accipoOpinie

KRS: 0000379018 NIP: 7811860763, REGON: 30165923000000
Sylwia Oechsler

Opinie nt. sklepu accipo

4.98/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu accipo

polecam zakupy w sklepie accipo ,wspaniałe doradztwo pracownika firmy popełniłem błąd w wyborze drabiny ,bez żadnego problemu dokonałem zwrotu i wybrałem towar który spełnił moje oczekiwania , polecam,każdy kolejny zakup tylko w accipo

Rzetelny sprzedawca. Ekspresowa wysyłka . Towar zgodny z opisem.

Super obsługa i ekspresowa wysyłka.

Transakcja wzorowa i wzorcowa, szybko. sprawnie, towar pierwsza klasa.

Wszystko bardzo dobrze

2 tygodni(e) temu
Wszystko zgodne z opisem, natychmiastowa dostawa i świetny kontakt.

3 tygodni(e) temu
Bardzo dobry kontakt szybka wysyłka. Najlepsze ceny można śmiało zaufać sprzedającemu

4 tygodni(e) temu
Dostawa szybka dwa dni. Drabina zgodna z opisem. Informacja na każdym etapie zamówienia i dostawy.

Zdecydowanie lepiej niż bardzo dobry = celująco !!! Wzór dla reszty świata, bo nie tylko wyśmienita obsługa, bardzo dobra dostawa ale PRZEDE WSZYSTKIM niesamowita klasa=pomocna dłoń gdy było trzeba wyciągnąć klienta z tarapatów... lepiej niż dobrze, lepiej niż bardzo dobrze, wzorowo = celująco ! p.s. no i ten super uśmiech w słuchawce = lepsze niż ... ...POLECAM bo mało kto potraf

Bardzo dobry kontakt ,oferta cenowa również, szybka realizacja

Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. Czas realizacji błyskawiczny. Kontakt z klientem na najwyższym poziomie. Dlatego polecam tego sprzedawcę.

Zamówienie zrealizowane szybko, otrzymany towar zgodny ze specyfikacją zamówienia. Polecam.

Profesjonalna obsluga , szybka dostawa.Polecam

Bardzo miło i profesjonalnie.Drabina jak to Krause:świetna

polecam

Drabina przyszła w stanie nienaruszonym. Wysyłka ekspresowa. Cóż więcej potrzeba od takiej firmy.

Oki

Profesjonaliści

Sklep działa na najwyższych standardach. Towar, który oferują mają na stanie. Przelewy księgują natychmiast, wysyłka zaraz po zaksięgowaniu. REWELACJA