alena-firany.pl- Logo - Opinie

alena-firany.pl

Opinie (2522) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2743)

Ważny od: 21 mar 2022
alena-firany.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 lip 2023
Materiał zgodny z opisem.uszycie zgodne z wymiarami. Natomiast komunikacja pozostaje do zmiany gdyż informacja o statusie nie była wysyłana na bieżąco. Na moją prośbę co i jak musialam ponowić prośbę o informację zwrotną. Poza tym czas oczekiwania był dłuższy niż opisany na stronie. Warto nad tym popracować i będzie super. Jeśli bym.chciala ponownie tu kupować to musiałbym się zastanowić dwa razy czy skorzystam.
JK
Joanna K.

30 maj 2023
Niestety tym razem zasłonki były za krótkie i w niektórych miejscach pozaciągane. Pewnie dlatego, że nie były tak jak firanki opakowane w folię. Firanki świetne.

Opinie nt. sklepu alena-firany.pl

Niestety cena nie adekwatna do jakości.
Odpowiedź ze sklepu alena-firany.pl
Przykro mi słyszeć, że Pani doświadczenie z naszym produktem nie było w pełni zadowalające. Chciałbym zwrócić uwagę, że wybrany przez Panią model "Gładka firana Sable - Woal Francuski Wys. 3,20m" został uszyty na wymiar, z wybranym obszyciem wszystkich brzegów. Rozumiemy, że oczekiwała Pani efektu lepszego ułożenia, jednakże optymalnym rozwiązaniem do uzyskania pożądanego efektu jest zastosowanie taśmy marszczącej, która nadaje tkaninie dodatkowego uroku. Chciałbym również wspomnieć, że produkt ten cieszy się pozytywnym odbiorem wśród innych klientów. Rozumiemy, że każdy klient ma indywidualne oczekiwania, lecz możemy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty były najwyższej jakości. Jeśli ma Pani jakiekolwiek pytania lub potrzebuje Pani dodatkowej pomocy, proszę nie wahaj się z nami skontaktować. Jesteśmy tutaj, aby pomóc i zaoferować ewentualne rozwiązania.
6 lut 2024
Kolor firan ZNACZĄCO odbiegał od kolorystyki na stronie. Polecam brać próbki, zwłaszcza jeśli szyjecie na wymiar (nie ma zwrotów).
Odpowiedź ze sklepu alena-firany.pl
Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Przykro nam słyszeć, że kolor zasłon znacząco różnił się od tego, który prezentowany jest na naszej stronie internetowej. Rozumiemy, że może to być rozczarowujące, szczególnie w przypadku produktów szytych na wymiar. Chcielibyśmy przypomnieć, że zgodnie z obowiązującym prawem, produkty wykonane na indywidualne zamówienie, takie jak nasze zasłony szyte na wymiar, nie podlegają standardowemu prawu do zwrotu. Jest to spowodowane ich unikatowym charakterem, dostosowanym specjalnie do potrzeb każdego klienta. Właśnie dlatego zachęcamy do skorzystania z opcji zamówienia darmowych próbek materiałów przed dokonaniem ostatecznego zakupu. Daje to możliwość dokładnego zapoznania się z kolorem i teksturą tkaniny, co pomaga w podjęciu świadomej decyzji i minimalizuje ryzyko niezadowolenia z wyboru. Jesteśmy zawsze gotowi doradzić i pomóc w wyborze najlepszej opcji dla Państwa potrzeb. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości przed dokonaniem zakupu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Raz jeszcze przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za cenną opinię, która pomaga nam w dalszym doskonaleniu naszych usług.
3 lut 2024
Zamówiłam 2 zasłony- okazały sie różnej długosci, czego kompletnie nie wzielam pod uwage…. Roznica wynosiła ok. 20 cm…
3 lut 2024
Przykro nam z powodu zaistniałych niedogodności i różnicy w wymiarach zasłon, która Panią zaskoczyła. Analizując Pani zamówienie, widzimy, że zakupiona została tylko jedna zasłona. Jednakże, jeśli w Pani posiadaniu znajdują się dwie nasze zasłony o identycznym kodzie produktu, prosimy o bezpośredni kontakt z naszym działem obsługi klienta. Zależy nam, aby wyjaśnić tę kwestię i znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie. O jakości naszych produktów i zadowoleniu klientów dbamy z największą uwagą.
24 lut 2024
Spodziewałam się lepszej jakości firany. Na zdjęciu wyglądała lepiej
24 lut 2024
Przykro nam słyszeć, że firany panelowe nie spełniły Pani oczekiwań pod względem jakości. Dążymy do tego, aby nasze produkty były wiernie przedstawiane na zdjęciach i opisach, tak aby każdy klient mógł dokonać świadomego wyboru przed zakupem. Rozumiemy, że różnice w percepcji mogą wystąpić i przykładamy dużą wagę do opinii naszych klientów w tej kwestii. Firany panelowe, które Pani zakupiła, są wykonane z wysokiej jakości przędzy żakardowej, która zapewnia dużą przepuszczalność światła i powietrza, a także posiada lekko nabłyszczane wykończenie. Są one zaprojektowane tak, aby stanowić efektowną aranżację okna, szczególnie w mieszkaniach utrzymanych w stylu nowoczesnym lub glamour. Mimo że staramy się zapewnić najlepszą możliwą jakość w atrakcyjnej cenie, rozumiemy, że oczekiwania wobec produktów mogą być różne. Chcielibyśmy podkreślić, że firany te charakteryzują się doskonałym stosunkiem ceny do jakości, co sprawia, że trudno jest znaleźć podobny produkt w tej cenie u konkurencji. Naszym celem jest oferowanie produktów, które łączą w sobie styl, funkcjonalność oraz dostępność cenową. Rozumiemy, że to może być małe pocieszenie, jeśli produkt nie spełnia Pani oczekiwań, dlatego chcielibyśmy zaoferować naszą pomoc. Jeśli istnieje coś, co możemy zrobić, aby poprawić Pani doświadczenie z naszym produktem, prosimy o kontakt. Nasz zespół obsługi klienta jest gotowy zaproponować możliwe rozwiązania, które mogą Panią zadowolić. Doceniamy Panią jako naszą klientkę i zależy nam na tym, aby każde doświadczenie z naszymi produktami było pozytywne. Mamy nadzieję, że mimo tej sytuacji, będziemy mieli okazję ponownie udowodnić wysoką jakość naszych produktów i obsługi.
3 lis 2023
Zamówiłam dwie firany w tym samym rozmiarze, a dość, że żadna nie była w tym wymiarze to jeszcze między sobą się różniły rozmiarem. Hit!
3 lis 2023
Przede wszystkim pragniemy wyrazić nasze najszczersze przeprosiny za zaistniałe niedogodności związane z zamówionymi przez Panią firanami. Jesteśmy niezmiernie zawiedzeni, słysząc, że doświadczyła Pani problemów z rozmiarem produktów, które miały upiększyć Pani dom. Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią - jest ona dla nas bardzo cenna i pozwala na ciągłe doskonalenie naszych usług. Rozumiemy, jak ważne jest, aby każdy element dekoracyjny był wykonany zgodnie z oczekiwaniami, tym bardziej gdy jest szyty na wymiar. Chcielibyśmy zapewnić Panią, że każdy przypadek traktujemy indywidualnie i z najwyższą uwagą na szczegóły. Jeśli produkt nie spełnia Pani oczekiwań lub jest wadliwy, zachęcamy do natychmiastowego kontaktu z naszą obsługą klienta. Pragniemy również poinformować, że nasze firany szyte na wymiar są produkowane z największą starannością, wykorzystując nowoczesne technologie szycia. Jednak ze względu na elastyczne właściwości tkanin, mogą wystąpić minimalne różnice w wymiarach. Jest to zjawisko naturalne dla tkanin o wysokiej gramaturze i nie wpływa na ich estetykę ani funkcjonalność, szczególnie kiedy firana jest marszczona w zalecanym zakresie. Przykładamy wielką wagę do jakości naszych produktów i jesteśmy zobowiązani do zapewnienia pełnej satysfakcji naszym klientom. Dlatego bardzo prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, abyśmy mogli niezwłocznie rozwiązać zaistniały problem. Dołożymy wszelkich starań, aby Pani doświadczenie z naszym produktem zostało szybko i skutecznie poprawione.
28 lis 2023
Zasłony bardzo grubego materiału źle się układały musiałam zmienić taśmę i zakupić metkownice :( miałam różne materiały zaciemniające ale ten jest wyjątkowo gruby wręcz materiał tapicerski
28 lis 2023
Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami związanymi z zakupem naszej tkaniny HOLLAND VELVET BLACKOUT. Przykro nam słyszeć, że produkt nie spełnił Pani oczekiwań w kwestii układania się materiału. Chcielibyśmy podkreślić, że tkanina BLACKOUT została specjalnie zaprojektowana, aby zapewnić optymalne zaciemnienie i właściwości termiczne. Jej unikalna, trójwarstwowa struktura zapewnia 100% zaciemnienie, co jest niezwykle ważne dla tych, którzy potrzebują ciemności do odpoczynku czy spania w ciągu dnia. Dodatkowo, jej grubość przyczynia się do redukcji hałasu zewnętrznego, co stanowi dodatkową korzyść. Rozumiemy, że sztywność tkaniny może być zaskoczeniem, zwłaszcza jeśli wcześniej miała Pani do czynienia z lżejszymi materiałami. Jak wspomniano w opisie produktu, HOLLAND VELVET jest nieco sztywniejsza niż tradycyjne tkaniny zasłonowe ze względu na swoje właściwości kryjące i budowę mającą na celu blokowanie światła. Mimo to, zachowuje ona miękkość i aksamitność, dodając wnętrzom elegancji. Rozumiemy, że doświadczenia związane z montażem i dopasowaniem zasłon mogą się różnić w zależności od indywidualnych potrzeb. W celu uniknięcia takich sytuacji, zachęcamy naszych klientów do zamawiania darmowych próbek materiału przed dokonaniem zakupu, co pozwala na ocenę jego właściwości i przydatności do konkretnych zastosowań. Jeśli ma Pani jakiekolwiek pytania lub potrzebuje dodatkowej pomocy związaną z naszymi produktami, proszę nie wahać się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc i zapewnić najlepszą możliwą obsługę.
1 wrz 2023
Brak 60 cm firany. Moja prośba o przecięcie 11 m na połowę też się komuś nie udała. Przykre.
3 wrz 2023
Przepraszamy za wszelkie niedogodności, które spotkały Cię podczas korzystania z naszych usług. Jest nam bardzo przykro, że nie spełniliśmy Twoich oczekiwań. Chcielibyśmy podkreślić, że w przypadku jakichkolwiek braków w zamówieniu, najlepiej kontaktować się z nami bezpośrednio, aby mogliśmy zweryfikować i poprawić sytuację. Ocenę przesłałaś niestety zanim zdecydowałaś się z nami skontaktować, co utrudnia nam szybką reakcję na Twoje potrzeby. Nasze zamówienia są pakowane pod ścisłym nadzorem kamer, więc w przypadku jakiegokolwiek błędu możemy go bardzo szybko zidentyfikować i naprawić, jeśli tylko otrzymamy od Ciebie taką informację. Jeśli chodzi o kwestię tkaniny, wszelkie zamówienia są przycinane automatycznie zgodnie ze specyfikacją. Jeżeli zależało Ci na otrzymaniu dwóch kawałków tkaniny po 5,5 metra, zamiast jednego kawałka 11 metrów, zgodnie z instrukcjami dostępnymi na naszej stronie, najlepszym rozwiązaniem było zamówienie dwóch odrębnych kawałków po 5,5 metra każdy. Rozumiemy, że każda opinia służy do doskonalenia naszych usług, jednak wierzymy też, że otwarta komunikacja z klientami jest kluczowa dla skutecznej współpracy i rozwiązywania problemów. Zawsze jesteśmy otwarci na dialog i chętni do udzielenia pomocy. Jeżeli masz jakiekolwiek inne pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc.
9 gru 2023
Nie Sprawdzenie firan, które docierają do klienta, ja miałam dwa przetarcia w jednej firance.
9 gru 2023
Pragniemy przeprosić za wszelkie niedogodności związane z otrzymanym produktem. Bardzo nam przykro, że firana, którą Pani otrzymała, nie spełniła Pani oczekiwań i miała przetarcia. Chcielibyśmy zaznaczyć, że nasze firany, po wyprodukowaniu, są pakowane w opakowania fabryczne. Ze względu na dużą ilość wysyłanych produktów, niestety nie jesteśmy w stanie otwierać i sprawdzać każdej firany pod względem ewentualnych wad fabrycznych, które są bardzo rzadkie. Mimo to, dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali produkty najwyższej jakości. Rozumiemy jednak, jak ważne jest zadowolenie naszych klientów. Dlatego informujemy, że oczywiście może Pani zwrócić zakupiony produkt lub wymienić go na nowy, bez żadnych dodatkowych kosztów. Nasza firana woalowa z efektowną gipiurą, o wymiarach 400 cm x 150 cm i w kolorze białym, jest oferowana w bardzo konkurencyjnej cenie 42,90 zł/sztuka i cieszy się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny, co potwierdzają liczne pozytywne opinie naszych klientów. Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, abyśmy mogli jak najszybciej zająć się Pani zgłoszeniem i znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia satysfakcji naszym klientom i chcemy, aby każdy zakup w naszym sklepie był pozytywnym doświadczeniem.