Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe- Logo - Opinie

Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe

Opinie (79) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (207)

Ważny od: 22 mar 2022
Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

6 lut 2024
Świetna obsługa, konkurencyjne ceny, fachowa wiedza w systemach. Zamówiłem sobie nieodpowiedni do moich kamer rejestrator. Szybki kontakt mailowy i dobór odpowiedniego sprzętu oraz wymiana. Polecam!

14 sty 2024
Staranność w skompletowaniu zamówienia, lepsze pakowanie, a nie tylko owinięcie czarną taśmą, no i przede wszystkim kontakt z klientem. Nie wystarczy podać numer telefonu pod, który klient może sobie zadzwonić, ale może też dać coś od siebie i przynajmniej w mailu poinformować o statusie zamówienia, jego wysyłce, czy sposobu załatwienia reklamacji, o słowie ,,przepraszam za kłopot" nie wspomnę, bo to minimum.
JK
Jacek K.
Gdańsk

Opinie nt. sklepu Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe

Wideodomofon ok
1 lut 2024
26 lis 2023
Firma sprawnie zrealizowała zmówienie, choć konieczne było domówienie jednego z artykułów, którego zabrakło na magazynie. Nie dostałem informacji na ten temat.
5 lis 2023

Kontakt OK