dlapsaikota.com- Logo - Opinie

dlapsaikota.com

Opinie (199) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1372)

Ważny od: 30 paź 2020
dlapsaikota.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 lip 2023
Sprawna realizacja zamówienia. Wysyłka towaru natychmiastowa, porządnie zapakowane, wygodna dostawa do paczkomatu, czytelna strona sklepu.

9 maj 2023
Otrzymałam paczkę z syfem/piachem w paczce, część produktów była w brudzie, był to zakup do dalszej sprzedaży. Napisałam maila (dnia 26.04.23) do właściciela firmy, że otrzymałam paczkę z brudem.. do dzisiaj wiadomości zwrotnej nie otrzymałam..

Opinie nt. sklepu dlapsaikota.com

Wszystko ok. Polecam w 100%
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Bardzo dziękujemy za twoją wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że masz z nami wspaniałe doświadczenia. W dlapsaikota.com staramy się dostarczać naszym klientom najlepsze produkty i usługi, więc wspaniale jest widzieć, że udało nam się to osiągnąć! Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia wkrótce!
Błyskawiczna dostawa
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dzięki za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że doceniasz naszą szybką dostawę. Jesteśmy dumni z zapewniania najwyższej jakości obsługi klienta i upewniania się, że nasi klienci mają najlepsze możliwe doświadczenia podczas zakupów u nas.
10 mar 2024
Szybka wysyłka..
25 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję! Jesteśmy zaszczyceni, że korzystasz z naszych usług. W dlapsaikota.com priorytetowo traktujemy jakość usług, stosunek jakości do ceny i wygodę klienta. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepsze możliwe wyniki i doceniamy Twoją opinię. Dziękujemy za gwiazdki !
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Bardzo dziękujemy za miłą recenzję dlapsaikota.com! Naprawdę doceniamy Twoją opinię i cieszymy się, że miałeś z nami wspaniałe doświadczenia. W dlapsaikota.com staramy się dostarczać najlepsze i najbardziej innowacyjne produkty zoologiczne i cieszymy się, że nasze wysiłki zostały przez Ciebie docenione. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy nadal dostarczać naszym klientom produkty wysokiej jakości. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!
MD
Maria D.
Bielsko-Biała
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Miły pan z magazynu informuje o możliwości odbioru zamówienia. Super 👍
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dzięki za miłe słowa! Naprawdę to doceniamy. Staramy się, aby każde doświadczenie klienta w dlapsaikota.com było pozytywne, a Twoja recenzja daje nam znać, że jesteśmy na dobrej drodze. Jeszcze raz dziękujemy, że nas wybrałeś!

Dobre tabletki na odrobaczenie

Szybka dostawa, atrakcyjna cena. Pierwszy raz koty chętnie przyjęły tabletki na odrobaczenie.
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dzięki za pozytywne opinie! Cieszymy się, że twoje koty tak dobrze przyjęły tabletki odrobaczające. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty docierały do Ciebie szybko, w przystępnej cenie i z maksymalną skutecznością. Dziękujemy, że jesteś częścią rodziny dlapsaikota.com!
26 sty 2024
słaba jakość pakowania, paczka "wbita" w paczkomat rozdarta, pognieciona
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami na dlapsaikota.com. Rozumiemy twoją frustrację związaną z jakością pakowania i przepraszamy za wszelkie niedogodności. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić naszym klientom pozytywne wrażenia z zakupów, co obejmuje zapewnienie, że nasze produkty są bezpiecznie zapakowane i chronione podczas transportu. Doceniamy Twoją opinię i wykorzystamy ją do ulepszenia naszych usług w przyszłości. Dziękujemy, że jesteś naszym cennym klientem!
28 sty 2024
Bardzo szybka wysyłka i gratisy, zawsze cieszą
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Bardzo dziękujemy za miłe słowa na temat naszej szybkiej dostawy i gratisów! W dlapsaikota.com staramy się zapewnić naszym klientom niezapomniane wrażenia z zakupów. Wierzymy, że najlepiej jest to osiągnąć poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów z szybką i niezawodną wysyłką. Naprawdę doceniamy wasze wsparcie i opinie!
wszystko zgodnie z zamówieniem
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji! Cieszymy się, że Twoje zamówienie dotarło zgodnie z oczekiwaniami. W dlapsaikota.com dążymy do zapewnienia doskonałej obsługi klienta i najwyższej jakości produktów zoologicznych, dlatego doceniamy Twoją opinię. Dziękujemy, że jesteś częścią naszej społeczności!
9 lut 2024
9 lut 2024
3 lut 2024
24 sty 2024
MD
Maria D.
Bielsko-Biała
Nie polecam Tabletki na odrobaczanie przyszły bez opakowania , otwarte i pokruszone ...tragedia Jak można wysłać komukolwiek taki towar
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy za twoją opinię! Doceniamy Twoją szczerą opinię i rozumiemy, że nie jesteś w 100% zadowolony z otrzymanego produktu. W dlapsaikota.com staramy się oferować naszym klientom produkty najwyższej jakości. Jeśli coś nie spełnia naszych standardów, nie wyślemy tego. Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane i zachęcamy do skontaktowania się z nami, jeśli jest coś jeszcze, co możemy zrobić.