woodforkids.pl

Opinie (95) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (95)

Ważny od: 1 wrz 2023
woodforkids.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 lut 2024
Bujak Leo L. Zamówienie dotarło szybko i bezproblemowo. Wszystko bezpiecznie spakowane i łatwe do skręcenia. Cztery gwiazdki, ponieważ nie wszystkie deski od bujaka były równo przycięte oraz nie wszystkie dziury na śruby były odpowiednio wywiercone. W efekcie nie wszystkie śruby dobrze trzymają. 3-4 śruby nie łapią mocno drewna i obracają się w miejscu (a nie zostały za mocno przekręcone). Oczywiście nie przeszkadza to w użytkowaniu, wszystko stabilnie się trzyma i zdaje egzamin nawet przy większym obciążeniu. Jeszcze można się przyczepić do jakości wygładzenia drewna, nie wszystkie miejsca (szczególnie na płozach bujaka) są idealnie gładkie. Jako, że produkt jest przeznaczony dla dzieci i nie należy do najtańszych to powinna być zwrócona większa uwaga na detale wykończenia. Pozdrawiam.

Zdecydowałam się na ten model, ponieważ miał dobre opinie a zależało mi na bardziej zabudowanym modelu ze względu na bezpieczeństwo. Synek na razie stoi na najwyższym poziomie. Problem pojawia się kiedy usiadzie, blokuje mu się noga. Nie jest w stanie sam jej wyjąć, jest to bardzo niebezpieczne. Wyglad i wykonanie na plus, ale bezpieczeństwo na minus niestety

Opinie nt. sklepu woodforkids.pl

Jakość pozostawia wiele do życzenia, co druga deska nie trzyma się sztywno, jak za takie pieniądze drugi raz bym nie kupila
Odpowiedź ze sklepu woodforkids.pl
Dzień dobry, bardzo proszę o kontakt z nami! Sprawdzimy co się stało, ponieważ po skręceniu nie powinno być tak jak Pani pisze, deski powinny być nieruchome.