astra.sklep.pl- Logo - Opinie

astra.sklep.pl

Opinie (487) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (976)

Ważny od: 17 paź 2022
astra.sklep.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 cze 2023
Państwa kawę - tę łagodną dla żołądka -piłam przez wiele lat, wiele kat temu,mając chorobę wrzodową ,uporczywie nawracającą. Tak zwanie nie wyobrażałam sobie życia bez kawy,więc oferta Państwa była dla mnie wybawieniem.NIGDY nie odczułam złego wpływu tej kawy,a wypijałam kilka filiżanek dziennie( bez cukru i oczywiście bez mleka!). Teraz okazało się,że mój dorosły syn ma jeszcze nie zdiagnozowane dolegliwości żołądkowe,a też jest od kawy „uzależniony”.Wróciłam więc do Państwa produktu natychmiast i Michał docenił też jej jakość i - w jego sytuacji-niezaprzeczalną przydatność . Dziękuję więc bardzo i łączę pozdrowienia.M.M.Gieleta

Kupuję kawę na własny użytek w Waszym sklepie od kilku lat, zawsze byłam bardz zadowolona. Ostatnia partia kawy była w niższej cenie, tylko nikt z Waszego sklepu nie podał informacji, że ma krótki termin ważności do sierpnia 2024r.

Opinie nt. sklepu astra.sklep.pl

1 kwi 2024
1 kwi 2024
24 mar 2024
23 mar 2024
Ekspresowa wysyłka, kawa i herbaty pyszne. W poniedziałek zamówiłam, we wtorek paczka była do odebrania, do tego przystępne ceny. Serdecznie polecam :)
3 mar 2024
Sprawnie i szybko. Cena dobra ale w promocji. Gdyby była taka na co dzień to bym kupował u Państwa w sklepie, a nie na Allegro :)
Kawę Astrę Łagodną piję już od dłuższego czasu., gdyż jest łagodna, nie drażniąca żołądka i odpowiada mi jej smak.
EJ
Ewa J.
Włocławek

Polecam ten sklep.

Od kilku lat kupuję kawę i jestem zadowolona Dostępny różnorodny asortyment ,ceny przystępne , częste promocje.
Szybkość realizacji zamówienia, praktyczne i mocne opakowanie, tzn karton, który można ponownie wykorzystać
Tylko kawa Astra.. jestem nieszczęśliwa , gdy w gościnie częstują mnie inną. Kawą.. no nie smakuje!!!
24 lut 2024
Kawa jest bardzo dobra .Cena też może być . Zawsze ma długi okres przydatności . Lubie kawę ASTRA