nutrihelp.pl

Opinie (118) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (437)

Ważny od: 12 gru 2022
nutrihelp.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jestem zadowolona z efektów, może nie od razu działa i trzeba się pilnować z podjadaniem, ale jak już się nabierze wprawy to widać różnicę, w ciągu miesiąca straciłam 4 kg (niestety podjadałam na początku…). Smak oceniam na 5 gwiazdek, rozpoczynam kolejne opakowanie więc trzymajcie kciuki☺️ Czuję się lżejsza bez męczących gazów tak jakby „opuchlizna” zeszła z ciała. Dodatkowo staram się jeść dużo świeżych warzyw w postaci sałatek, nasiona, odstawiłam cukier i pszenicę. Taka kombinacja poprawiła nawet moją cerę. Mięso duszone, pieczone lub gotowane, choć czasami zdarza mi się zjeść pizzę lub standardowego sznycla😉ale po Waszym produkcie jem mniej bo czuję się nasycona. Dowiedziałam się o nim z reklamy na Facebooku. Zaryzykowałam choć rzadko daję się przekonać. Nie żałuję!☺️

Drogie,jestem ciekawa czy lekarz pozwoli mi to brać, smak ma okropny i na razie jestem niezadowolona Bo nie wiem czy dam radę to pić. Dziś był pierwszy raz

Opinie nt. sklepu nutrihelp.pl

To nie jest mój pierwszy zakup Nutrivimix. Po prostu co jakiś czas odnawiam suplementację, ponieważ czuję się po niej lepiej. Po pierwszej partii Nitrivimix moja waga zmniejszyła się o kilka kilogramów i teraz dbam by się utrzymywała na osiągniętym poziomie. Ponadto moja fryzjerka zauważa poprawę stanu moich włosów po każdej kuracji (wcześniej miałam ogromny problem z wypadaniem i łamaniem się włosów). Na samym początku nie mogłam się się przyzwyczaić do charakterystycznego smaku suplementu ale potem bardzo go polubiłam i bardzo mi smakuje. Sama wysyłka jest natychmiastowa i nie można mieć do niej żadnych zastrzeżeń.
13 kwi 2024
Wszystko jest bardzo dobrze - piękne bytyi wygodne bardzo dobra tabela rozmiarów szybka dostawa ❤️
Zamówienie zrealizowane szybko i dokładnie zabezpieczone.
Szybko i sprawnie ;) kolejny mój zakup i nie ostatni
Bardzo szybko sprawnie ekolog.zapaowane polecam.
wszystko jest ok
MK