pureclave.pl

Opinie (15) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (15)

Opinie nt. sklepu pureclave.pl

Świetna obsługa. Bardzo szybki termin realizacji zamówienia. Autoklaw pracuje cicho, ma krótki tryb sterylizacji narzędzi. Dodatkowym i ogromnym plusem jest filtr wody dzięki, któremu nie trzeba myśleć o dolewaniu wody destylowanej ani spuszczaniu zużytej wody. Najlepsze urządzenie na jakim pracowałam.
Odpowiedź ze sklepu pureclave.pl
Panie Marcinie! Bardzo dziękujemy za zakup w naszym sklepie i cieszymy się z pozytywnych wrażeń we współpracy z autoklawem ENBIO :) Olga z PureClave
Kupowałam tu autoklaw do mojego salonu kosmetycznego. Zastanawiałam się, który wybrać, obsługa była bardzo pomocna i chętnie doradziła. Jestem zadowolona z szybkiego przebiegu transakcji.
Ekspresowa wysyłka, solidnie zapakowany sprzęt, świetny kontakt po zakupie 💕
Odpowiedź ze sklepu pureclave.pl
Bardzo dziękujemy za zakup w firmie PureClave i pozytywna opinię. Pozdrawiamy :)

Super Produkt + Obsługa

Jakiś czas temu otrzymałam sterylizator. W 100% spełnia moje oczekiwania - jest szybki i kompaktowy, a stolik na kółkach pozwala i przemieszczać go po całym gabinecie :) Obsługę klienta oraz dostawę oceniam perfekcyjnie - o wszystkim byłam na bieżąco informowana. \Polecam!

Wszystko super :)

Dostawa na czas i w pełnej kooperacji z firmą. Jestem bardzo zadowolona z obsługi, ale przede wszystkich ze świetnego produktu! Nie mam żadnych zastrzeżeń i z czystym sumieniem polecam PureClave :)
18 lut 2024
Doskonała obsługa. Strona www, oferta jak i wszelkie informacje proste, czytelne i intuicyjnie dostępne. Kupowanie w minimalnej ilości kroków, bardzo przejrzyste.
17 lut 2024

Bardzo sprawna obsługa telefoniczna

Zadzwoniłem do firmy, odrazu odebrała miła pani z obsługi i opowiedziała mi o wszystkich sterylizatorach. Bardzo profesjonalna obsługa klienta. Polecam.

Wspaniała obsługa!

Proces zakupu był prosty oraz intuicyjny. Na każdym kroku otrzymałam profesjonalne wsparcie, a zakup okazał się idealnym wyborem.
18 lut 2024
Bardzo szybka wysyłka, produkt genialnie zapakowany, opakowanie bez najmniejszych uszkodzeń. Samo autoklaw Enbio boski :)

Great experience

Great customer service and overall excellent experience. Fast delivery with no issues to report. Highly recommend!
Bardzo dobra i kontaktowa obsługa, dostawa bez żadnych problemów
Super kontakt z przedstawicielem, sprawna obsługa i dostawa :)
Bardzo dobry kontakt z obsługa klienta

Świetny produkt i serwis