Certyfikat dla top-grille.pl

29.04.2014 r.
28.04.2018 r.

Opinie o top-grille.pl

4.73/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 45 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Jestem bardzo zadowolona Z produktu jaki zamówiłam na waszej stronie jak i szybką dostawą

wszystko ok

bardzo sprawne załatwienie sprawy. ogromne dzięki.

Wszystko Ok

profesjonalna i szybka obsługa

Obsługa ściemnia że ma towar na magszynie i kombinuje.
Dostateczny

top-grille.pl odpowiada: 17.09.2017 r.
Szanowny Panie Bartoszu. Zakupiła Pan produkt na zamówienie o czym został Pan poinformowany telefonicznie. Do dni dzisiejszego nie mamy informacji od producenta o dacie dostawy produktu, więc nie wiemy w którym miejscu jest ściema lub kombinowanie.

OK.

TOWAR PIERWSZA KLASA,ZAMÓWIŁEM WIECZOREM A RANO MAM WIADOMOŚĆ O WYSYŁCE,FIRMA PIERWSZA KLASA

Bez zarzutu

Szybka dostawa, towar zgodny z zamówieniem, solidnie zapakowany

Natychmiastowa dostawa. Polecam

okey

Polecam tego sprzedawcę.

Ok ale distawa trawa za dlugo

Dostawa i komunikacja na czas i według wstępnej informacji.

Zachęcamy do zakupów w tym sklepie

Polecam szybka wysyłka, towar zgodny z opisem..

Super towar

Bardzo dobra, przyjazna i życzliwa obsługa

Bardzo dobra obsługa :-)

Ekspresowa dostawa, wszystko bez zarzutu

Świetna obsługa, grill został dostarczony na czas

Polecam - towar dobrej jakości i w umiarkowanej cenie. Drogi koszt dostawy - w innych sklepach, za podobną wagę i wymiary towaru koszt jest znacznie mniejszy.

wszystko O.K.

Towar zapakowany wzorowo. Jakość dostarczonego towaru znakomita. Szybkość przesyłki natychmiastowa. Ale najbardziej podziwiam sposób przedstawienia instrukcji montażu; precyzyjne rysunki i oznaczenia- nie da się nic pomylić. Polecam.

Polecam miłośnikom porządnego grilowania

Wszystko OK

Super serwis :)

Brak słów
Niedostateczny

top-grille.pl odpowiada: 29.06.2017 r.
Bardzo przepraszamy za opóźnioną dostawę. Pańskie zamówienie trafiło do nas podczas zmiany systemu i zostało zagubione. Jeszcze raz przepraszamy, towar oczywiście dosłaliśmy.

super

Mały minus za niezaznaczenie opcji telefonu do klienta przed dostarczeniem przesyłki przez kuriera, co spowodowało duże trudności z otrzymaniem przesyłki. Pozostałe rzeczy bez zarzutów. Polecam

super ekspres

Książka zgodna z opisem, przesłana w błyskawicznym tempie.

Sklep działa perfekcyjnie.

super

Super doświadczona obsługa i bardzo profesjonalnie zapakowany towar.Polecam

top-grille.pl opinie klientów

top-grille.pl

Grille Weber - Oficjalny sklep

top-grille.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 29.04.2014 r.

Oficjalny Sklep internetowy Top-Grille.pl z produktami Weber. Stawiamy na prostotę i wydajność. Szanujemy Twój czas i nie szukamy skomplikowanych rozwiązań. Uważamy, że nie trzeba zmieniać czegoś, co działa dobrze. Top-Grille Weber World Original BBQ Store to największy sklep grillowy w Polsce. Jeżeli potrzebujesz grilla do wyprawienia kameralnego przyjęcia dla znajomych lub szukasz czegoś, na czym przygotujesz zaskakujące dania, w Top-Grille.pl znajdziesz coś dla siebie. Wszystkie nasze produkty są tak zaprojektowane, by mogły służyć zarówno amatorom, jak i wytrawnym grillownikom. Stawiamy sobie za cel to, żeby nasze grille służyły Ci w każdej sytuacji. Ich budowa została tak zaprojektowana, by gwarantować jak największą skuteczność w pieczeniu. Na naszych grillach upieczesz każdego rodzaju mięsa. Przekonaj się jakie to proste!W naszym sklepie online znajdziesz nie tylko grille. Posiadamy również:Termometry, noże, pokrowce, płyty ceramiczne, sosy.Wszystko to przyda Ci się podczas grillowania i sprawi, że stanie się ono łatwe oraz przyjemne. Dzięki nam nie musisz martwić się tym, czy Twoje dania wyjdą tak, jak powinny. Nowoczesne grille w połączeniu z naszymi akcesoriami to recepta na udane przyjęcie w domu i ogrodzie.Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz odpowiedni dla siebie grill Weber. Jeżeli nie wiesz, które rozwiązanie jest dla Ciebie idealne, skontaktuj się z nami!Z p

Mrówcza 212

04-697 Warszawa
Rejestr handlowy
Rejestr Przedsiębiorców KRS 0000650948
Tomasz Kaszuba
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z top-grille.pl.