miekkie.com/- Logo - Opinie

miekkie.com/

Opinie (361) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1151)

4 maj 2023
Pierwszy raz robiłam zamówienie w sklepie i jestem zachwycona. Materiały bardzo dobre gatunkowo, piękne i bardzo tanie.. Kontakt ze sklepem doskonały , przemiły obraz wiadomości e-mail, może być przykładem dla innych sklepów bądź portali sprzedażowych. Polecam bardzo ! Dawno nie byłam tak zadowolona z zakupów 😊

3 kwi 2023
14 dni opóźnienia w realizacji zamówienia. Wszystko jestem w stanie zrozumieć, ale takie info powinno pojawić się od razu a nie w ostatnim dniu planowanej realizacji, czyli mamy 3 dni plus kolejne 14. Do tego nie wiem czy realne, bo jestem w trakcie oczekiwania na realizację.

Opinie nt. sklepu miekkie.com/

31 sty 2024
Szybka dostawa, materiały bardzo dobrej jakości, kolory, wzory wyraziste. Polecam.
Wszystko OK. Zamówione materiały bardzo dobrej jakości. Polecam ten sklep.
Polecam! Bardzo dobra jakość materiałów w super cenie. Piękne kolory!

100% TAK

Szybka realizacja zamówienia. Świetny towar. Sklep godny polecenia
31 sty 2024
Piękne tkaniny, świetnie dobrane nici do materiałów. Polecam
27 sty 2024
Wszytko na najwyższym poziomie. Polecam
tkaniny dobrej jakości piękne kolory
tkaniny ladne, szybka dostawa
10 lut 2024
6 lut 2024
1 lut 2024
17 sty 2024
Super jakość tkaniny (wiskoza) za banalną cenę :). I obsługa doskonała. Paczka na czas. Już się szyje. Czego chcieć więcej?
14 sty 2024

Zastanawiasz się czy warto? TAK, zdecydowanie warto.

Przesyłka pięknie zapakowana. Pełna informacja o jej statusie przychodzi na maila. Jakość tkanin odpowiada opisowi produktu. Robię tu zakupy regularnie. Duża oferta dzianin, tkanin. Oferta ma sporą rotacje sezonową i praktycznie w każdym tygodniu jest coś nowego. Zerknijcie tez na nici, bo są mocne i w pięknych kolorach.
23 sty 2024
Dziękuję - wszystko było ok. Może tylko lepsze zdjęcia kolorów na stronie , bo jednak jeden odcień odebrałam na zdjęciu trochę inaczej niż w rzeczywistości :-)