Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe- Logo - Opinie

Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe

Opinie (79) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (207)

Ważny od: 22 mar 2022
Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

6 lut 2024
Świetna obsługa, konkurencyjne ceny, fachowa wiedza w systemach. Zamówiłem sobie nieodpowiedni do moich kamer rejestrator. Szybki kontakt mailowy i dobór odpowiedniego sprzętu oraz wymiana. Polecam!

14 sty 2024
Staranność w skompletowaniu zamówienia, lepsze pakowanie, a nie tylko owinięcie czarną taśmą, no i przede wszystkim kontakt z klientem. Nie wystarczy podać numer telefonu pod, który klient może sobie zadzwonić, ale może też dać coś od siebie i przynajmniej w mailu poinformować o statusie zamówienia, jego wysyłce, czy sposobu załatwienia reklamacji, o słowie ,,przepraszam za kłopot" nie wspomnę, bo to minimum.
JK
Jacek K.
Gdańsk

Opinie nt. sklepu Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe

Fachowcy w monitoringu

28 sty 2024
ZAMÓWIENIE ZREALIZOWANE TERMINOWO - TOWAR DOBRZE ZABEZPIECZONY ZGODNIE Z ZAMÓWIENIEM
Towar zgodny z opisem. Dostawa w terminie. jakość sprzętu dobra.
25 sty 2024
Szybko, sprawnie, bez żadnych problemów.
30 sty 2024
Szybko i zgodnie z zamówieniem, polecam
7 lut 2024
3 lut 2024
31 sty 2024
27 sty 2024
26 sty 2024
8 sty 2024
Zasilacz UPS jest już podłączony do kamer pracuje bardzo cicho,nawet go nie słychać.Transakcja przebiegła sprawnie.Przesyłkę otrzymałem bardzo dobrze zabezpieczona nie uszkodzona.Polecam tą Firmę.
13 sty 2024
Polecam! Wszystko ok. Przesyłka zgodna z zamówieniem, dobry kontakt telefoniczny z doradztwem. Pozdrawiam
1 sty 2024
Zamówienie zostało szybko zrealizowane jakoś super kontakt ze sprzedawca bezproblemowy polecam
3 sty 2024

Extra videofon, super obsługa.

Wszystko OK, nie ma co poprawiać. Prostota zakupu, czytelne opisy, szybka wysyłka. Polecam.
4 sty 2024
szybkie doręczenie, profesjonalizm