woodforkids.pl

Opinie (94) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (94)

Ważny od: 1 wrz 2023
woodforkids.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 lut 2024
Bujak Leo L. Zamówienie dotarło szybko i bezproblemowo. Wszystko bezpiecznie spakowane i łatwe do skręcenia. Cztery gwiazdki, ponieważ nie wszystkie deski od bujaka były równo przycięte oraz nie wszystkie dziury na śruby były odpowiednio wywiercone. W efekcie nie wszystkie śruby dobrze trzymają. 3-4 śruby nie łapią mocno drewna i obracają się w miejscu (a nie zostały za mocno przekręcone). Oczywiście nie przeszkadza to w użytkowaniu, wszystko stabilnie się trzyma i zdaje egzamin nawet przy większym obciążeniu. Jeszcze można się przyczepić do jakości wygładzenia drewna, nie wszystkie miejsca (szczególnie na płozach bujaka) są idealnie gładkie. Jako, że produkt jest przeznaczony dla dzieci i nie należy do najtańszych to powinna być zwrócona większa uwaga na detale wykończenia. Pozdrawiam.

Zdecydowałam się na ten model, ponieważ miał dobre opinie a zależało mi na bardziej zabudowanym modelu ze względu na bezpieczeństwo. Synek na razie stoi na najwyższym poziomie. Problem pojawia się kiedy usiadzie, blokuje mu się noga. Nie jest w stanie sam jej wyjąć, jest to bardzo niebezpieczne. Wyglad i wykonanie na plus, ale bezpieczeństwo na minus niestety

Opinie nt. sklepu woodforkids.pl

Bujak wygląda pięknie, jest solidny. Od kiedy go złożyliśmy synek bawi się non stop. Trafiony zakup

Bujak

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Bujak bardzo dobrej jakości. Dzieci są bardzo zadowolone
JB
Jan B.
Laski
Polecam, Bardzo dobry kontakt, terminowo zrealizowane zamówienie, produkt wysokiej jakości.
20 kwi 2024
Bujak cudowny!🤩 Szczerze polecam każdemu, córka prawie 9 miesięcy i zachwycona 🤗🫶🏼
Bardzo polecam. Piękne wykonanie .
7 kwi 2024
21 kwi 2024
14 kwi 2024
6 kwi 2024
Na zdjęciu widoczne jest krzesełko do kompletu co wprowadziło mnie w błąd przy zakupie.

Detal

Wszystko pięknie do siebie pasuje, jakość jest bardzo dobra. Można się tylko przyczepić do detali, a mianowicie tylko do jednego. Blat ma bardzo szorstkie brzegi, gdyby był lepiej doszlifowany bądź zabezpieczony jakąś farbą byłoby perfekcyjnie. Jednak nie ma się do czego przyczepić.
Terminowa realizacja zamówienia. Dodatkowy rabat na zamówienie i zamówienie poduszki do zestawu. Zamówiłam bujak Zosia/Zofia L z drabinką/zjeżdżalnią i poduszką, jakość jest bez zarzutu. Z bujaka korzystają wszyscy, nawet kot 😅 Jestem bardzo zadowolona i zachwycona!
Odpowiedź ze sklepu woodforkids.pl
Dziękujemy! :)
Zamówienie zrealizowane ekspresowo, naprawdę solidne i estetyczne wykonanie bujaka , zjeżdżalni, ścianki i do tego stylowa poducha :) dzieciaki zadowolone , polecam
Polecam z całego serca ;) kontakt ze sprzedającym na wysokim poziomie, jakość zamówionego bujaka na plus ;)
9 mar 2024
2 zamówienia. Oba szybko zrealizowane. Przedmioty fantastycznie wykonane. Maluch zadwolony :D