Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe- Logo - Opinie

Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe

Opinie (79) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (207)

Ważny od: 22 mar 2022
Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

6 lut 2024
Świetna obsługa, konkurencyjne ceny, fachowa wiedza w systemach. Zamówiłem sobie nieodpowiedni do moich kamer rejestrator. Szybki kontakt mailowy i dobór odpowiedniego sprzętu oraz wymiana. Polecam!

14 sty 2024
Staranność w skompletowaniu zamówienia, lepsze pakowanie, a nie tylko owinięcie czarną taśmą, no i przede wszystkim kontakt z klientem. Nie wystarczy podać numer telefonu pod, który klient może sobie zadzwonić, ale może też dać coś od siebie i przynajmniej w mailu poinformować o statusie zamówienia, jego wysyłce, czy sposobu załatwienia reklamacji, o słowie ,,przepraszam za kłopot" nie wspomnę, bo to minimum.
JK
Jacek K.
Gdańsk

Opinie nt. sklepu Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe

4 lut 2024
Ceny produktów bardzo wysokie, te same produkty można kupić o kilkaset złoty taniej praktycznie wszędzie. Ocena jest adekwatna do pomocy posprzedażowej jaką otrzymałem.
Odpowiedź ze sklepu Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe
5 lut 2024
Szanowny Kliencie, Dziękujemy za Pana opinię. Chcielibyśmy wyjaśnić, że staramy się utrzymać konkurencyjne ceny, oferując jednocześnie wysoką jakość produktów oraz kompleksowe wsparcie dla naszych klientów. W przypadku rejestratora Hikvision DS-7608NXI-K1/8P, którego Pan zakupił, pragniemy zaznaczyć, że nasza cena jest jedną z najniższych na rynku. Cieszymy się, że zdecydował się Pan na zakup w naszym sklepie. Jednocześnie zapraszamy na kanał firmowy YouTube Zabezpieczenia Poznań,gdzie posiadamy filmy pozwalające podłączyć większość urządzeń z oferty. Oprocz tego zawsze polecamy kontakt z naszymi polecanymi monterami którzy mogą pomóc skonfigurować sprzęt zdalnie. Z poważaniem, Zespół Zabezpieczenia Poznań