nutrihelp.pl

Opinie (122) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (445)

Ważny od: 12 gru 2022
nutrihelp.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jestem zadowolona z efektów, może nie od razu działa i trzeba się pilnować z podjadaniem, ale jak już się nabierze wprawy to widać różnicę, w ciągu miesiąca straciłam 4 kg (niestety podjadałam na początku…). Smak oceniam na 5 gwiazdek, rozpoczynam kolejne opakowanie więc trzymajcie kciuki☺️ Czuję się lżejsza bez męczących gazów tak jakby „opuchlizna” zeszła z ciała. Dodatkowo staram się jeść dużo świeżych warzyw w postaci sałatek, nasiona, odstawiłam cukier i pszenicę. Taka kombinacja poprawiła nawet moją cerę. Mięso duszone, pieczone lub gotowane, choć czasami zdarza mi się zjeść pizzę lub standardowego sznycla😉ale po Waszym produkcie jem mniej bo czuję się nasycona. Dowiedziałam się o nim z reklamy na Facebooku. Zaryzykowałam choć rzadko daję się przekonać. Nie żałuję!☺️

Drogie,jestem ciekawa czy lekarz pozwoli mi to brać, smak ma okropny i na razie jestem niezadowolona Bo nie wiem czy dam radę to pić. Dziś był pierwszy raz

Opinie nt. sklepu nutrihelp.pl

Szybko, fachowo. Jak na razie wszystko w porządku. Dziękuję
Łatwy sposób zamówienia. Rzetelność dostawy.
Szybka dostawa estetycznie spakowane. Pokecam
Mogę tylko powiedzieć, że odebrałam paczkę.
Szybko i wszytko w porządku 😊
Odpowiedź ze sklepu nutrihelp.pl
Nutriformin, który zakupiła u nas Pani jest suplementem diety mającym na celu wsparcie metabolizmu, regulację glikemii i ograniczenie apetytu na słodkie. Ma certyfikat Fundacji Insulinoopornosci, jak również jest zalecany przez dietetyków, diabetologów. Może zawsze Pani porozmawiac ze swoim lekarzem:-) Smak jest kwestią indywidualna. Można rozpuścić w większej ilości wody, aby był łagodniejszy i miał mniej grejpruitowy posmak. Bardziej chodzi jednak o wspomniane działanie tutaj na ograniczenie łaknienia... Pozdrawiam serdecznie
8 lut 2024
Zamówienie dotarło 06.02 bardzo szybko i sprawnie.Minus za datę ważnosci jednego preparatu,gdyby nie to że będą go zażywać 2 osoby zostalby odeslany.
Odpowiedź ze sklepu nutrihelp.pl
Dzień Dobry, dziękujemy za podzielenie się opinią:-) Krótsza data do spożycia zaznaczona jest na karcie produktu, bo z niej wynika obniżona cena. Produkt jest stabilny i ma zachowany poziom składników na dłużej :-) W razie czego jest dostępny ten sam produkt w regularnej cenie z terminem ważności 2 lata. Życzymy dużo zdrówka
7 lut 2024
Rewelacyjna obsługa! Produkt zamówiłam w niedzielę, a w poniedziałek już została nadana do mnie przesyłka, we wtorek otrzymałam zamówienie. Dziękuję!
14 lut 2024
Jestem zachwycona szeroką pomocą w chorobie Hashimoto. Bardzo ciekawe artykuły, fachowe porady i wspierające suplementy diety.
9 lut 2024

Zamawiam już drugi raz po 2 , teraz 3

Zamawiam już drugi raz po 2 , teraz 3 . Jestem bardzo zadowolona.Włosy odrastają , i samopoczucie się poprawiło . Dziękuję
14 lut 2024
Czytelny opis,szybka płatność,czytelne wszystko. Liczę na szybką dostawę. Pozdrawiam