alena-firany.pl- Logo - Opinie

alena-firany.pl

Opinie (2522) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2743)

Ważny od: 21 mar 2022
alena-firany.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 lip 2023
Materiał zgodny z opisem.uszycie zgodne z wymiarami. Natomiast komunikacja pozostaje do zmiany gdyż informacja o statusie nie była wysyłana na bieżąco. Na moją prośbę co i jak musialam ponowić prośbę o informację zwrotną. Poza tym czas oczekiwania był dłuższy niż opisany na stronie. Warto nad tym popracować i będzie super. Jeśli bym.chciala ponownie tu kupować to musiałbym się zastanowić dwa razy czy skorzystam.
JK
Joanna K.

30 maj 2023
Niestety tym razem zasłonki były za krótkie i w niektórych miejscach pozaciągane. Pewnie dlatego, że nie były tak jak firanki opakowane w folię. Firanki świetne.

Opinie nt. sklepu alena-firany.pl

Firany piękne jednak tym razem jedna z trzech firan nacięta ( udało się to odciąć) i w taśmie nieoczekiwane wiązanie ( trzeba było pruć, aby wyciąć część taśmy do momentu wiązania - zawsze kupuję dłuższą taśmę na wszelki wypadek).
16 mar 2024
Obsługa sklepu świetna. Niestety zamówiony przeze mnie produkt widniał jako zaslona po wszyciu kilkunastu taśm marszczących zaslona nadal się nie układała. W pasmanterii powiedziano że ten materiał nie powinien być sprzedawany jako zaslona a jako materiał obiciowy.
16 mar 2024
Dziękujemy serdecznie za pozytywną ocenę naszej obsługi. Doceniamy również Pani szczerość w kwestii doświadczonych problemów z zakupionym produktem. Chcielibyśmy zapewnić, że każda uwaga naszych Klientów jest dla nas niezwykle cenna, ponieważ umożliwia nam ciągłe doskonalenie oferowanych towarów i usług. Rozumiemy Pani rozczarowanie związane z niespodziewanym zachowaniem tkaniny po zastosowaniu taśm marszczących. Nasza zasłona blackout została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu maksymalnej ciemności i komfortu termicznego w pomieszczeniach, a jej struktura może być zbliżona do materiałów obiciowych ze względu na specyficzne właściwości. Bardzo przepraszamy za niedogodności.
9 mar 2024
10 lut 2024
Zamówiłam firanki i zasłony na wymiar. Czekałam na nie miesiąc. 2 firanki z 4 były pozaciągane oraz miały bardzo dużo sterczących nitek. Zasłony zaś miały zbyt słabo przymocowaną żyłkę, która przechodzi przez taśmę. Podczas wieszania zasłon żyłka dwukrotnie się przerwała. Największym plusem zamówienia jest jakość materiałów, szkoda tylko, że tak małą wagę przywiązuje się do jakości wykonania. Wysyłam poglądowo jedno zdjęcie zaciągniętej firanki.
Odpowiedź ze sklepu alena-firany.pl
Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią i za przesłane zdjęcie, które pozwala nam zobaczyć napotkany problem. Przykro nam, że doświadczyłaś trudności z zamówionymi produktami. Jesteśmy zadowoleni, że jakość materiałów spełnia Twoje oczekiwania, jednak równie ważna jest dla nas jakość wykonania, dlatego przykro nam słyszeć, że w tym aspekcie nasze produkty nie spełniły Twoich oczekiwań. Pragniemy zapewnić, że każda uwaga naszych klientów jest dla nas cenna i stanowi impuls do dalszego doskonalenia. Niezmiernie nam zależy, aby wszystkie nasze produkty wychodziły do klientów w najlepszym stanie. Z tego powodu, z dużym żalem przyjmujemy informacje o pozaciąganych firankach oraz problemach z przymocowaniem żyłki w zasłonach. Chcielibyśmy rozwiązać zaistniałą sytuację jak najszybciej i najbardziej komfortowo dla Ciebie. Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, podając numer zamówienia oraz załączając zdjęcia przedstawiające napotkane problemy. Nasz zespół z przyjemnością zajmie się Twoją sprawą, proponując wymianę wadliwych produktów na nowe, bez żadnych wad, lub inne dostępne rozwiązanie, które będzie dla Ciebie satysfakcjonujące. Jeszcze raz przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za cierpliwość oraz zaufanie, jakim nas obdarzasz. Dołożymy wszelkich starań, abyś była w pełni zadowolona z finalnego efektu naszej współpracy.
17 lut 2024
Firanka miała dziurki w paru miejscach z uwagi, że była marszczona nie odsyłalam i tylko dla tego że dziurki były pod tasma mieszczącą.
24 lut 2024
Zasłony o 3 cm dłuższe niż w zamówieniu. Długi czas oczekiwania na przesyłkę.
24 lut 2024
Dziękujemy za podzielenie się swoimi uwagami dotyczącymi zamówionych zasłon. Przykro nam słyszeć o wszelkich niedogodnościach, które napotkała Pani w związku z długością zasłon oraz czasem oczekiwania na przesyłkę. Chcielibyśmy przypomnieć, że nasze zasłony, są produkowane z ogromną dbałością o jakość i dokładność. Ze względu na charakterystykę materiału, jak również proces produkcyjny, istnieje standardowy margines błędu wynoszący +/- 3 cm na długości i szerokości, co zostało jasno zaznaczone w opisie produktu. Mimo to, rozumiemy, że oczekiwania dotyczące wymiarów są dla naszych klientów bardzo ważne. Jeśli chodzi o czas realizacji zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były wysyłane jak najszybciej. Pragniemy zapewnić, że każdy etap procesu, od produkcji po wysyłkę, jest dla nas równie ważny, by zachować najwyższą jakość i zadowolenie klienta. Ciągle pracujemy nad ulepszaniem naszych procesów logistycznych, aby w przyszłości móc oferować krótsze terminy realizacji. Rozumiemy, że produkty skracane na wymiar nie podlegają zwrotom, jednak naszym priorytetem jest pełna satysfakcja klientów. Chcielibyśmy zaproponować naszą pomoc w jak najlepszym wykorzystaniu zakupionych zasłon, oferując porady dotyczące montażu lub dostosowania produktu do Pani potrzeb. Nasz zespół obsługi klienta jest do Pani dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i wspierać na każdym etapie. Doceniamy Pani wybór naszej marki i mamy nadzieję, że mimo zaistniałych okoliczności, zasłony w pełni spełnią Pani oczekiwania, zapewniając komfort i elegancję w Pani domu.
26 sty 2024
1. Dzwoniłam do Państwa na początku stycznia kiedy mogę spodziewać się do dostawy. Poinformowałam Panią która odebrała tel że wyjeżdżam na tydzień i nie będę mogła odebrać paczki. Zaraz po wylocie dostałam informację że paczka została nadana. 2. Taśma ściągająca była zaszyta. Musiałam pruć taśmę.
26 sty 2024
Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za podzielenie się swoimi uwagami. Bardzo nam zależy na opinii naszych klientów, ponieważ tylko dzięki niej możemy ciągle doskonalić nasze usługi. Przykro nam słyszeć o zaistniałych niedogodnościach związanych z dostawą przesyłki. Rozumiemy, jak ważne jest, aby otrzymać zamówienie w dogodnym czasie, szczególnie gdy planowane są wyjazdy. Nasz system produkcji i wysyłki jest w dużym stopniu zautomatyzowany, co na ogół pozwala nam na sprawną realizację zamówień. Niestety, oznacza to również ograniczoną możliwość interwencji w proces wysyłki po zaksięgowaniu zamówienia. Mimo to, zawsze staramy się dostarczać paczki zgodnie ze wskazanymi przez klienta preferencjami i szczegółowo informujemy o szacowanym czasie wysyłki przy składaniu zamówienia. Rozumiemy, że w tym przypadku doszło do niezgodności i pragniemy zapewnić, że rozpatrzymy tę sytuację, aby podobne zdarzenie nie miało miejsca w przyszłości. Co się tyczy kwestii taśmy ściągającej, jest nam niezmiernie przykro, że napotkała Pani na ten problem. Jakość naszych produktów jest dla nas priorytetem i każdy przypadek niezgodności traktujemy z największą powagą. Serdecznie prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta w celu omówienia szczegółów. Zobowiązujemy się do szybkiego i skutecznego rozwiązania tej kwestii, włącznie z naprawą lub wymianą produktu, jeśli zajdzie taka potrzeba. Zależy nam na zadowoleniu i komforcie wszystkich naszych klientów. Zapewniamy, że każda uwaga jest dla nas cenna i stanowi impuls do dalszego rozwoju oraz podnoszenia standardów naszej obsługi.
9 sty 2024
Taśma powinna być staranniej wszyta,noi czas oczekiwania znacznie dłuższy niż pisano wcześniej
9 sty 2024
Dziękujemy za uwagi dotyczące taśmy i czasu realizacji zamówienia. W okresie świątecznym rzeczywiście otrzymujemy znacznie więcej zamówień, co może wpłynąć na wydłużenie czasu produkcji, zwłaszcza przy zamówieniach na zasłony szyte na wymiar. Każde zamówienie jest dla nas ważne i unikalne, co wymaga indywidualnego podejścia, a czas realizacji jest tylko szacunkowy. Staramy się jak najszybciej realizować wszystkie zamówienia, zachowując przy tym wysoką jakość produktów. Jeszcze raz przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za cierpliwość.

Dziurki w zasłonie

W jednej zasłonie na 6 zasłon trafiły się dziurki nie wymieniam bo mi się nie opłaca wysyłać.
30 gru 2023
Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Przykro nam słyszeć, że jedna z zasłon posiadała dziurki. Chcielibyśmy zapewnić, że jeśli nasze produkty posiadają jakiekolwiek wady, jesteśmy gotowi je wymienić na nowe, bez żadnych dodatkowych kosztów dla Pani. Prosimy o kontakt z nami, abyśmy mogli zorganizować wymianę w najwygodniejszy dla Pani sposób, czy to poprzez paczkomaty, czy odbiór przez kuriera pod wskazanym adresem. Naszym priorytetem jest zapewnienie pełnej satysfakcji naszych klientów.
LS
Lidia S.
Pieńsk
30 gru 2023

Ślicznie tylko wymiar niedokładny.

Ślicznie tylko wymiar podano 175 cm a są 170 cm.
30 gru 2023
Dziękujemy za Pani opinię dotyczącą naszej firany. Cieszymy się, że podoba się Pani jej wygląd, ale jest nam przykro słyszeć o niedokładności wymiaru. Jeśli produkt nie spełnia Pani oczekiwań pod względem rozmiaru lub posiada inne wady, prosimy o kontakt z nami. Chętnie zorganizujemy zwrot lub wymianę na nowy produkt wolny od wad, aby zapewnić Pani pełne zadowolenie.
4 sty 2024
Dostawa szybka , ale nie ten kolor co zamówiłam.
4 sty 2024
Dziękujemy za dodanie opinii. Przykro nam słyszeć, że otrzymała Pani zasłony w innym kolorze niż zamówiony. Jeśli doszło do pomyłki z naszej strony, serdecznie przepraszamy. Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, a chętnie zorganizujemy wymianę zasłon na właściwy kolor bez żadnych dodatkowych kosztów dla Pani.
30 maj 2023

Kciuk w dół za zasłonki

17 sie 2023
Dokonałam zamówienia kolejny raz, ponieważ za pierwszym razem była bardzo zadowolona z jakości i wykonania zamówionego produktu. Teraz daję tylko 3 gwiazdki, ponieważ 1gwiazdę zabieram za to, że fleksy tym razem było bardzo miejscami słabo przyszyte (tak jakby nitki brakowało w bębenku), a w niektórych miejscach nitka była odpruta i musiałam sama ją przyszywać ręcznie - nie jest to proste. 2 gwiazdkę zabieram za to, że producent podaje na swojej stronie, iż zasłony EFE są zaciemniające, otóż jeśli ma się plisy, żaluzje to i może są zaciemniające, ale bez tego to zaciemnienie jest bardzo słabe. Chciałam zamówić jeszcze inne produkty od Alena, ale teraz się mocno nad tym zastanawiam, że otrzymam znów taki towar jak ostatnio.
18 sie 2023
Przede wszystkim chcę serdecznie podziękować za poświęcenie czasu i napisanie tej opinii. Jesteśmy wdzięczni za Pani szczerość i dokładny opis doświadczeń z naszym produktem. Każda opinia, zarówno pozytywna, jak i konstruktywna krytyka, pomaga nam w doskonaleniu naszych produktów i usług. Przykro nam, że tym razem nasz produkt nie spełnił Pani oczekiwań w pełni. Dążymy do tego, aby każdy nasz klient był w pełni zadowolony, dlatego chciałbym podkreślić, że w przypadku stwierdzenia jakiejkolwiek wady w naszych produktach, zachęcamy do natychmiastowego kontaktu z nami. Z przyjemnością naprawimy produkt lub wymienimy go na nowy, aby Pani była w pełni zadowolona. Również chcielibyśmy podziękować za uwagę dotyczącą zaciemnienia zasłon EFE. Postaramy się bardziej precyzyjnie opisywać cechy naszych produktów, aby unikać takich nieporozumień w przyszłości. Mamy nadzieję, że da nam Pani kolejną szansę i pozwoli nam udowodnić, że jesteśmy w stanie dostarczyć produkty najwyższej jakości, które spełnią Pani oczekiwania.
5 paź 2023
Firanka ładna,dobrze uszyta lecz Pani na infolinii powiedziała że do 7 dni będę miała firanke ,zależało mi na czasie to zamówiłam a czekałam 13 dni .Panie na infolini powinno mówić prawdę o realizacji zamowienia.Ttle na temat.
5 paź 2023
Przede wszystkim dziękujemy za pozytywną opinię na temat jakości naszej firanki. Cieszymy się, że spełniła Pani oczekiwania pod względem wyglądu i wykonania. Bardzo przepraszam za opóźnienie w dostawie oraz za wszelkie niedogodności z tym związane. Rozumiem Panią frustrację, zwłaszcza jeśli liczyła Pani na szybszą realizację. Nasze produkty są szyte na wymiar, co sprawia, że czasami trudno jest dokładnie oszacować termin realizacji. Staramy się zawsze podawać jak najbardziej realne terminy, ale niestety mogą one czasami odbiegać od szacowanych. Przyjmuję do siebie Pani uwagi i postaramy się, aby w przyszłości komunikować się jeszcze dokładniej i jaśniej w kwestii terminów dostaw. Jeszcze raz przepraszam za niedogodności i mam nadzieję, że mimo tego incydentu, zdecyduje się Pani na kolejne zakupy w naszym sklepie.
9 lis 2023

Firanka zamówiona 155 cm a okazało sie, że brakuję 2 cm do kupnej wcześniej tej samej firanki.
2 wrz 2023
Kupiłam Firanki za prawie 700 zł na 2 tury i w drugiej turze przyszły góra założenie na 4 cm poprzednie 2 cm. Firanka szer 90 cm jest nierówna na dole.Po włożeniu obciążnika powstała dołem falda.Nie wygłada to najlepiej nie wiem co zrobić.Wysłałam zdjęcia z Gmaila.Danuta Rajewska
10 lis 2023

Firany ładne ale za długie

Firany ładne, dobry materiał, dobrze przeszyte i dobry kontakt z działem obsługi. Natomiast firany szyte na miarę przyszły mocno za długie (zamiast 255 dostałam 265 i zamiast 150 165). Nie reklamowałam, bo sam materiał bardzo mi odpowiadał. Poprawiłam u zaufanej krawcowej.
Odpowiedź ze sklepu alena-firany.pl
Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią oraz za pochlebne słowa na temat jakości naszych firan i obsługi klienta. Cieszymy się, że materiał i wykonanie spełniły Pani oczekiwania. Jednocześnie, przykro nam słyszeć, że długość firan nie była zgodna z Pani zamówieniem. Dokładność wymiarów jest dla nas bardzo ważna, szczególnie przy produktach szytych na miarę, dlatego każda informacja zwrotna w tej kwestii jest dla nas niezwykle cenna. Cenimy sobie każdego klienta i zależy nam na zapewnieniu pełnej satysfakcji z naszych produktów. Zapewniamy, że weźmiemy Pani uwagi pod uwagę, aby unikać podobnych sytuacji w przyszłości. Dziękujemy za Pani cierpliwość i zrozumienie.
8 paź 2023
Kolor firany niezgodny z opisem , niestety nie można zwrócić, bo firana szyta na miarę. Usługa szycia trwała aż 10 dni.
31 paź 2023
Bardzo długi czas oczekiwania biorąc pod uwagę że firany były cięte z metra a nie szyte. A poza tym ok.