Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe- Logo - Opinie

Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe

Opinie (79) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (207)

Ważny od: 22 mar 2022
Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

6 lut 2024
Świetna obsługa, konkurencyjne ceny, fachowa wiedza w systemach. Zamówiłem sobie nieodpowiedni do moich kamer rejestrator. Szybki kontakt mailowy i dobór odpowiedniego sprzętu oraz wymiana. Polecam!

14 sty 2024
Staranność w skompletowaniu zamówienia, lepsze pakowanie, a nie tylko owinięcie czarną taśmą, no i przede wszystkim kontakt z klientem. Nie wystarczy podać numer telefonu pod, który klient może sobie zadzwonić, ale może też dać coś od siebie i przynajmniej w mailu poinformować o statusie zamówienia, jego wysyłce, czy sposobu załatwienia reklamacji, o słowie ,,przepraszam za kłopot" nie wspomnę, bo to minimum.
JK
Jacek K.
Gdańsk

Opinie nt. sklepu Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe

7 kwi 2023

Wysyłka niechcianym kurierem.

Nie na darmo wybrałem dostawę kurierem UPS. Paczka została wysłana za pośrednictwem DPD, który (przynajmniej w moim rejonie) jest tragiczny.
Odpowiedź ze sklepu Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe
11 maj 2023
Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z dostawą Twojej paczki. Rozumiemy, że oczekiwaliście dostawy kurierem UPS i jesteście rozczarowani, że paczka została wysłana za pośrednictwem DPD. Chcielibyśmy podkreślić, że jako sprzedawca, dokładamy wszelkich starań, aby współpracować z niezawodnymi firmami kurierskimi, które zapewniają szybką i bezpieczną dostawę. Niemniej jednak, czasami mogą wystąpić nieprzewidziane okoliczności, które wymagają użycia innej firmy kurierskiej. Pragniemy zapewnić Ci, że bierzemy Twoje uwagi pod uwagę i będziemy dokładać większych starań, aby uprościć proces dostawy i poprawić jakość usług. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub obawy dotyczące dostawy, prosimy o kontakt z naszym zespołem obsługi klienta. Będziemy dążyć do znalezienia rozwiązania, które spełni Twoje oczekiwania. Jeszcze raz przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Doceniamy Twoje wsparcie i będziemy dążyć do ciągłego doskonalenia naszych usług.