Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe- Logo - Opinie

Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe

Opinie (145) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (295)

6 lut 2024
Świetna obsługa, konkurencyjne ceny, fachowa wiedza w systemach. Zamówiłem sobie nieodpowiedni do moich kamer rejestrator. Szybki kontakt mailowy i dobór odpowiedniego sprzętu oraz wymiana. Polecam!

13 kwi 2024
Dostawa na terenie Polski express! Szukałam w zacnego zestawu do monitoringu który będzie monitorował ogród i domu podczas mojej nieobecności o samym systemie będę mogła się wypowiedzieć aż do mnie dotrze ze względu na to że czytałam i szukałam odpowiedniego systemu wraz z wysyłką do Bułgarii. Aczkolwiek we chwili składania zamówienia występował błąd mimo faktu że sklep oferuje wysyłkę do większości krajów z ich listy. Dlatego też jedynie 3 gwiazdki. Skoro jest możliwość wysyłki do kraju jak Bułgaria wystarczyło się skontaktować z kupującym wysłałam nawet zapytanie. Niestety kurier z Polski do Bułgarii kosztował mnie kolejnych 100zl, na sam system jestem ciekawa aż wkoncu dojdzie.

Opinie nt. sklepu Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe

29 maj 2024
Podobało mi się szybkie załatwienie zwrotu urządzenia i przelanie kasy na konto. Szybkie info o braku na dzień zamawianego sprzętu no i mogłem poszukać innej oferty Wojtek
28 maj 2024
Czekam na instalatora
7 cze 2024
22 maj 2024
Wszystko z godnie z opisem. Cena dobra. Jedyne do czego mam zastrzeżenia to zabezpieczenie przesyłki marne ale na szczęście wszystko jest w nienaruszonym stanie. Polecam i radzę przed zakupem lepiej się dokształcić z wiedzy podstawowej o monitoringu każdemu zielonemu jak ja(w necie sporo tego jest) by nie dokupywać kilka razy brakujących elementów. Pozdrawiam
26 lis 2023
Firma sprawnie zrealizowała zmówienie, choć konieczne było domówienie jednego z artykułów, którego zabrakło na magazynie. Nie dostałem informacji na ten temat.
Opóźnione wysłanie zakupionego towaru z względu na "przeoczenie" zlecenia
5 lis 2023

Kontakt OK