać takich nieporozumień w przyszłości. Mamy nadzieję, że da nam Pani kolejną szansę i pozwoli nam udowodnić, że jesteśmy w stanie dostarczyć produkty najwyższej jakości, które spełnią Pani oczekiwania.
17 sie 2023
30 maj 2023