alena-firany.pl- Logo - Opinie

alena-firany.pl

Opinie (2663) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2896)

Ważny od: 21 mar 2022
alena-firany.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 lip 2023
Materiał zgodny z opisem.uszycie zgodne z wymiarami. Natomiast komunikacja pozostaje do zmiany gdyż informacja o statusie nie była wysyłana na bieżąco. Na moją prośbę co i jak musialam ponowić prośbę o informację zwrotną. Poza tym czas oczekiwania był dłuższy niż opisany na stronie. Warto nad tym popracować i będzie super. Jeśli bym.chciala ponownie tu kupować to musiałbym się zastanowić dwa razy czy skorzystam.
JK
Joanna K.

30 maj 2023
Niestety tym razem zasłonki były za krótkie i w niektórych miejscach pozaciągane. Pewnie dlatego, że nie były tak jak firanki opakowane w folię. Firanki świetne.

Opinie nt. sklepu alena-firany.pl

24 lip 2023
20 lip 2023
2 lip 2023
3 lis 2023
Zamówiłam dwie firany w tym samym rozmiarze, a dość, że żadna nie była w tym wymiarze to jeszcze między sobą się różniły rozmiarem. Hit!
Odpowiedź ze sklepu alena-firany.pl
3 lis 2023
Przede wszystkim pragniemy wyrazić nasze najszczersze przeprosiny za zaistniałe niedogodności związane z zamówionymi przez Panią firanami. Jesteśmy niezmiernie zawiedzeni, słysząc, że doświadczyła Pani problemów z rozmiarem produktów, które miały upiększyć Pani dom. Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią - jest ona dla nas bardzo cenna i pozwala na ciągłe doskonalenie naszych usług. Rozumiemy, jak ważne jest, aby każdy element dekoracyjny był wykonany zgodnie z oczekiwaniami, tym bardziej gdy jest szyty na wymiar. Chcielibyśmy zapewnić Panią, że każdy przypadek traktujemy indywidualnie i z najwyższą uwagą na szczegóły. Jeśli produkt nie spełnia Pani oczekiwań lub jest wadliwy, zachęcamy do natychmiastowego kontaktu z naszą obsługą klienta. Pragniemy również poinformować, że nasze firany szyte na wymiar są produkowane z największą starannością, wykorzystując nowoczesne technologie szycia. Jednak ze względu na elastyczne właściwości tkanin, mogą wystąpić minimalne różnice w wymiarach. Jest to zjawisko naturalne dla tkanin o wysokiej gramaturze i nie wpływa na ich estetykę ani funkcjonalność, szczególnie kiedy firana jest marszczona w zalecanym zakresie. Przykładamy wielką wagę do jakości naszych produktów i jesteśmy zobowiązani do zapewnienia pełnej satysfakcji naszym klientom. Dlatego bardzo prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, abyśmy mogli niezwłocznie rozwiązać zaistniały problem. Dołożymy wszelkich starań, aby Pani doświadczenie z naszym produktem zostało szybko i skutecznie poprawione.
28 lis 2023
Zasłony bardzo grubego materiału źle się układały musiałam zmienić taśmę i zakupić metkownice :( miałam różne materiały zaciemniające ale ten jest wyjątkowo gruby wręcz materiał tapicerski
Odpowiedź ze sklepu alena-firany.pl
28 lis 2023
Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami związanymi z zakupem naszej tkaniny HOLLAND VELVET BLACKOUT. Przykro nam słyszeć, że produkt nie spełnił Pani oczekiwań w kwestii układania się materiału. Chcielibyśmy podkreślić, że tkanina BLACKOUT została specjalnie zaprojektowana, aby zapewnić optymalne zaciemnienie i właściwości termiczne. Jej unikalna, trójwarstwowa struktura zapewnia 100% zaciemnienie, co jest niezwykle ważne dla tych, którzy potrzebują ciemności do odpoczynku czy spania w ciągu dnia. Dodatkowo, jej grubość przyczynia się do redukcji hałasu zewnętrznego, co stanowi dodatkową korzyść. Rozumiemy, że sztywność tkaniny może być zaskoczeniem, zwłaszcza jeśli wcześniej miała Pani do czynienia z lżejszymi materiałami. Jak wspomniano w opisie produktu, HOLLAND VELVET jest nieco sztywniejsza niż tradycyjne tkaniny zasłonowe ze względu na swoje właściwości kryjące i budowę mającą na celu blokowanie światła. Mimo to, zachowuje ona miękkość i aksamitność, dodając wnętrzom elegancji. Rozumiemy, że doświadczenia związane z montażem i dopasowaniem zasłon mogą się różnić w zależności od indywidualnych potrzeb. W celu uniknięcia takich sytuacji, zachęcamy naszych klientów do zamawiania darmowych próbek materiału przed dokonaniem zakupu, co pozwala na ocenę jego właściwości i przydatności do konkretnych zastosowań. Jeśli ma Pani jakiekolwiek pytania lub potrzebuje dodatkowej pomocy związaną z naszymi produktami, proszę nie wahać się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc i zapewnić najlepszą możliwą obsługę.