pokar.pl- Logo - Opinie

pokar.pl

Opinie (380) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (380)

Ważny od: 20 lip 2023
pokar.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

17 lip 2023
Jakość zamówionych przeze mnie artykułów (dwa materace składane) przerosła moje oczekiwania, zwłaszcza że udało mi się je kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Jeden z materacy trafił do pokoju 5letniej córki i jest intensywnie eksploatowany od dnia pierwszego. Po prawie dwóch miesiącach użytkowania jest jak nowy. Pokrowiec łatwo się czyści, a wypełnienie (gąbka) póki co nie traci na sprężystości dzięki czemu na materacu można się naprawdę dobrze wyspać. Przesyłka przyszła solidnie zabezpieczona, a jej wysyłka odbyła się w terminie. Kontakt ze sklepem bezproblemowy - po wysłaniu maila odpowiedź otrzymałam już po godzinie.

7 wrz 2023
Otrzymałam połowę zamówienia. Jak czytam w necie tu i ówdzie opinie o tej firmie, to niestety to nie jest odosobniony przypadek. Czuję się oszukana. Doślijcie łaskawie drugi materac !!!

Opinie nt. sklepu pokar.pl

Blat 160 x 80 - bardzo dobra jakość

Zamówiłem blat 160 cm x 80 cm. Blat przycięty równo pod wymiar. Wykonanie bardzo dobre. Dobry stosunek jakości do ceny. Świetnie pasuje do stelaża elektrycznego ACGAM ET225E. Grubość: 2,5 cm - jest odpowiednia. Produkt był odpowiednio zabezpieczony w transporcie i dotarł w przewidzianym czasie. Polecam.

Stół do jadalni, biura

Dostawa bardzo szybka, duży plus za dodanie większej ilości materiałów do montażu niż potrzeba. Niestety, jak dla mnie, montaż nie był łatwy i szybki a po zmontowaniu stół nie był stabilny. Ale może nie powinnam sama tego robić (65 + i składałam sama) .... Ale stół ładny.

Bardzo szyba dostawa i dobrze zabezpieczona przesyłka

Bardzo szyba dostawa i bardzo dobrze zabezpieczona przesyłka. Zamówiłem blat laminowany. Karton przesyłki był uszkodzony w kilku miejscach i miałem obawy, że będę musiał zwracać zamówienie. Całe szczęście blat był dookoła obłożony kartonowymi zabezpieczeniami.

Super ale ...

Wszystko super - towar zgodnie z oczekiwaniami i porządnie zapakowany. Szkoda tylko, że kontakt telefoniczny nieosiągalny przez dwa kolejne dni a zapytanie mailowe bez odpowiedzi.
7 kwi 2024
Super wygodne, trochę pachnie gumą i trzeba wywietrzyć, ale stosunek jakości do kasy wyjątkowo korzystny
Polecam zakup Materaca turystycznego - składany 3 częściowy 120x195x15 Szary Jest bardzo wygodny.
Na początku pachnie trochę intensywnie, ale po kilku dniach jest już w porządku 🙂

Super!

Szybko i ładnie. Nie wiem jak będzie sprawdzać się, ale jest wygodnie
Bardzo szybka wysyłka i produkt wysokiej jakości polecam bardzo
Bardzo ładne poduszki, twarde i widać że z dobrego materiału

zadowolona

Materac taki jak się spodziewałam .Dostawa bardzo szybka.
Wszystko ok. towar zgodny z opisem i szybka dostawa
Poduszki na meble ratanowe super jakości. Polecam.
Dobry towar, szybka realizacja. Jestem zadowolony
14 kwi 2024

Szybka dostawa i bardzo solidne biurko!

Szybka dostawa i bardzo solidne biurko. Polecam.
6 kwi 2024
Szybkość realizacji dobry produkt za dobrą cenę
Kiedy będę kupował kolejne, to tylko u Nich.
Poduszki dobrej jakości, szybka przesyłka
Super pasuje rewelacyjnie pasują do foteli
Szybka wysyłka, produkty dobrej jakości