alena-firany.pl- Logo - Opinie

alena-firany.pl

Opinie (2663) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2896)

Ważny od: 21 mar 2022
alena-firany.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 lip 2023
Materiał zgodny z opisem.uszycie zgodne z wymiarami. Natomiast komunikacja pozostaje do zmiany gdyż informacja o statusie nie była wysyłana na bieżąco. Na moją prośbę co i jak musialam ponowić prośbę o informację zwrotną. Poza tym czas oczekiwania był dłuższy niż opisany na stronie. Warto nad tym popracować i będzie super. Jeśli bym.chciala ponownie tu kupować to musiałbym się zastanowić dwa razy czy skorzystam.
JK
Joanna K.

30 maj 2023
Niestety tym razem zasłonki były za krótkie i w niektórych miejscach pozaciągane. Pewnie dlatego, że nie były tak jak firanki opakowane w folię. Firanki świetne.

Opinie nt. sklepu alena-firany.pl

3 mar 2024
16 mar 2024
Obsługa sklepu świetna. Niestety zamówiony przeze mnie produkt widniał jako zaslona po wszyciu kilkunastu taśm marszczących zaslona nadal się nie układała. W pasmanterii powiedziano że ten materiał nie powinien być sprzedawany jako zaslona a jako materiał obiciowy.
16 mar 2024
Dziękujemy serdecznie za pozytywną ocenę naszej obsługi. Doceniamy również Pani szczerość w kwestii doświadczonych problemów z zakupionym produktem. Chcielibyśmy zapewnić, że każda uwaga naszych Klientów jest dla nas niezwykle cenna, ponieważ umożliwia nam ciągłe doskonalenie oferowanych towarów i usług. Rozumiemy Pani rozczarowanie związane z niespodziewanym zachowaniem tkaniny po zastosowaniu taśm marszczących. Nasza zasłona blackout została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu maksymalnej ciemności i komfortu termicznego w pomieszczeniach, a jej struktura może być zbliżona do materiałów obiciowych ze względu na specyficzne właściwości. Bardzo przepraszamy za niedogodności.
17 lut 2024
Firanka miała dziurki w paru miejscach z uwagi, że była marszczona nie odsyłalam i tylko dla tego że dziurki były pod tasma mieszczącą.
24 lut 2024
Zasłony o 3 cm dłuższe niż w zamówieniu. Długi czas oczekiwania na przesyłkę.
24 lut 2024
Dziękujemy za podzielenie się swoimi uwagami dotyczącymi zamówionych zasłon. Przykro nam słyszeć o wszelkich niedogodnościach, które napotkała Pani w związku z długością zasłon oraz czasem oczekiwania na przesyłkę. Chcielibyśmy przypomnieć, że nasze zasłony, są produkowane z ogromną dbałością o jakość i dokładność. Ze względu na charakterystykę materiału, jak również proces produkcyjny, istnieje standardowy margines błędu wynoszący +/- 3 cm na długości i szerokości, co zostało jasno zaznaczone w opisie produktu. Mimo to, rozumiemy, że oczekiwania dotyczące wymiarów są dla naszych klientów bardzo ważne. Jeśli chodzi o czas realizacji zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były wysyłane jak najszybciej. Pragniemy zapewnić, że każdy etap procesu, od produkcji po wysyłkę, jest dla nas równie ważny, by zachować najwyższą jakość i zadowolenie klienta. Ciągle pracujemy nad ulepszaniem naszych procesów logistycznych, aby w przyszłości móc oferować krótsze terminy realizacji. Rozumiemy, że produkty skracane na wymiar nie podlegają zwrotom, jednak naszym priorytetem jest pełna satysfakcja klientów. Chcielibyśmy zaproponować naszą pomoc w jak najlepszym wykorzystaniu zakupionych zasłon, oferując porady dotyczące montażu lub dostosowania produktu do Pani potrzeb. Nasz zespół obsługi klienta jest do Pani dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i wspierać na każdym etapie. Doceniamy Pani wybór naszej marki i mamy nadzieję, że mimo zaistniałych okoliczności, zasłony w pełni spełnią Pani oczekiwania, zapewniając komfort i elegancję w Pani domu.
9 mar 2024
Wysyłka bardzo szybka. Wzór firan bardzo ładny. Niestety posiadają wady... Na samym środku został ślad po złym wiciu igły i stópki w woal, są zaciągnięte. Usunęłam białe nici, ale dziurki pozostały. Przy łączeniu gipiury i firany dziura, na szczęście niewidoczna po zawieszeniu. Po wypraniu prawdopodobnie rozedrze się bardziej i produkt będzie do naprawy lub do wyrzucenia (dlatego przed zawieszeniem ich nie prałam). Nie odesłałam, ponieważ krótkie firany są mi bardzo potrzebne, ponieważ nie chciałam mieć "gołego okna" (niemowlę uwiesza się na długich i mogło ściągnąć karnisz, dlatego zamówiłam krótkie i problem zniknął).
24 sty 2024
Dziękujemy za Twoją opinię i jest nam bardzo przykro, że napotkałaś problem z naszym produktem. Zawsze staramy się dostarczać towary najwyższej jakości, a Twoja opinia jest dla nas niezmiernie cenna. Jeśli zauważyłaś jakiekolwiek wady na naszych produktach, bardzo prosimy o kontakt z nami. Chętnie wymienimy wadliwy produkt na nowy, wolny od jakichkolwiek wad. Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem i chcemy, abyś była zadowolona z każdego zakupu. Dziękujemy za wyrozumiałość i zapraszamy na kolejne zakupy.
EG
Elzbieta G.
Wloclawek
6 lut 2024
Firany jakie kupiłam strasznie były pogniecione nie mogłam ich rozprasowac choć pisze przy produkcie bez prasowania 😰 zasłony ok 😔
Terminowa dostawa. jakość firan nie najlepsza. Zamówiłem dwie takie same sztuki. Duża różnica w wymiarze długości bo ponad 7 cm.
10 lut 2024
Zamówiłam firanki i zasłony na wymiar. Czekałam na nie miesiąc. 2 firanki z 4 były pozaciągane oraz miały bardzo dużo sterczących nitek. Zasłony zaś miały zbyt słabo przymocowaną żyłkę, która przechodzi przez taśmę. Podczas wieszania zasłon żyłka dwukrotnie się przerwała. Największym plusem zamówienia jest jakość materiałów, szkoda tylko, że tak małą wagę przywiązuje się do jakości wykonania. Wysyłam poglądowo jedno zdjęcie zaciągniętej firanki.
Odpowiedź ze sklepu alena-firany.pl
Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią i za przesłane zdjęcie, które pozwala nam zobaczyć napotkany problem. Przykro nam, że doświadczyłaś trudności z zamówionymi produktami. Jesteśmy zadowoleni, że jakość materiałów spełnia Twoje oczekiwania, jednak równie ważna jest dla nas jakość wykonania, dlatego przykro nam słyszeć, że w tym aspekcie nasze produkty nie spełniły Twoich oczekiwań. Pragniemy zapewnić, że każda uwaga naszych klientów jest dla nas cenna i stanowi impuls do dalszego doskonalenia. Niezmiernie nam zależy, aby wszystkie nasze produkty wychodziły do klientów w najlepszym stanie. Z tego powodu, z dużym żalem przyjmujemy informacje o pozaciąganych firankach oraz problemach z przymocowaniem żyłki w zasłonach. Chcielibyśmy rozwiązać zaistniałą sytuację jak najszybciej i najbardziej komfortowo dla Ciebie. Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, podając numer zamówienia oraz załączając zdjęcia przedstawiające napotkane problemy. Nasz zespół z przyjemnością zajmie się Twoją sprawą, proponując wymianę wadliwych produktów na nowe, bez żadnych wad, lub inne dostępne rozwiązanie, które będzie dla Ciebie satysfakcjonujące. Jeszcze raz przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za cierpliwość oraz zaufanie, jakim nas obdarzasz. Dołożymy wszelkich starań, abyś była w pełni zadowolona z finalnego efektu naszej współpracy.
26 sty 2024
1. Dzwoniłam do Państwa na początku stycznia kiedy mogę spodziewać się do dostawy. Poinformowałam Panią która odebrała tel że wyjeżdżam na tydzień i nie będę mogła odebrać paczki. Zaraz po wylocie dostałam informację że paczka została nadana. 2. Taśma ściągająca była zaszyta. Musiałam pruć taśmę.
26 sty 2024
Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za podzielenie się swoimi uwagami. Bardzo nam zależy na opinii naszych klientów, ponieważ tylko dzięki niej możemy ciągle doskonalić nasze usługi. Przykro nam słyszeć o zaistniałych niedogodnościach związanych z dostawą przesyłki. Rozumiemy, jak ważne jest, aby otrzymać zamówienie w dogodnym czasie, szczególnie gdy planowane są wyjazdy. Nasz system produkcji i wysyłki jest w dużym stopniu zautomatyzowany, co na ogół pozwala nam na sprawną realizację zamówień. Niestety, oznacza to również ograniczoną możliwość interwencji w proces wysyłki po zaksięgowaniu zamówienia. Mimo to, zawsze staramy się dostarczać paczki zgodnie ze wskazanymi przez klienta preferencjami i szczegółowo informujemy o szacowanym czasie wysyłki przy składaniu zamówienia. Rozumiemy, że w tym przypadku doszło do niezgodności i pragniemy zapewnić, że rozpatrzymy tę sytuację, aby podobne zdarzenie nie miało miejsca w przyszłości. Co się tyczy kwestii taśmy ściągającej, jest nam niezmiernie przykro, że napotkała Pani na ten problem. Jakość naszych produktów jest dla nas priorytetem i każdy przypadek niezgodności traktujemy z największą powagą. Serdecznie prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta w celu omówienia szczegółów. Zobowiązujemy się do szybkiego i skutecznego rozwiązania tej kwestii, włącznie z naprawą lub wymianą produktu, jeśli zajdzie taka potrzeba. Zależy nam na zadowoleniu i komforcie wszystkich naszych klientów. Zapewniamy, że każda uwaga jest dla nas cenna i stanowi impuls do dalszego rozwoju oraz podnoszenia standardów naszej obsługi.
JK
Joanna K.
2 lip 2023

Warto kupować w alene

30 paź 2023

Opis produktu do poprawy

Usługa uszycia w porządku, trwała dość długo, ale byłam informowana o każdym jej etapie w wiadomości mailowej. Mam jednak zastrzeżenia do samej tkaniny, ponieważ producent informuje, że przy praniu zgodnie z zaleceniami, firana nie potrzebuje prasowania, co nie jest prawdą, nawet przy powieszeniu od razu na mokro, przy minimalnym odwirowaniu firanka jest pognieciona. Ma to ogromne znaczenie przy wielu metrach materiału. Nie kupilabym drugi wiedząc o tym.
31 paź 2023
Pragniemy serdecznie podziękować za podzielenie się z nami Pani doświadczeniami oraz uwagami dotyczącymi zakupionego produktu. Jesteśmy zadowoleni, że nasz proces komunikacji dotyczący uszycia spełnił Pani oczekiwania. Przykładamy ogromną wagę do jakości oferowanych przez nas produktów, dlatego zastrzeżenia dotyczące tkaniny i jej właściwości po praniu traktujemy bardzo poważnie. Chcemy, by nasi klienci byli w pełni zadowoleni z zakupionych u nas produktów. Zapewniam, że Pani opinia zostanie przekazana do działu kontroli jakości oraz do naszych dostawców w celu ewentualnej poprawy produktu oraz dokładniejszej weryfikacji informacji o jego właściwościach. Cenimy i doceniamy opinie naszych klientów, ponieważ pozwalają nam one doskonalić naszą ofertę oraz podnosić standard świadczonych przez nas usług. Proszę przyjąć nasze przeprosiny za wszelkie niedogodności. Będziemy wdzięczni za kolejne uwagi i sugestie, które pomogą nam stać się lepszymi.
10 lis 2023
Zamawiałam już dwukrotnie zasłony i do tej pory wszystko było w porządku. Niestety przy trzecim zamówieniu trafił mi się wadliwy egzemplarz. Dziura i zaciągnięcie materiału. Niestety zauważyłam to dopiero po skróceniu zasłony, dlatego zwrot nie był możliwy. Mimo wszystko cena jest atrakcyjna i jeśli ktoś nie wymaga zaciemniającej tkaniny, to będzie zadowolony.
11 sie 2023
Fajne produkty w korzystnej cenie. Tym razem czas realizacji zamówienia zgodny z deklaracją umieszczoną na stronie sklepu. Jednak realizacja mojego pierwszego zamówienia trwała powyżej tygodnia, a moje zapytania o wysyłkę były zbywane. Zamówiłam po raz kolejny ze względu na cenę i duży wybór wzorów.
25 lip 2023
Szybka realizacja zamówienia. Firanki skrócone bez zastrzeżeń. Materiał firanki dobrej jakości. Świecące cekinki niestety odpadają, bo są przyklejane, po wypraniu pewnie odpadną wszystkie. Poszewki na poduszki rewelacja.
18 wrz 2023
Zasłony wykonane bardzo starannie. Są przyjemne w dotyku i ładnie się prezentują. Zdjęcia nie do końca odzwierciedlają kolor i teksturę zasłon, są bardziej niebieskie i jednorodne.
20 lip 2023
Generalnie jest ok ale nie podobało mi się bardzo krzywe ucięcie firan i przy ich szyciu musiałam wyrównywać (po ok. 5 cm) a więc były de facto węższe niż zamawiałam.
22 lis 2023
dostawa zgodna z zamówieniem, rzetelna firma,szczegółowa informacja na każdym etapie zamówienia, na minus trochę długi czas oczekiwania na realizację.
23 lip 2023

Zasłony na wymiar

Zasłony jakościowo bardzo dobre, ładnie zrobione na wymiar. Jedynym minusem jest długi termin realizacji zasłon na wymiar. Reszta na 5 :)
firanki super , ale trochę długi czas oczekiwania na firany, szczególnie że kupiłam firany bez szycia...